Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość agat-1982
przepraszam nie spojrzałam na dół hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) byłam dziś na drugiej (już) wizycie :) dla odmiany tym razem mam różowe (malinowe) gumeczki :D nie sądziłam, że takie wybory mogą aż taką radość człowiekowi sprawiać :) jutro wrzucę więcej fotek, bo mam zaległości :) a tymczasem idę spać :) dobranoc. pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuteczka
Ja jaka na razie jestem po usunięciu górnych trójek - mam jeża na podniebieniu ze szwów. Czuję się jak bobas bo od 5 dni odzywam sie tylko papkami i sokami z marchewki- naprawdę fajnie, ale tęsknię za chrupiącą skórką z chleba, kawałkiem mięska:) jak tak dalej pójdzie to stracę zdolność żucia! W poniedziałek zakładam aparat :) Widzę że nie jestem sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuteczka
peppa07 łączę się z Tobą w bólu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuteczka
Cute pytałaś o dr KAPERĘ? ja sie u niego leczę i wielu moich znajomych też prostowało u niego zęby - są w 100% zadowoleni i efekty są piękne i trwałe. Mnie gościu realnie powiedział na co mam szanse i że nie będzie ani miło ani krótko, ale powiedział ze jest nadzieja. Zapowiedział mi że będziemy sie spotykać co miesiąc przez najbliższe 3 lata i że powinno pójść dobrze. gość jest szczery dokładny i profesjonalny - nie znam lepszego a uwierz mi że byłam już chyba u 8 w Krakowie którzy rozkładali ręce. W każdym razie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ziuteczka a jaki jets doktor Piotr jako osoba?mily czy raczej szorstki?-z doscwiadczenia wiem ze zcasem specjalisci sa niesympatyczni.jak jest z wizytami?dlugie terminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrwane trójki?? czemu?? slyszałam ze nie powinno sie ich wyrywać?? ze tylko w skrajnych przypadkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatla- zgadzam sie z tymi trojkami, ja chcialam jedna wyrwac ale dentysta i orto mi odradzili bo to najsilniejsze zeby i z reguly sie ich nie usuwa, i tez sie zdiwilam czytajac to no ale moze u Ciebie ziuteczka nawyrazniej trzeba bylo.... a ja ostatnio na forum narzekalam na bolace zeby po wizycie, teraz jest juz ok, tylko nie wiem czemu nie moge za bardzo gryzc jedynkami, ale sobie radze.... ktos pisal o spotkaniu w poznaniu?, to bedzie ono kiedys:p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agat-1982
no i mam swoje cudeńko, troche obciera, ale nie boli . Napiszcie mi proszę co teraz dalej, czy mam kupić jakieś specjalne szczoteczki do mycia, jakieś nici, inne bajery? z czego jesteście zadowoleni a co jest nieprzydatne. A i został mi taki jakiś biały ślad na zębach, czy on zejdzie pod wpływem szczotkowania? Auc , obciera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jesteście kobietki dzięki za wsparcie:) kurcze \"3\" mnie bardzo zaskoczyły, niektórzy mieli dylematy czy wyrywać \"4\" ale \"3\" dziwna sprawa hmm. wczoraj kupiłam goracy chlebek no i skusiłam się pożułam jakos, ale miodzio!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj agat!!!! co do szcoteczek to sporo juz tu napisano, a moja orto i tak twierdzi że stara szczoteczka + noci + plyn do płukania starczy w zupełności, więc rób jak chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia222
aparat man trzeci dzien dzisaj odstajacy drucik poranil mi warge zaczyna mi to przeszkadzac ojjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po wizycie, ale jakoś kiepsko ze mną...mam w końcu zielone jaskawe gumki, bo ten pomarańcz co ona miała mi się nie spodobał. Nie daję zdjęć, bo nie podoba mi sie ten kolor..;/ jak bede miala lepszy humor to pewnie dodam;( bolą mnie zęby. zeszlifowala mi te dolne dwojki razem ze szklwem, i teraz mnie bolą te zęby jakbym miala tam dziury...jak coś gryzę, to mi sie płakać chce...chyba przechodzę kryzys..