Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość hahihehy
Fanta88, ja też proszę o wpisanie. Nick - hahihehy Ilość usuniętych zębów: do aparatu żaden, ogólnie jeden mleczak Data założenia górnego łuku/rodzaj: 30.06.08/metal mini Data założenia dolnego łuku/rodzaj: brak (będzie później) Data zdjęcia górnego łuku: ? Data zdjęcia dolnego łuku: ? Łuk podniebny: Ekspander Czas noszenia: około 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu.. lista fajna z tym,że ja dopiero stały aparat będę miała załadany we wrześniu ;/ a tak nawiasem mówiąc to miałam mieć wyrywane 4 zęby stałe,ale wyrwałam tylko [?! aż !] 3 ... w dodatku zdrowe :/ no to było takie moje wyżalanie się ;pp pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ustalmy że ta rubryka z usuniętymi zębami będzie dotyczyła tylko zębów usuniętych na potrzeba wyleczenia wady zgryzu (do aparatu) bo tak to się może mylić z czymś innym co w ogole nie dotyczy naszego tematu. :) Co do oznaczeń w tabeli : - (brak, nie ma, nie będzie) ? (nie wiem, będzie ale nie znam jeszcze daty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxaannaa a dlaczemu dopiero we wrześniu ? Co do wyrywania zdrowych zębów to powiem Ci że też się na to przygotowuje. Mimo że ortodontka prostuje je bez wyrywania, przynajmniej jak na razie. Chyba nie wierze w to że da rade wyprostować moje ząbki bez usuwania czegokolwiek ... jakoś to dla mnie jest nierealne. Nio ale zobaczymy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta88- pamietam ta liste byla fajna wiec tez chce tam sie znalesc :D Nick-xxx_aparatka ilosc zebiw us.- 0 zaloz- 29.04.2008- metalowy luk dolny- sierpien 2009 lub 4 miechy szybciej ;p zdjecie- ok 2 lata zdjecie luk dolny- ok 1rok luk podniep - brak czas noszenia - ok 2,5 roku buzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta88 - dla mnie to tez bylo nierealne ze moje zeby da sie jakos wyprostowac bez usuniecia... mialam mniec wedlug innej orto 4 zdroqwe zeby ... teraz gdy mam juz inna ona zadecydowala bez wyrywania leczyc bo w przyszlosci bd miala szpecace dziury... tylko wystarczy szczeke rozszerzyc ;d€ buz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo super lista ja też poprosze o wpis: Nick: justka_pl Ilość usuniętych zębów: 0 Data założenia górnego łuku / rodzaj: 7 sierpień 08 / metalowy Data założenia dolnego łuku / rodzaj: ok. 3 miesiące po założeniu górnego Data zdjęcia górnego łuku: ? Data zdjęcia dolnego łuku: ? Łuk podniebienny: brak Czas noszenia: ok. 1,5 roku Proponuje dodanie jeszcze jakiegoś cennika i miasta, w którym się leczymy :))) Pozdrawiam :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko :D ... wpisałam :D Chcielibyście żebym dodała jeszcze wiek ? Tzn rok urodzenia bo jak zaczniemy wpisywać obecny wiek to co rok trzeba będzie zmieniać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz dopisać jeszcze Ilość usuniętych zębów NA POTRZEBY APARATU :)) Żeby było wsioo jasne :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxien
hej:) a mi już za 2 dni minie miesiąc, nawet szybko zleciało. Ząbki znów trochę obcierają mnie w środku:(.Jak tak siadłam czytać, a tu tyle napisane, tyle się dzieje:) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta88 to FANTAstyczny pomysł z tą tabelką ;) w przyszłym tygodniu mam plan leczenia i będę wiedziała wszystko dokładnie, to wtedy poproszę o dodanie mnie do listy. Pozdro for all jak to się mówi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo że nie ejstem jeszcze aparatkiem:P ale możecie mnie dopisać bo daty już znam:P:D a więc: Nick - **Filip** Ilość usuniętych zębów: 1 (górna lewa czwórka) Data założenia górnego łuku/rodzaj: 11.08.08r./ metalowy Data założenia dolnego łuku/rodzaj: ??.??.2008r./ metalowy Data zdjęcia górnego łuku: ? Data zdjęcia dolnego łuku: ? Łuk podniebny: - Czas noszenia: około 2,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysł z ta listą. Podaje dane, wyrwałam dwa zeby górne czwórki, aparat załozyłam 06.11 2007 góre aparat metalowy koszt 1500 zł dołu raczej nie załoze. Czas noszenia ok 2 lata, wieku nie podam :):) na pewno jestem najstarsza, miasto w którym zakładałam aparat to słupsk, to chyba wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja-kobietka
