Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Ja juz mysle o swojej przyszlosci gdyz za rok musze wiedziec co chce robic :d A ze ja juz wiem ze chce zostac anestezjologiem (wolalabym chirurgiem ale ze smiesznie jest jak baba jest chirurgiem to nie zostane, a powiem ze interesuja mnie operacje ) wybieram profil biol-chem-fiz. Biologia idzie mi bardzo dobrze w pierwszej klasie gimn mialam 5 i w 2 tez mam 5, z chemi w 1 gimn mialam 3 teraz mam 4 , a z fizy mialam w 1 - 5 a teraz mam 3... zmienili nam pania i nie umiem jej zrozumiec ;d . Onira - no musze se jakies zdjecia porobic ... ale nie zabardzo mi wychodza ;D Na nastenej wizycie zmienie sobie gumki na roznokoloroweczy li na kazdym zebie inny kolor ;D jaki bd miala moja orto do dyspozejszyn to sobie wezme ;D czyli 11 kolorow musi miec Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx_aparatka ---> wiesz:P w gimnazjum to ten materiał jest znacznie okrojony;) więc dużo ludzi idzie do liceum z 5 a sapada na 2 nawet...;| nie chce Ci mówić że z Tobą będzie podobnie bo być może i pewnie tak jest, że Twoje oceny są adekwatne do Twojej wiedzy:) i że w liceum też będziesz się tych "ważniejszych" dla Ciebie przedmiotów uczyła i utrzymasz tak ładne stopnie:) ale musisz się liczyć z tym że jest o wieeeeellleee ciężej niż w gimnazjum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx_aparatka ---> wiesz:P w gimnazjum to ten materiał jest znacznie okrojony;) więc dużo ludzi idzie do liceum z 5 a sapada na 2 nawet...;| nie chce Ci mówić że z Tobą będzie podobnie bo być może i pewnie tak jest, że Twoje oceny są adekwatne do Twojej wiedzy:) i że w liceum też będziesz się tych "ważniejszych" dla Ciebie przedmiotów uczyła i utrzymasz tak ładne stopnie:) ale musisz się liczyć z tym że jest o wieeeeellleee ciężej niż w gimnazjum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxaaaana
Do xxx_aparatka.. no coś Ty ! kobieta może być chirurgiem,bez przesady,nie wygląda to głupio ;p bo wiesz, ja zamierzam :D teraz idę w prawdzie do liceum na biol-chem i jest lajt^^ i obiecuję sobie ,że będę chirurgiem :] a jak nie to zajmię się medycyną sądową [sekcje zwłok itp] ale w tym również i patologią sądową :)) chcociaż wolę pracę chirurga:] a biologii zawsze miałam 5 [a miałam baaaardzo wymagającą babkę] a z chemii to - najpierw 4/5 :] później 3 a teraz \"ledwo\" 3,ale zmieniła nam się nauczycielka,kótra tłumaczyć nie umiała i dlatego ;/ Tak poza tym to pierwszy raz wypowiadam się na tym forum i witam wszytskich :) we wrześniu będę miała zakładany aparat staly .. pytanie tylko czy chcę przeźroczysty czy zwykły ? hmmm.. jeszcze się zobaczy. pozdrawiam ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxannaaaa
Do xxx_aparatka.. no coś Ty ! kobieta może być chirurgiem,bez przesady,nie wygląda to głupio ;p bo wiesz, ja zamierzam :D teraz idę w prawdzie do liceum na biol-chem i jest lajt^^ i obiecuję sobie ,że będę chirurgiem :] a jak nie to zajmię się medycyną sądową [sekcje zwłok itp] ale w tym również i patologią sądową :)) chcociaż wolę pracę chirurga:] a biologii zawsze miałam 5 [a miałam baaaardzo wymagającą babkę] a z chemii to - najpierw 4/5 :] później 3 a teraz "ledwo" 3,ale zmieniła nam się nauczycielka,kótra tłumaczyć nie umiała i dlatego ;/ Tak poza tym to pierwszy raz wypowiadam się na tym forum i witam wszytskich :) we wrześniu będę miała zakładany aparat staly .. pytanie tylko czy chcę przeźroczysty czy zwykły ? hmmm.. jeszcze się zobaczy. pozdrawiam ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu jest równouprawnienie:P ale mówię Wam, że w liceum się wszyyyyssstttko zmienia:P od planów na przyszłość po oceny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Filip** zdaje sobie z tego sprawe ale jak czlowiek chce cos w zyciu osiagnac to sie stara a ze ja to chce osiagnac to mam nadzije ze mi sie uda :D Roxannaaaa - OOOOO to super ze chcesz byc chirurgiem. ja lubie takie rzeczy jak operacje;p a moja mama narzeka na mnie.... ale co tam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia14102
lepiej nie piszcie o przyszlosci tylko o aparatach ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx_aparatka -> ja na samym początku chciałam założyć całą game kolorystyczną, ale gdy zobaczyłam gumki u mojej orto, to mi sie odechciało - były takie...brzydkie... żadnych ładnych kolorów powiedzmy lazur czy czerwień maków ;) Wybrałam najlepsze, ale mam nadzieję, że na następnej wizycie pojawią się jakieś ciekawe kolorki ;) Nie chciałabym iść na profil biol-chem-fiz :| Chemia jeszcze ujdzie, bo tak jak **Filip** powiedział - wystarczy zrozumieć;), ale fizyka i biologia za Chiny! ;p Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona94D
