Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Z jednej strony to jest piękne, że założycielka tematu odeszła, a on dalej prężnie działa. Jestem harcerką, i naprawde wiem co to znaczy, ze druzyna przechodzi z rąk do rąk, az w końcu ma 20-25 i więcej lat, i mozna by o wszytskich drzynowych gadac bezustannie. Oby tak dalej! Oby tak dalej! To sweety, ze wszyscy tu piszemy, ale niestety od bardzo dawna pierwsza osoba spytała sie o Dorę...:( Mówi sie trudno i płynie sie dalej. Za pięc dni kontrolka i zielono-czerwone gumaski:* Pozderko dla klamaji, która ostatnio zadko tu bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczka, tu w ogóle była masa ludzi.. romans Cali z Sunshine :D i w ogóle faaajnie tu było (co nieznaczy ze teraz jest niefajnie ;) ale szkoda że tyle osób było i zniknęło z dnia na dzień..) zobaczcie tabelkę Dory (z 45str kończy się na mnie, a ile jeszcze było po mnie osób) :) Lp._____Nick_______Wiek__Założenie__Góra__Założenie__Dół __Czas_noszenia_____rodzaj____ ******************************************************** ***********************************************************< br /> 1.__*Dora*__________27______________ X______________________3_lata__________________ 2.__brown_eyed_girl__16______________X_______________X__ ____2_lata__________________ 3.__Krzywa_________27____07.11.06____X__________________ ____2_lata_______kosmetyczny 4.__minka__________22___________________________________ ___2_lata__________________ 5.__wiiolciaa________17____08.09.06___X_____07.11.06___X _____1,5_roku_________metalowy 6.__Agnieszka31_____31____03.10.06___X__________________ ____________________________ 7.__Ileneczka_______16__________________________________ ____________________________ 8.__agaga23________23____08.11.06___X___________________ ___2,5_roku_________metalowy 9.__kamyk22________22___________________________________ __________________________ 10._markotka_______21___________________________________ ___________________________ 11._igna**aparatka___17____07.10.05___X____07.06.06____X ______2_lata__________metalowy 12._Shiiine_________16________________________________X_ ____________________________ 13._kati24__________24____26.06.06___X____07.08.06____X_ ___1,5_roku______porcel./metal 14._Aparacik________13_______________X_______________X__ ____2_lata_________metalowy 15._sylvie__________32____04.11.06____X____04.11.06____X __________________kosmetyczny 16._netka91________15____06.11.06____X__________________ ___________________metalowy 17._linnnea_________18_______________X_______________X__ ___________________metalowy 18._wiola15________15____ 04.11.06____X_____________________________________metalowy 19._Monola_________36____10.08.06____X__________________ ____2_lata________ceramiczny 20._Aagness______________31.08.06____X__________________ ____2_lata__________metalowy 21._Onaa21_________21___________________________________ __________________________ 22._edro___________38____16.12.06_______________________ ___________________________ 23._hiruni___________________________X__________________ ___________________________ 24._Kiikunia________20_______11.03____X_______02.04____X _____3_lata__________metalowy 25._*Aparatka*_______________12.04____X_______06.05____X ____________________metalowy 26._Kociulinda______29_______01.07____X_______02.07____X ____________________________ 27._Hadasa_________27____15.11.06____X____15.11.06____X_ ___________________________ 28._kabansa_____________________________________________ __________________________ 29._najeli______________________________________________ ___________________________ 30._Agaa24_______________17.11.06_____X____17.11.06____X _____2_lata______kosmetyczny 31._Kofanaaaaa______19___16.10.06_____X_________________ ____1,5_roku_______metalowy 32._Mała_Miiiii____________10.11.06_____X_______________ X______2_lata______kosmetyczny 33._beata_81____________________________________________ __________________________ 34._ana73________________14.12.06_____X____14.12.06____X ___________________metalowy 35._an_ette_____________________________________________ __________________________ 