Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

sorry,ze rozdrazniona jestem, jeszcze do tego tak tesknie za Kocurem, ze czasem czuje , ze umieram... Nigdy nie mielismy tak dlugiej rozlaki, cud, ze razem jestesmy... Najdziwniejszy zwiazek w moim zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda, biedactwo🌼, jak ty sobie radzisz, podziwiam,jeszcze wytrzymaj miesiac i dzialaj, dasz rade:-) Wiesz wczoraj chirurg sie pytał czy do liceum chodze, moze cos w tym jest ze wygladam jak podlotek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, nie przejmuj sie każdy jest czasem rozdrażniony, wygadaj sie moze troszke pomoże:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka - dziekuje za kwiatka. Sama jakos nie biore sie za te emotki... Naprawde, wariuje, nie spie przez ten cholerny aparat i wtedy mysle o Nim. I wspominam i tesknie... Tyle razy chcialam uciekac od tego zwiazku, balam sie wielu rzeczy,a najbardziej tego uczucia... No, ale nie ma co walczyc, no i on nie nigdy odpuszczal, jego cierpliwosc jest po prostu bezkresna. Musimy byc razem i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziecie razem, zobaczysz, a kiedy sie zobaczycie za miesiąc?, zobaczysz jak szybko zleci ten czas:-), nawet jak bym chciała to nie umiem Tobie pomóc, bo nie wiem jak to jest w takim związku na odległośc, podejrzewam ze cieżko ale dopóki człowiek sie nie znajdzie w danej sytuacji to trudno mu nawet soebie wyobrazic jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana2222
Czesc dzis bylam na 2 wizycie u ortodontki i zalozyla mi na gorna szczeke drut na podniebienie po co on jest powiedzcie mi? i czy naucze sie mowic i jak jest z calowaniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to rotator, czy jakos tak, moze coś na rozszerzenie, nie mam pojecia, ale spokojnie tylko poczatki są trudne, ja nie mam takiego cuda:-), wiec nie jestem w stanie tobie pomóc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc aparatki:-), slodkich snów:-) Koculinda, spokojnej nocki, a przede wszystkim, przespanej nocki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koculinda, jeszcze odświeżyłam strone, to odpowiadam:-) Nie mam sprecyzowanego rodzaju myzyki, która mnie zadowala, w sumie to cały dzień u mnie gra radio tak zeby cos grało, ale zeby specjalnie jakis rodzaj muzyki mnie fascynował to nie mam tak:-) wszystko zalezy od nastroju:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalamana - to moga byc bardzo rozne rzeczy, wyszukaj sobie hyrax, haas, rotator. Maja za zadanie rozszerzanie lub zwezanie szczeki. Orto powinna Ci wszystko tlumaczyc, a Ty nie boj sie pytac. Wlasciwie, to powinna Cie informowac o leczeniu w trakcie i co planuje na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz nie pójde spac bede czekac:-), albo jutro zobacze:-), rano do śniadanka:-), ja moge tylko wysłac Tobie moje zeby mądrosci;-)hehe, Dorze wyslałam na dodanie odwagi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby madrosci wyslalas? To brzmi jak wyjete a horroru Pila. Nie wnikam :D Ale pewnie jakies drastyczne foty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danonek
A ja jak zwykle nie w temacie... Aparatki bedzie dobrze :) A co sie stalo z MMJ :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Burki, dawno mnie tu nie było jak na mnie. Teraz pewnie będę mniej Was odwiedzać ze względu na pracę. Nie wiem czy cieszyć się czy płakać. Zmęczyłam się trochę... Szkolenia i inne gówna. Jutro będzie zapierdziel. Dlatego też przyszłam i już sobie idę. Do następnego i 3majcie kciuki za moje pierwsze dni w pracy;) Buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calunia trzymam kciuki:-) Kociulinda, słodka piosenka!!dziękuje bardzo bardzo:-), tez Ci wysłałam coś;-), jak nie chcesz to nie ogladaj;-), heheh bo to zeby mądrosci;-),ale zdjęcia nie sa drastyczne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A ja mam dzis kaca i ciężko mi sie pracuje :P Wczoraj byłam na piwku, wypiłam 2 i się upiłam :D Nie mogłam spać, bo \"latałam\" - koszmar. Wróciłam do domu ok. 1.00 i sie nie wyspałam..... Muszę 15 marca wyciąć tę ósemkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora 15 marca, super juz niedługo bedziesz miała to za sobą:-), mie troche buzia boli jak sie szeroko uśmiecham i jak ziewam, ale ma prawo bolec taka ranka:-) katekatee, doczekasz się, zobaczysz bedzie dobrze, pewnie bedziesz miło zaskoczona tym ze nie czuc bólu, ja sobei wyobrazałam ze to tak boli ze nie można wytrzymac, i czekalam kiedy zacznie olec a to wcale nie jest taki bół:-), ciesze sie ze sie zdecydowałaś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No i stalo sie. tak dlugo czekalam na wizyte u dentysty zaby zaczac juz cos robic no i niewypal :( pieniazki nie wplynely i musze poczekac jeszcze jeden tydzien. 😭 to straszne teraz ten tydzien bedzie mi sie strasznie dluzyl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:):):) mam taki plan na uczelni ze przez 4 dni w tygodniu siedze tam non stop i nie mam nawet czasu tutaj zajzec:( ale za to piatek mam wolny :) troche czytalam poprzednie strony widzialam ze SUNSHINE23 była u pana profesorka \"wybitni specjalisci\" od studentow wymagaja a sami nie potrafia pracy porzadnie sprawdzic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam o tym ze drut u mnie nie jest wlozony w swoje miejsce w pierscieniu i wczoraj bylam u orto i ona mi powiedziala ze tak moze byc i ze zostawiamy (no zastanawiam sie czy moze tak byc!!) ale przy okazji przyciela drucik ktory sie wysunal:) bo juz troche drapal policzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka jezeli to nie jakis straszny widok to moge zobaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×