Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

--> kar92ola - U Ciebie w ogole nie widac tego metalowego Ja wlasnie myslalam o takim polaczeniu: na 1, 2, i 3 estetyczny a reszta metal :) i czy jak zjesz cos \"barwiacego\" czy ten estetyczny zmienia kolor? Jak mozesz to napisz ile kosztowala Cie gora? --> tez mam aparacik - U Ciebie widac ogromna roznice po zalozeniu !!! a na dole to masz niezły młyn z tymi ząbkami :))) Slyszalam własnie, ze leczenie metoda Damon\'a jest bardzo dobre i widac efekty Jeszcze mala grupa ortodontow leczy ta metoda a szkoda bo widac ze skuteczna... pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> tez mam aparacik - Czy moglbys opowiedziec jeszcze o tej dolnej "szynie" jak to dziala i dlaczego musisz to nosic aby poszerzyc szczeke??? i czy masz do tego pokretlo jesli tak gdzie jest umieszczone? ehh ciekawska ... :) pozdrawiam raz jeszcze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiutek
Czy Ktoś z was może polecić dobrego ortodontę w Lublinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx_aparatka
Ja mam takie pytanie do was wszystkich noszacych aparaty . czy macie czasem tak ze czujecie w ustach takie pieczenie.. takie dziwne...ja mam metalowy aparat i sie boje ze jestem na niego uczulona... czy to moze byc tez taka dziwna reakcja na przesuwanie sie zebow ? nie wiem... BLAGAM POMOZCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolly10
Witam, W związku z tym, ze jestem kawoszem, moje przezroczyste gumki bardzo szybko zółkna. Słyszalam o żelu Biala Perła, czy orientuje sie ktos, czy mozna go stosowac majac aparat????????? Obecnie uzywam pasty Pearl Drops i zawsze byłam z niej zadowolona, ale teraz wydaje mi sie ze moje zeby sa zolte, nie mowiac juz o gumkach. Moze za czesto patrze do lusterka:))) Pozdrawiam wszystkich zadrutowanych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna111111111
aparaty sa super wiem bo nosilam (znaczy sie jak sie dowiedzialam ze bede nosic staly to sie poplakalam) mialam nosic 2 lata a nosilam 1.3 bo mi sie szybciutko wyprostowaly teraz tylko nosze retajner na noc juz 1.5 rok ale mam swietne biale zabki bo musialam myc po kazdym jedzeniu kupe kasy na to poszlo ale efekty sa super napewno lepsze niz zdejmowany(moja kuzynka nosi juz 8lat) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie odnosnie kosmetycznego --- > aparat mi nie żółknie :) Mówi się normalnie. Heh w sumie znajomi zauważyli, że mam trochę (minimalnie) inne usta, ale w niczym nie przeszkadza i jest ok :p mykas --> metalowego nie widać, a na początku się bardzo obawiałam heh :) estetyczny nie zmienia koloru ;) gumeczki mam przeźroczyste mimo to nie barwią się (przecież zawsze myje się ząbki). Góra kosztowała 1900 zł pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx_aparatka ---> zaciekawiło mnie co napisałaś, bo pierwszy raz słyszę o uczuleniu od aparatu :). Wydaje mi się, że każdy inaczej reaguje na tego rodzaju "urozmaicenie" w buzi :P aha... no i na początku, jak mi założyła orto aparat, to zanim się przyzwyczaiłam to w sumie też miałam takie dziwne uczucie :) dlatego nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie odnosnie kosmetycznego
A wszystko masz przezroczyste,te gumki czy co tam czy dalej masz metalowe?Pytam bo chciałabym sie zmieścić w tej cenie co Ty zapłacilaś,a boję się,ze w moim mieście zażądaja ze 3 tysiące za estetyczny... :( W ogóle jak to sie fachowo nazywa?Żebym wiedziaa jak powiedzieć o co mi chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx_aparatka
kar92ola - dz za odpowiedz . tak jest prawdopodobienstwo ze mozna byc uczulonym na aparat tzn na nikiel z ktorego powstaje. Dzisiaj juz troche lepij ale wczoraj to nawet sliny połknac nie umialam co mnie tak wszystko ''szczypalo'' Mam nadzieje ze przejdzie :D POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie odnosnie kosmetycznego ---> wszystkie są przeźroczyste ;) poza tym jakie zechcesz takie Ci założą :) hmmm... ja miałam do wyboru trzy aparaty: 1400zł - zwykły metalowy, 1900zł- estetyczny (ten własnie mam, za trójkami już metal), no i za 2800 zł - też estetyczny, ale orto mówiła, że on ma niby przyśpieszyć leczenie, ale sama w to wątpiła xD Nazwa: aparat kosmetyczny lub estetyczny :) z resztą orto Ci powie dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie odnosnie kosmetyczneg
A nie widać tych metalowych jak się uśmiechasz?Bo tak ogólnie to jest mało widoczny,chciałabym taki :) Ciekawe tylko jakie są rozbieżności w cenach,do Wrocławia mam niestety za daleko.... :( Zakładałaś prywatnie,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesa 36