36._**KwIaTuSzEk**___17_________________________________ ___________________________ 37._MalutkaMałaJa___27_______________X________________X_ ______________kryształ_górski 38._olaszu2_____________________________________________ ___________________________ 39._cranberry________24_________________________________ ___________________________ 40._aneczka_20__________________________________________ ___________________________ 41._Kewcia__________22____28.11.06___X__________________ _____2_lata_________metalowy 42._ewelll___________22_________________________________ ___________________________ 43._skaa____________22______03.06____X_______09.06____X_ ___________________________ 44._amaalka_____________________________________________ __________________________ 45._Triss14__________19____21.09.06___X_________________ _________________kosmetyczny 46._gini*____________27_________________________________ ___________________________ 47._EDYTA_NAVY_____________12.06____X___________________ _________________________ 48._diam____________________12.06____X__________________ __________________________ 49._Gosiaa24________24____13.12.06____X_________________ _________________kosmetyczny 50._Ewdzia______________________________________________ __________________________ 60._Cala____________20_______________X_________________X ___________________metalowy 61._foisss___________16___15.09.06_____X_____22.08.06___ _X_____2_lata_________metalowy 62._Braces__________________08.06_____X________08.06____ X________________kosmetyczny 63._Emma23________23____14.12.06____X___________________ __________________metalowy 64._Chester_____________________________________________ ___________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65._ona81_______________________________________________ __________________________ 66._malutka22___________________________________________ __________________________ 67._ina24_______________________________________________ ___________________________ 68._magdalena___________________________________________ __________________________ 69._rogasiowa___________________________________________ ___________________________ 70._SUNSHINE23_____23____14.12.06___X___________________ ___________________metalowy 71._Becia280_______13___________________________________ ___________________________ 72._di5_________________________________________________ ___________________________ 73._Vira________________________________________________ ___________________________ 74._madziasbb______23_____09.09.05___X____09.09.05___X__ ____________________metalowy 75._ANKA_666_____________16.12.06___X___________________ ___________________metalowy 76._io_io___________57____19.07.06___X_______08.06____X_ _____2_lata________kosmetyczny 77._aparatka_z...____20_____16.06.06___X________________ _____1,5_roku______kosmetyczny z dnia 18. 12 - prawie rok temu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskaweczko dzięki za pozdro ;) bywam nawet często tylko sie jakoś nie odzywam hehe!! staram sie chociaż na bieżąco czytać co wy tu nowego piszecie :D, jestem ciekawa waszych buzinek w świątecznych odcieniach :D, kurcze tez bym założyła ale jednak wybrałam kolorek sylwestrowy. od samego początku jak tu jestem to najbardziej pamiętam aparatkę z większym..... a to juz jakieś ponad 4 miesiące :D postaram sie odzywać trochę więcej ;) buziaki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie zrobimy mala kontynuacje:) 78. madona___27____25.10.2007___25.10.2007___2 lata___Damon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. jak juz 2 tyg temu pisalem odpadl mi zamek przed ostatni. Teraz zauwazylem ze wyszedl mi drucik z ostatniego zamka. wizyte mam dopiero w czwartek. Czy to ze drucik wisi nie bedzie wplywac niekorzystnie na prostowanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, witam was po dłuuuugiej przerwie :) widzę, że dużo nowych osób przybyło :) Mam do was pytanie dzisiaj byłam u orto i prawdopodobnie(hmm ponad 50% prawdopodobieństwa) będę miała wyrywane 7ki obydwie na dole, czy 7ki usuwa się już chirurgicznie czy normalnie