Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

to jeszcze raz ja :) widzę, że wszyscy piszecie dodatkowe info o sobie. Tak więc: aparat metalowy (górna szczęka) - 1500 lat 27 - skończone :/ data założenia druciaka - 21.09.2007 miasto - Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
don dogy no to gratuluje :) don hehe, nom to powtórka z rozrywki ;) to sie przez najbliższe dni nie najesz :P a pokaz foteczke jak ci teraz w pełnym zadrutowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabula82
Don Doggy witam! mam pytanie: jesteś zadowolony ze swojego(jej) orto? Bo ja, właśnie poszukuję dobrego ortodonty w Poznaniu? Bo poprzedni, u którego byłam na konsultacji nie przypadł mi do gustu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabula82 ......... zadowolony jestem ale jest drogo:O ale tu jest kilka osob z poznania więc może oni ci kogoś polecą klamaja ......... niedługo zamieszcze nową fotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabula polecam poradnię polaczyk na os. jagielońskim :) niedrogo i miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabula82
Don Doggy dzięki za odpowiedź:) zdaję sobie sprawę, że ta "przyjemność" niestety kosztuje:(, ale chodzi mi również o fachowość;) Dirie dzięki za info:), a możesz powiedzieć mi coś więcej np. na temat kosztu wizyty wstępnej i kontrolnej(sorry, że tak bezpośrednio)? oczywiście, jeśli możesz:) byłabym wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabula ! 1. konsultacje pierwsze gratis, orto mówi żeby iść do zdjęcia (ja miałam \'panorame\' - ceny różne w Poznaniu, ok 35zł/fotkę) 2. jak już podejmiesz decyzję to na pierwszej wizycie wycisk, orto widząc zdjęcie i patrząc w Twoje ząbki mówi czy i jaki ząb wyrwać - koszt całej wizyty 50zł 3. na drugiej zakłada separatory, a jeżeli ich nie potrzeba to od razu parat, wtedy płacisz tylko za aparat czyli 1400zł/metalowy łuk (nie wiem czy się coś płaci jak tylko zakładanie separatorów). 4. potem chodzisz na wizyty kontrolne co ok 6 tyg i płacisz 60zł/łuk. nie wiem czy dla Ciebie to ważne, ale mają wybór gumeczek kolorowych - gratis oczywiście i wymiana co wizytę :) mi się podoba, atmosfera miła, co do efektów to u mnie są duże po 3 miesiącach, ale to chyba żaden wyjątek :) jeżeli zbyt chaotycznie piszę to pytaj :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabula82
dirie! dzięki śliczne za tak wyczerpujące info:) Skoro masz łuk metalowe, to pewnie się nie orientujesz, ile kosztuje tam aparat kosmetyczny? Aaa i jeszcze jedno czy wcześniej trzeba się umówić telefonicznie na konsultację, czy wystarczy się po prostu zjawić? Ale i tak jestem Ci baaardzo wdzięczna:) :):) Ja, zdjęcie już mam, tylko poszukuję ortodonty, bo poprzedni, u którego byłam na konsultacji był wyjątkowo niemiły:( i dużo droższy niż Twój orto, a ja nie mam zamiaru płacić komuś, kto nie umie się zachować! Pozdrawiam:) PS. pewnie jeszcze się odezwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej aparatki, nie mam czasu zagladać na forum zbyt często i czytam zazwyczaj ostatnia stronke tylko, chyba nikt ze \'\'starych\'\' aparatek już nie przychodzi tu na forum:-) farfadette, a gdzie się leczysz, bo ja tez jestem z olsztyna:-) żabula, dobrze z spokojnie podejmujesz decyzje o wyborze orto, bo to bardzo ważne, bedziesz z nim/nią minimum rok w kontakcie, więc musisz mieć zaufanie i pewność ze jesteś w dobrych rękach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funfel
Halo dziewczyny! też przymierzam się do założenia aparatu i mam wiele pytań i obaw. Myślę sobie że było by miło się powspierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funfel