dolly 10 widzę ze sobie poradzilas tez jestem ciekawa jak dlugo bedziesz je miala przezroczyste moze nauczona twoimi doswiadczeniami kiedys sama zalozę przezroczyste .jak na razie nie ryzykuje tym bardziej ze jestem kawoszką .wiesz tez mam jakies dziwne wrazenie ze moje zeby są bardziej zołte a aparat nosze2 miesiąc.moja orto mowi ze mi się wydaje i ze bardzo ladnie czyszcze zęby ale moze tylko tak gada moze to własnie ja przesadzam zobaczymy jak to będzie dalej czekam na twoje dalsze doswiadczenia bo przeciesz przedemną 2 lata noszenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widać w ogóle :) a skąd jesteś? zakładałam prywatnie, ale wydaje mi się, że ceny są wszędzie zbliżone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesa 36
dolly 10 .odnosnie twoich poranionych policzkow ja nie mialam tego problemu moja orto super zaklada aparaty .ztego co wiem to prawie nikt kto zaklada uniej aparat nie nazeka na co kolwiek ja osobiscie tylko przez 1 dzien smarowalam policzki sacholem ateraz to luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie odnosnie kosmetyczneg
Jestem z łódzkiego. A nie wiesz czy w przychodni publicznej założą?Wtedy nie musiałabym wydawać na wizyty kontrolne,bo słyszałam,że to też spory wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izus001
a mi się nerw zerwał od aparatu..za mocno chyba mi naciągnęła..musiałam zatruć ząb i czuję, że w następnym też mi się zerwał bo boli jak nie wiem :( ktoś miał z was taki przypadek czy tylko ja mam takiego pecha? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duo Fruo! A gdzie Twoje zdjęcie prostych i juz niemetalowych ząbków?? He he miałaś dac (: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaje zdjęcia: * Luty (przed): http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e2068b447d5c6c4.html * Marzec (gumki granatowe): http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97125c63f54e966f.html * Kwiecień (gumki fioletowe) ... nie zrobiłam zdjęcia ... * Maj (gumki granatowe, znowu:) : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fabb410bef9876f5.html A w sierpniu góra!! Boję się ściągania Hyraxu... Ale do tego jeszcze 3 miesiące :D Powiedźcie, widać poprawę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx_aparatka
Hej ! Ja dzis jestem na tabletkach przeciwbólowych bo mi tak zaczelo ciagnac zeby ze jakas masakra . Normalnie tak mi wepchalo kla ze juz nie widze ze odstawal ;d nawet przednie zeby tak nie odstaja :D ale dziwi mnie to ze dopiero teraz ciagnie po miesiacu ( nie mam diamona czy jakos tak sie to pisze) I jeszcze plucze rumiankiem bo przeczytalam ze to pieczenie ktore mam moze spowodowac afty ;/ a ja nie chce ;(;(;( Misha609- jasne ze widac poprawe :) (zazdrocha ze masz na dole) A jaka ty masz wade? Pozdrawiam Ja po 1 miechu mam duuuuuuza poprawe :D a za jeszcze miesiac i kontrola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam zgryz otwarty, krzyżowy, stłoczenie zębów i przesunięcie linii środkowej zębów... Trochę się nazbierało... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx_aparatka
misha609 - no to nie jest tak zle :D bd dobrze Ja mam tylozgryz z asymetria twarzy :DDD ale juz nie mam krzywej twarzy bo mam tak fajnie zalozony aparat ze asymetria mi sie poprawila i broda jest na swoim miejscu :D wieec sie ciesze pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx_aparatka
misha609 - no to nie jest tak zle :D bd dobrze Ja mam tylozgryz z asymetria twarzy :DDD ale juz nie mam krzywej twarzy bo mam tak fajnie zalozony aparat ze asymetria mi sie poprawila i broda jest na swoim miejscu :D wieec sie ciesze pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiutek
misha609: Jak długo miałaś problemy z mówieniem po założeniu Hyrax'a? Ja prawdopodobnie też będę musiała mieć to "coś" i bardzo boję się o moją mowę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiutek
misha609: Jak długo miałaś problemy z mówieniem po założeniu Hyrax'a? Ja prawdopodobnie też będę musiała mieć to "coś" i bardzo boję się o moją mowę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kosmetyczny i w ogóle mi nie pożółkł, pijam 2-3 kawy dziennie, szoruję elmexem i nie wiem skąd ta panika :D, pozdrawiam WSZYSTKICH!!!!!!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesa 36
peppa07 ,.a jakiego koloru masz gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja muszę się pochwalić, gdyż doszłam do połowy suksecu :) mianowicie całą górną szczękę już dziś wieczorem będę miała na 7 hehe to znaczy - wymieniłam wszystkie stare plomby i dzis usuwam ostatnia (czyli 2 mleczna 4) i już na góre mozna zakładać aparacik :D tylko czekam do 23 czerwca na plan leczenia i wyciski :) a od sierpnia zacznę bawić się z dołem, gdyż mam 4 plomby do wymiany :/ a za rok zakładam dopiero dół więc spieszyć się nie muszę :P hihi no a na razie myśle ciagle o egzaminach, które juz sie zaczeły.... mam nadzieję, że szybko czas mi upłynie i ze zalicze wszystko a na zakonczenie sesji bedzie aparacik :D Pozdrawiam wszystkich szczęściarzy, którzy już na to czekać nie muszą i tych, którzy tak jak ja przeżywają czas, który dopiero nadejdzie.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Miszt jeszcze dziś i prawie cały dzień jutro do tych czekających jak Ty się zaliczam :D ale już o 18.15 to się zmieni;)) pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×