Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Wosk dostałam od ortodonty, ale już mi się skończy i w żadnej aptece w Poznaniu nie ma :-( dziś mi dentystka powiedziala ze mam sobie gumą do żucia zaklejać , ale chyba bardziej żartowała niż radziła mi na serio :-) Aparat mam na górnej szczence, musialam naprawić sobie 7 na dole i przy okazji dentystka usunęła mi kamień z dolnych zębów. Nigdy w życiu nie miałam czyszczonego kamienia i troszku bolało, ale teraz mam ładniutkie ząbki. Orto na każdej wizycie mi czyści zęby. Co do czyszczenia to zapłaciułam w sumie z plombą w siódemce 60 zł, bardzo mało, mam fajną dentystkę :-) zdjęcie muszę zrobić to je wrzucę :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniferka-> jak aparat uwiera to obklejaj go chocby zwyklym woskiem ze swieczki. A najlepiej to idz do gabinetu stomatologicznego i powiedz, ze zadasz wydania wosku. Dla lepszego efektu - tupnij noga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak zrobiłam i dali mi taki płat wosku (chyba od protez lub mostów). Jako tymczasowe rozwiązanie spisał się na 5. Ale przecież w P-niu masz mnóstwo gabinetow orto. Idz do ktoregos i powiedz, ze potrzebujesz wosku i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka z wiekszym-> początkowo moja orto stawiała na 2 lata (wiek...ehhhh ;) ). Jednak sama jest zaskoczona tempem zmian i powiedziala, ze na nastepnej wizycie wystawi nowa prognoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłoby super. a co jest najsmieszniejsze, ja sama nie widzialam żadnej różnicy. Mój chłopak stwierdził, że widać zmiany i zaskoczył mnie tym straszliwie ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzbrojona...- ale postępy!!!! Anicca- chyba jeszcze nie pytałam, jak tak to przepraszam, ale czy w Twoim leczeniu głównie chodziło o wysunięcie górnych zębów? tzn czy nie nachodzily Ci na dolne? czy poprostu tak ząbki ułożyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle o założeniu...
uzbrojona po zęby... czemu założyłaś na góre porcelane skoro do tego założyłaś różowe gumeczki i i tak aparacik stał się widoczny? Przeraziło mnie troszke to co pisałyście o bólu szczęki, pluciu przy mówieniu i niewyraznym mówieniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabiness
Anicca a jaki ten zel uzywalas na skaleczenia? bo wiem ze Sachol gel jes bardzo dobry tez na takie zmiany w buzce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzbrojona kurcze tempo masz zawrotne aż Ci zazdroszczę :) ja w piątek pierwsza kontrolka ciekawe co mi powie, u mnie na szczęście obyło się bez wosku itp. kurcze nic mi nie mówiła o założeniu na dół, ciekawe może teraz cos rzeknie pozdrawiam aparaki i aparatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tairaa nie pytałaś i juz odpowiadam ale własnie mi chodziło o wyprostowanie a jak sie stało ze tak wysuneła mi się szczeka nie wiem. Miałam wczesniej ok z tym wysunięceim delikatnie przykrywały dół a teraz szok jest taka szczelina nie moge gryźć i sie zastanaiwm co to będzie ..... oby to tylko krótki etap leczenia. uzbrojona po zeby efekty suuuperowe !!!!! sabiness uzywam teraz sachol ale rownież wczesniej Salumin ale on jest chyba mniej skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzbrojona po zeby mam pytanko jak robiłas te fotki ze sa zbliżone a sa widoczne bo chyba je nie ocinałas prawda??? No chyba ze masz lepszy aparat fotograficzny.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anicca - pisałam Ci już, nie martw się tym wysunięciem, bedzie ok;D bo mi chodzi o to, czy miałaś wcześniej taką samą wadę jak ja mam, czyli, że górne zęby nie nachodzą na dolne...? bo tak widzę, jak patrze na zdjęcia, ktore robilas na poczatku. no chyba, ze tylko tak sama ulozylas ząbki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anicca-> jak robię foty używam funkcji \"makro\". Gdybym chciała zrobić takie zdjęcie bez tej funkcji, to by wyszlo zamazane. Wydaje mi sie, ze teraz wszystkie aparaty maja ta opcje. Używasz jej jak np. chcesz zrobic zdjecie biedronki, czy kropli deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tairaa zdjecie 1,4,5 to zabki tak ulozyłam tylko do zdjecia a normalnie gorna szczeka zakrywa dolna tylko teraz ta pierońska szczelina zdjecie to ostatnie jest zriobone tak naturalnie jak teraz mam.......czyli sie nie zachodzą uzbrojona ok spr€buje ale moj aparat był juz dawno kupowany jak jeszcze cyfrówki tak nie szalały wiec nie wiem czy uda mi sie takie zrobic.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzbrojona po zeby jednak nie mam tej funkcji i nic nie bedzie z lepszych zdjec w moim albumiku.............. no cóż :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anicca - aaa. bo zakładając aparat nie mam stuprocentowej pewnosci czy te gorne najda na gorne dlatego sie pytam ;)) a przynajmniej tak wywnioskowalam z tego co mowila orto. a własnie robilam sobie fotki, ale wyszly takie zamazane, bo wieczorem robione:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tairaa no wąłsnie kiepska widoczność.... ale rozumiem takie mas zulożenie tak, czyli nie zachodzą .... Mój mąz ma podobnie i twierdzi ze on ma ok a ja mam źle bo mi gora zakrywa dół :-) tzn teraz to juz nie mowie co gdzie zachodzi.... No ale aparatu to juz w ogóle nie widze u Ciebie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj wcale nie wyglada to tak zle jak opisywalas... ja tam nie widze jakis strasznych powaznych krzywulcow... Ty chyba tylko wade zgryzu masz, nie? ale za to zabki jakie biale masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×