przy zwykłej wizycie u orto ? Zgóry dzięki za odp :) i p.s. :D nie mam już expandera ^^ (póki co) bo niestety na skutek jakiegoś uczulenia na antybiotyk spuchł mi język i expander wżynał mi się w język i zrobiła mi się w nim dziura bolało jak diabli :/ poza tym miałam powiększone węzły chłonne... :/ Ale orto mi go ściągnęła dokładnie tydzień temu i wszystko pięknie zeszło :) Ale nie cieszę się tak bo i tak będę miała zakładany jakiś mniejszy expander ( heh orto powiedziała, że w ogóle nie widzi żeby mi te zęby w jakiś sposób wracały do starego kształtu) pzdr :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enero
pewnie to pytanie zadane bedzie po raz setny,ale chcialabym,abyscie napisały ceny swoich aparatów.interesują mnie ceny kosmetycznych albo mieszanych,jeden łuk.a moze jest tu ktoś z Gdańska,kto moze polecić dobrego ortodonte?z góry serdecznie dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy prawie mają ceny i inne onformacje w stopce, wystarczy spojrzeć...:) za 40 minut wizytaxD klamaja, a jakie to sa koloryy sylwestrowe?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam dobrego ortodonty w W-wie -moze ktos mi jakiegos poleci? nosze aparat juz 1,5roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enero
no tak,ale to nieco klopotliwe szukac potrzebnych mi informacji na przeszło 500stronach...a tak,moze ktoś mi odpisze,ktos,dla kogo nie stanowi to duzego problemu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enero
Twoją widzialam:)ale mam nadzieje,ze odezwie sie ktoś z Gdańska;)chociaz chyba na mniej niz 2000zł za kosmetyczny nie ma co liczyc...u mnie,w jednym gabinecie,który dotychczas odwiedziłam,własnie taka cena:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enero
a w mieszanym tylko te ząbki z przodu są przezroczyste,czy ten drucik łączący(nie wiem,jak sie specjalistycznie nazywa:P)??w tym gabinecie,w którym byłam,nie ma takiej opcji:/ ale popytam jeszcze w innych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enero
czy ten drucik też*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enero
acha.bardzo dziękuje za info.ale takie mieszane ile sa tansze od kosmetycznych?warte to zachodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enero
uuh,no Twój ładny:)mam nawet podobną wadę do Twojej.miałaś usuwane jakieś ząbki przed załozeniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdozet nom na sylwestra zafundowałam sobie mix róz to dla mnie sa sylwestrowe kolorki hehe ;) ładne ale nie ekstrawaganckie, w końcu to nie one maja przyciagac uwage tylko ja hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ja mogłam miec kosmetyczny za 1600 ale to jest chyba mnimum za taki aparat, chyba ze- taj jak pisała aparatka z...... ma sie kosmetyczne do 3jek i reszte matal wtedy wychodzi to taniej ale niestety nie wiem ile, z reszta jak widac ceny kosmetycznego sa rózne aparatka z... płaciła za łuk kosmetyczny 2 tys. jak szukałam to uzbrojona po zeby tez nosiła i za kosmetyczny- za łuk zaplaciła 2400zł znalazłam lina z ej zabkami http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e7118363a5509244.html a u mnie juz pisałam ile by kosztował wiec w zasadzie cieko ocenic ile ty zapłacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enero
dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enero
dodam tylko,ze w tym samym gabinecie w którym byłam,moja kolezanka w zeszłym roku zaplacila za kosmetyczny 1700zł,a teraz 2000...myslalam,ze aparaty raczej tanieją...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U mnie już cała szkoła mówi do mnie \"aparatka\" ale nie narzekam podoba mi sie to przezwisko :) Martwie się, bo nosze aparat 2 miesiąc a nie widze najmniejszysz zmian :( A miałam takie sen ostatnio normalnie horror... że wstałam rano i poszłam do toalety... Zęby wyprostowały mi sie w 1 noc. Potem popatrzyłam się w lusterko i wszystke zęby mi wypadły... jejku jaki sen... masakra :| Teraz pytanie do aparatek, które noszą aparat przynajmniej już pół roku... po ilu miesiącach zauważyłyście widoczną zmiane? Ja sie strasznie martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×