Hej wszystkim ;) Co tam u Was?? ;D Mam ooogromy problem ;p A więc chodzi o to że chciałam sobie zakupić irygatorek do ząbków polecany przez większość zadrutowanych ;) podzieliłam się tą wiadomością z mamą, co na to powiedziała że mam takie końcówki do szczoteczek zmieniane( z krótkim, i długim ,,włosiem" ) i że nie muszę mieć irygatora. Więc sama postanowiłam zabrać się za zbieranie kaski na to. Mhm.. teraz ja już sama nie wiem czy kupić sobie to (,,bo mam końcówki do szczoteczki"). Co o tym myślicie?? (sorrka że tak się rozpisałam;p) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie taki irygatorek do zębów to fajna sprawa :] troszkę drogi,ale ogólnie zainwestować warto. tak sądzę. Aparatka - tak właśnie ! ja mam duuuuże ambicje i marzenia, mam nadzieję,że mi się uda je spełnic ;p pozdrawiam wszytskich :* :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona94D- no pewnie ze irygator jest super sprawa sama go mam i jestem baaaaaaardzo zadowolona. Roxaannaa- ciesze sie ze ty tez tak do tego podchodzisz :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona94D
Ok xD A jaką firme (marke, rodzaj czy jakoś tak) irygatora polecacie? Z góry dzięks za odp x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaZirlandii
hej:)wlasnie zaszalalam i zrobilam sobie prezent na imieniny i kupilam sobie irygatorek +szczoteczka Brauna na allegro, a co tam ,raz sie zyje;)koniec zakupow do konca miesiaca, ale wiem ,ze warto bylo:):):):)wizyta u orto 14lipca:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie wizyta w ten wtorek, haha juz sie nie moge doczekac i mam nadzieje ze orto zalozy separatory i za tydzien juz na zakladanie gornego luku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się teraz racze dobrym jedzonkiem i gryze ile wlezie :P bo za 5 dni już będzie inaczej...nie wiem czy bedzie mnie tak bolało, podobno to zależy indywidualnie. Moja współlokatorka mówiła mi, że jej nic nie bolało, czuła nacisk, ale to nie był ból i gryzła normalnie, tyle ze miała wrazenie ze zaraz zęby jej wypadną :P ale nie bolało :) a niektórych rzeczy poprostu się nie dało (np. jabłko) ale generalnie mówi że wszystko oki :) no ja już sie nie moge doczekać, a to już w tę sobotę :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia14102
a do czego sluzy irygator??? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja dziś o 13 idę do orto. Ostatnim razem zrobiła mi wyciski, więc dziś pewnie dowiem się wszystkiego tak do końca, bo na poprzednich wizytach dowiedziałam się tylko tak ogólnie jak to będzie wyglądało. Już nie mogę się doczekać \"wyroku: :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaZirlandii
madzia>>>irygator to super rzecz do czyszczenia przestrzeni miedzyzebowych pod cisnieniem, aha i jeszcze masujac dziasla zapobiega ich krwawieniom itd.polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj :P ! Kiedyś był tu taki fajny zwyczaj podawania listy ... kto kiedy założył aparat i takie tam ... bardzo mi się to spodobało :D Wiem że teraz to się trochę mija z celem bo większość ma te rzeczy wpisane w stopce ale tylko stałe nicki maja taką możliwość. Dlatego z myślą o nickach tymczasowych (i nie tylko :P) stworzyłam taką listę : pierwszy nick jest przykładowy http://spreadsheets.google.com/pub?key=p3jlbrsDfbuoGnyIi09wyQw Chciałabym żebyście się wypowiedzieli na temat tej listy. Czy chcecie ją czy nie ? Bo to co mi się podoba niekoniecznie musi się podobać innych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze być mi sie podoba :) a czy samemu byśmy mieli sie wpisywać?? czy ktoś to bedzie wypełniał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś ma konto na google to mogę mu udostępnic listę i może sam wpisywać, a jeżeli ktoś nie ma i nie chce mieć to ja mogę wpisać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie już możesz wpisać :D Mogłaby być jeszcze rubryka łuki podniebienne (te Hyraxy, Expandery, Helixy, Bihelixy itd...) 1. Misha609 2. - 3. - (29.02.2008 - Hyrax z szynami akrylowymi) 4. 12.03.2008 - metalowy 5. ? (nie wiem) 6. ? (nie wiem) 7. ok. 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie już możesz wpisać :D Mogłaby być jeszcze rubryka łuki podniebienne (te Hyraxy, Expandery, Helixy, Bihelixy itd...) 1. Misha609 2. - 3. - (29.02.2008 - Hyrax z szynami akrylowymi) 4. 12.03.2008 - metalowy 5. ? (nie wiem) 6. ? (nie wiem) 7. ok. 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez mozesz wpisać: pseudo - miszt, 2 wyrwane mleczaki, metalowy aparat góra 12.07.2008 - dół nie wiem, zadnych łuków podniebnych, ok 2 lata noszenia. :) jak czegoś brakuje to powiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ...uzupełnione :D jak ktoś będzie chciał coś dodać albo zmienić to piszcie :D ja jestem otwarta na propozycje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ... chyba nie dodało mojego ostatniego posta ;( wiec napisze jeszcze raz :P najwyżej dwa będą :P Jeżeli ktoś by chciał coś dodać lub zmienić to piszcie ! Ja jestem otwarta na propozycje ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×