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdazet przykro mi ze cie boli, kurcze ja tez bede miała kiedys je piłowane i mnie zmartwiłas teraz. Zycze by szybciutko ci przeszło, pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka z wiekszym stazem no wlasnie ja sie spodziewalam, ze mi cos nałoży, żeby to nie pruchniało, a ni inne takie, a ona nic...moze saamo się ma szkliwo odbudować, ale to dla mnie dziwnex/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a klamaja dzięki za współczucie...nie martw sie na zapas, moze twoja ortodontka Ci zafluoruje, ale moja nic...no nie wiem sama...jak tak będzie do przyszłej wizyty, to jej powiem to...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieźle sie dzieje albo nie zafluorują albo wada sie cofa normalnie jakies koszmary ale mimo wszystko mam nadzieje zę bedzie oki kobietki!! magdazet czy dół tez będziesz miała? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdozet tak sie zastanawiam -jak patrze na foteczki twoje, czemu ty nosisz aparacik( moze juz kiedys pisałas i niepamietam) bo zabki z 2giego miesiaca masz prosciutkie czy przez 2 miesiace takie ci sie zrobiły czy jak, moze masz jakies zdjatko z przedzałozenia??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia- przyszła aparatka
Witam wszystkich chcialabym przylaczyc sie do gronatych wybrancow- noszacych te cudenka. Po krotce powiem i sobie. jestem z Gdanska. jestem po konsultacjach ortodontycznych. Aparat bede miala zakladany tak kolo Swiat Bozego Narodzenia. Musze wyrwac 4 czworki bo mam taki scisk zebow a poza tym czeka mnie wyciąganie niewyrżnieyej trojki. Ehh jestem baardzo tym przerazona i fajnie by bylo gdyby ktos kto mial podobny przypadek jak ja, podtrzymal mnie na duchu bo slabo ze mna ale wiem ze aparat jest mi bardzo potrzebny i to mnie motywuje. Na gore bede miala zakladany kosmetyczny (2500 zł) a na dol metalowy (1700 zł) Mam 23 lata. Czy wyrywane zebow bardzo boli? bo nigdy nie maialam a straszie sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia- przyszła aparatka ............. witaj więc wyrywanie ząbków mnie nie bolało a co do twojej wady to ci nie pomogę bo ja miałem inną wadę :) fajnie że się zdecydowałaś mi to zajęło 5 lat:O pozdrawiam i zrób się na czarno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow 1700 zwykły metalowy? drogo ,ja płaciłam 1300 albo 1200 już nie pamiętam aparaty mocno drożeją moja koleżanka która nosiła 6 lat temu aparat płaciła 850 zł eh wtedy to fajnie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia- przyszła aparatka
Juz jestem czarna ;-) No wlasnie z tego co zauwazylam to dooosc duzo place. Ale takie ceny chyba sa w Gdansku. Jejciu tyle bym dala zeby poznac kogos kto tak jak ja bedzie mial sciaganegi niewyrznietego kla bo to mnie strasznie przeraza. fajnie ze znalazlam takie forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peppa...nie będę miała na dół, bo raczej nie potrzebuję...a właśnie chyab nastąpił okres dramatów aparatowych;/ to przykre klamaja Ja mam zdjęcia sprzed aparatu, ale to takie wiesz przypadkowe, i mam z pierwszego miesiąca, ale nie dawalam ich bo sie wstydzilam, ale je dodam jak ccecie, ale nie dzisaj...moze jutro, jak bede miala czas...bo trochu późno już a ja tylko na momento:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze mam imienniczke:D:Djak mi milo:)jak mnie dawno nie bylo...moje zabki nadal nie bola wcale:)ale we wtorek ide na wizyte i pewnie znowu beda bolec jakies 3,4 dni ale coz,co mam zrobic musze jakos przezyc zeby miec piekny usmiech:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dlugo mnie nie bylo, ile stron zapisanych i ile nowych aparatek. Brak mi teraz czasu na forum. Zmieniłam miejsce zamieszkania i pracę. Ale orto nie zmieniłam, za to zabki są proste, tylko zrobily się dwie szparki. Wiem, że malo kto mnie pamięta ;) , ale i tak postanowilam w końcu coś napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×