Hej mnie tez mozesz wpisac Nick: maja-kobietka data urodz 1983 Wyrwane zeby:0 Luk podniebienny:zaden Data zalozenia gory: 9kwietnia2008(metalowy) Data zalozenia dolu:19 wrzesien2008(metalowy) czas :ok 2,5roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejscowość: Ostrów Wielkopolski Rok urodzenia: 1991r. Tak dla uzupełnienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkatorun221
a ja czekam na staly aparat juz chyba z 5 lat i moi rodzice mają to gdzieś! :( ni nei chodzi o to, ze ich nie stac ... bo po drodze kupili milion innych mniej potrzebnych rzeczy a tak samo drogich ..... mają gdzieś, ze sie prawie nie usmiecham i ze noje zeby niszcza mi cala radosc .... :( ....... zazdroszcze wam wszystkim, ze macie te aparaty i niedlugo bedziecie mogli cieszyc sie ladnym i prostym usmiechem .... pozdrawiam wszystkich ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatkatorun221 skoro rodzice nie mają ochoty ci zasponsorować aparatu to spróbuj wziąć sprawy w swoje ręce. Nie wiem ile masz lat ale myślę że jakąś prace na pewno byś znalazła i uzbierała na aparat. To był by była połowa sukcesu. Może wtedy rodzice by zauważyli jak bardzo ci na tym zależy. :) Będzie dobrze zobaczysz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa a ja jeszcze rok urodzenia 1991, miejscowość - Poznań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkatorun221
mam 17 lat.. rozgladalam sie za pracą ale ... w moim wieku i tylko na wakacje tu gdzie mieszkam ciezko jest cokolwiek znalezc ....... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sama pani "księgowa" się wpisze?? :P Pozdr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatkatorun221 to może pogadaj poważnie z rodzicami jak bardzo jest to dla ciebie ważne. Jak to nie pomoże to założysz aparat później ... teraz to nie ma znaczenia czy masz 10 czy 50. Wiem że wolałabyś jak najszybciej ale to wtedy będzie zależało tylko od Ciebie, co Ty z tym zrobisz. Myślę że rozmowa z rodzicami da pozytywny rezultat. Będę trzymała kciuki. :D Misha609 spokojnie :D księgowa się wpisze na końcu jak wszystkich chętnych i obecnych zapisze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta88 -> Świetny pomysł! :) Ja mam konto w Googlach , więc mogę się wpisać od razu na listę, albo tutaj napisać jak wolisz :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onira jak Tobie wygodniej :D Jeżeli chcesz sama to zapodaj e-maila (jak nie chcesz tu podawać na ogólnym forum to wyślij mi pustego maila na aniula88@poczta.onet.eu), a jak nie to możesz tu podać dane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxien
fajna sprwa z tą tabelą:) mam taie pytanie jeszcze. Jak zrobić stopkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxien stałego nicka musisz sobie tu zrobić żeby korzystać z tej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxien
Fanta 88---> jeśli możesz i mnie dopisać Nick--->roxien Rok urodzenia---->1985 Ilość usuniętych zębów na potrzebę aparatu--->1(górna prawa 4), Data założenia górnego łuku / rodzaj / cena---> 9.06.2008r/metalowy/1200 zł Data założenia dolnego łuku / rodzaj / cena--->? Data zdjęcia górnego łuku---> ? Data zdjęcia dolnego łuku---> ? Łuk podniebienny --- Czas noszenia--->ok 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxien
Fanta 88--->próbowałam, kombinowałam i jestem zielona :( nie wiem jak to zdziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×