Będę mieć zakładany ekspander czy któraś z Was to miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam i mi załozyła tą utracona gumkę ale o matko co się napociła, jak znowu spadnie to znowu mam przyjsć(dobrze że nie trzeba płacić )\"pięknie pracują\"-to jej stwierdzenie, ale jak chol....bolą!!!! to moje odczucie no cóż znowu waga poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funfel! poczytaj sobie parę stronek- ja tak zrobiłam i wiele obaw i pytań było wyjaśnione witamy w naszym aparatkowym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam u orto nom i gumeczki nowe załozone, mam żółto- fioletowe, ale troche dziwnie wygladaja bo żółty jest mocno jasny a fiolet ciemny i daje to taki dziwny efekt ale co tam :), a zdjatka juz sa dołaczone do albumiku :) umówiłam sie tez na założenie dołu :) za tydzien wycisk, a za 2 tyg juz bede miała na zabkach, i tylko 10 zł wiecej bede płaciła za wizyty kontrolne fiuuuuu....... a tak sie martwiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjkatka robiłam dzis rano z reszta widac po mnie heeh ze jaks taka niedospana jestesm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klamaja ! Kolorki całkiem fajne nie długo będziesz aparatka pełna gębą gratuluję hihi, u mnie dzisiaj stanowczo lepiej z bólem-uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaja --> super masz kolorki!! ja za tydzień mam wizytę i już muszę zacząć myśleć :) żabula --> z tego co pamiętam to porcelanę mają za 1800 czy też 2000 ale na pewno nie więcej. ja nie umawiałam się na wizytę, po prostu poszłam i już :) należy się jednak spodziewać kolejek, czasem się zdarzają :) aha i przyjmują tylko od wtorku do czwartku. ale to chyba nie problem :) ogólnie miło na pewno :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaP
ile trzeba nosic jeszcze aparat, kiedy ma sie juz załozony ten gruby drut?? Czyli wtedy kiedy zabki sa proste, ile potrzeba aby sie zastały w swoim miejscu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy od wady , spytaj orto :), chlebek nadal we snach kurcze niedługo zapomnę jego smak ech 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ale mnie tu dłuugo nie było ni i mam niezłe braki, których zapewne nie nadrobie. Hm a co u mnie nowego.. W poniedziałek byłam u orto mam wymieniony drut na grubszy troszke odczuwam przy gryzieniu no i zakładam dół 10 listopada własnie zaraz zmienie stopkę. A i byłam na weselu i wiece umyłam je tylko jeden roz w ciagu całego wieczoru nie było tak źle rano je dobrze wyszorowałam i jest ok. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funfel
Peppa07! Dzieki wielkie :) przestaje już o tym myśleć bo zwarjuje! Juz chcę mieć bardzo i dam radę jakoś z bólem:) zastanawiam się nad tym jednak czy założyć porcelane czy metal- mam 26lat i zęby moje raczej przy mówieniu widac mocno więc.....hm sama nie wiem. A powiedz mi proszę jak wymowa po ekspanderze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funfel
Halo! pytanko czy ktoś zna ortodontkę z Poznania Panią Patricię Deręgowską- Nosowicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annica zabki fajnie sie prostuja :) oby tak dalej :) nom i miło ze wkońcu wleciałas na chwile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TruskaweczkaGoya
hej. Ja mam na imie Kornelia, mam co prawda 13 lat, ale tez czekam na aparat stały, szperam w necie i czytam sobie jak to jest, i stwierdzam, ze nie wiem:):) bo połowa mówi, ze aparat jest oblesny i bolą zęby, a druga połowa, ze wcale go nie czyc i nie jest specjalnie kłopotliwy. A co wy myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuteczka
Cześć wszystkim:) nawet nie wiecie jak sie ciesze że trafiłam na to forum:) mam 22 lata i za 3 dni mam zakładane zamki na trójki a za tydzień na 2 szczeki! boję się jak cholera!ale wiem ze to mi pomoże. Bólu sie specjalnie nie boję bo od czego są prochy, ale dygam trochę przed pierwszym spojrzeniem w lusterko i przed tymi trzema latami na jakie jestem skazana:) Proszę powiedzcie że nie jest aż tak koszmarnie:) kto tez ma prognozę noszenia żelastwa na trzy lata niech sie zgłasza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×