Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

hej mam pytanie wie moze ktos ile kosztuje usuwanie kamienia z zebow moja orto mi powiedziala zebym to zrobila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie . tematów . forever.
Ile kosztuje stały aparat ortodontyczny? 23:08 sic999 Normalny stały 1300 zł,ale mi chodzi o kosmetyczny-tak to się chyba nazywa.Widziałam kiedyś dziewczynę z takim,jest praktycznie niezauważalny,ale nie wiem czy on koryguje większe wady czy może tylko minimane.Orientuje się ktoś?? 23:12 bardzo groźna listwa drgająca w łaźience obficie drga w wyniku papkowania ale nia jest w stanie ukuc pakującego reaguje tylko intensywnym drganiem i wzdrygami szarpanymi ale tak intensywne i długotrwałe papkowanie wzbudza fansófkę która wychodzi za pralki i wtedy już nie ma litości choć byś błagał i przepraszał za papkowanie że już nie będziesz fansófka ukóje. chyba że uda ci się uciec przez okno z próbą wzbicia w powietrze ale może być tak że masz blokadę i nie możesz sie ruszyć lub ruszasz się bardzo powoli albo okno się nie chce otworzyć i wtedy nie ma ucieczki a fansófka sie wydłuża bardzo szybko ! 23:22 Mala_mi_ No roznia sie cenami ja mam zwykly placilam wlasnie 1300 za jeden luk, moglam tez zrobic take zebym na przednich 4 zebach miala kosmetyczny i to by wyszlo 200zl wiecej, ale nie chcialam miec takiego pomieszanego, z tego co wiem to nie ma duzej roznicy w leczeniu zgryzu zwyklym czy kosmetycznym aparatem, tylko kosmetyczny jest mniej podatny na uskodzenia, jest wieksze prawdopodobienstwo ze moze sie cos popsuc, tez sie zastanawialam jaki wybrac, ale nie zaluje bo z tym jeszcze nie mialam zadnego problemu, oczywiscie oprocz boulu ale to z kazdym tak jest, jestem zadowolona bo mimo ze jest zwykly bardzo ladnie sie prezentuje, nie zamienilabym go . Jesli chodzi o ceny kosmetycznego to luk od 1800zl w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D:D:D:D:D:D chyba bede musiala wyrwac czwórke bo nie mam miejsca:(:(:(:(:( bardzo sie boje!!!:(:(:(:(:( czy ktoś mnial wyrywane zeby?? a jak tak to to boli a szczególnie czy boli znieczulenie????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaloze latem:)na pewno bedziesz musiala wyrwac?a co z ósemkami?czasem podobno wcale nie potrzeba wyrywac tych czwórek,a ortodonci sie upieraja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie, wiecej strachu niz bolu. Mnie osobiscie nie bolalo, a korzen mojej czworki byl przerazajaco dlugi. Po wyrwaniu 2 tabletki przeciwbolowe i wszystko jest ok. Wez je zaraz po wyrwaniu, zapobiegniesz bolowi. Samo rwanie jest bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka polecila mi ortodontke,ktora jest przeciwniczka wyrywania zdrowych zebów,jesli nie jest to absolutnie konieczne.moze prostuja sie dluzej,ale ma sie wszystkie swoje zeby.ja nie mam duzej wady,wiec u mnie to nie jest konieczne,cale szczescie.nie wiem jeszcze co z ósemkami,dopiero na RTG wyjdzie,czy w ogole je mam;)mam 23 lata i nie wyrosly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wyrosly tylko 2 osemki, jedna na dole, jedna na gorze. Po prostu brakuje na nie miejsca. Ta na dole wyrosla, bo nie mam 6, wiec zeby sie troche rozsunely. A na gorze osemka rosnie mi w strone policzka. nie w dol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wyrywali Ci?powiedzcie mi,jeśli jest szansa,ze ósemka wcale nie wyrosnie,to po co wyrywac jakies tam zawiazki zeba????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja18
Dziewczyny,czy kosmetyczny aparat koniecznie jest biały?Bo moja znajoma ma metalowy ale jakiś taki bardzo mało widoczny,nie wiem czy to kosmetyczny.A czy zwykły metalowy to w dzisiejszych czasach nadal takie "gwiazdki"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenunia25
Ja zakładam aparacik w farie czyli ok. 26 stycznia br. :) Jednak zakładam metalowy (jakoś się perzekonałam) :D Byłam ostatnio na wizycie u ortodontki i za stały kosmetyczny powiedziała mi 2000 złotych i dorzdziała, że wcale rewelacji nie ma w tym aparacie, żeby dać za niego 2000, pokazała mi też zamki metlowe wcale nie są duże :P I mam takie pytanko, jeśla zakłada się gumeczki przezroczyste one przebarwiają? I czy one są wymieniane? Pomóżcie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenunia25 ------>nie wiem czy przeźroczyste gumeczki sie przebarwiaja ale wiem ze sie je zmienia:):):):) Radze ci wziaść kolorowe gumeczki bo one ladniej wygladaja:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetka
Hej wszystkim aparatkom:-D Kiedy czytałam te wszystkie wpisy...zwiesiłam się:-D Nie sądziłam nigdy, że tyle osób ma podobne problemy, jakie ja mam!!! Po wielu latach strasznych wątpliwości+wstydu, wreszcie zdecydowałam się na ten cholerny aparat. Jestem na początku drogi( mam 4 zamki dopiero na górnych zębach) , ale dla mnie to prawdziwy CUD, że w ogóle się odważyłam!!! Mam 23 lata i aparat będę nosić ok. 2, 5 roku. Pozdrawiam wszystkich..piszcie....super, że jesteście!!! Powoli odzyskuję nadzieję na życie z prawdziwym uśmiechem:-D Żanetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do star99 Czworki mialem wyrwane 5 lat temu jak nosilem zdejmowany aparat. a mialem wyrwane dlatego ze mi jednyki sie krzywily i nachodzily na 2. w tej chwili jedynki mam troche wklęsle do srodka. z przodu tego nie widac ale z boku bardzo. Z tego jak patrze na dolna szczeke to moim zdaniem nie musze usuwac na dole 8, poniewaz spokojnie mi sie zmieszcza zeby i to widac na gole oko. wiec jeszcze raz bede rozmawiac z ortodonta na ten temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ema-dent. na pretficza 8. Wrocław. Jestem zadowolony bo wszystko idzie szybko i bez problemow. Jak mam problem dzien pozniej mam juz wizyte. Tak powinno byc wszedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wczoraj ostatni raz nakładałam opalescence na ząbki, na górne ząbki było to 14 nocy, na dolne 9 plus 2x tylko 3. efekt jest niesamowity, jak się porówna początkowe zdjęcia - zęby koszmarnie żółte, bleeee :o a teraz, cóz, biel to nie jest (przynajmniej nie taka jaką chciałam :P ) ale w porównaniu do stanu przed to efekt świetny. nawet cierpieć się opłacało hehe :) całkowity koszt wybielania - 200zł szyny silikonowe, preprarat - zużyłam 5,5 strzykawki, więc powiedzmy ze 6, po 15zł za sztukę - 90zł. ponieważ mam plombe w jedynce muszę ją wymienić na jaśniejszą więc dochodzi 90 za plombę, ale to już moja indywidualna "przypadłość" ogólnie jestem zadowolona z efektu (szczególnie gdy pomaluję usta różowym błyszczykiem - kontrast jest bossski :D) pozdrawiam Aparatki i Aparatów, a wszystkich przed założenie namamawiam - spójrzcie w moją stopkę i zobaczcie ze warto :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. chyba dawno tu nie pisałam, ale codziennie przeglądam forum i czytam nowe wpisy:D aparatko z....- nie wierzę, że takie ząbki można mieć!poprostu brak mi słow! pięknie!!!:D jak ja ci zazdroszczę, też chcę mieć już takie ząbki!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatko z___________superek :D, czy ktoś usuwał z WAs kamień podczas noszenia aparatu(bo mi dentystka proponowała, a widzę ze powinnam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×