Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

a ja byłem na zdjęciu rtg ze skierowaniem całkiem gdzie indziej:P więc jak nie ma aparatu rentgenowskiego u siebie, to Cię wyśle gdzieś ze skierowaniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam na zdjęciu rtg gdzie indziej a dokładnie w Warszawie .... i zapłaciłam 180 zł .... ;/ A właśnie wróciłam z wizyty i mam zielono - żółte gumeczki są śliczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też wysłał w zupełnie inne miejsce z tym rtg ;). Dydusia wrzuć foto gumeczek :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka_pl ---->> pod koniec miesiąca jak będzie widać jakąś poprawę :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suuupeeer :D Chyba sobie założe za miesiąc coś podobnego :D A coo tam :D Jak szaleć to szaleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze co do zdjecia rtg to orto wyslala was od razu po wizytce u niej w to inne miejsce zeby zrobic zdjecie rtg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo to tak ze na pierwszej wizycie obejrzala zabki, wstepnie stwierdzila co i jak, ze oczywiscie dwa aparaty stale i ze napewno bedzimey usowac jakies zeby itp. i dala mi to skierowanie, mialem zrobic zdjecie i zadzwonic sie zapisac na kolejna, oczywiscie grzecznie udalem sie zrobic to zdjecie pod wskazany adres przez moja orto z kartka od niej, zdjecie zrobili mi od reki, poczekalem 5 min. i od razu bylo do odbioru. w ten sam dzien zadzwonilem do orto zapisalem sie na kolejna wizyte, nie pamietam juz dokaldnie ale to chyba bylo z tygodniowa przerwa pomniedzy tymi wizytami, na tej 2giej wizycie orto zrobila mi wyciski i kazala przyjechac za tydzien, wiec pojechalem do niej za tydzien... na trzeciej z kolei wizycie orto miala zrobione moje modele gipsowe zebow i uznala ze usuniemy jeden zab, dala mi skierowanie na usuniecie go, i umowila sie ze mna na separacje i zakladanie aparatu:) dodam ze nie naciagala mnie na kase, bo za te wszytskie wizyty placilem tylko raz 70zl;) potem jezdzilem juz bezplatnie na wszytskie, placic bede dopeiro 1200zl przy zakladaniu aparatu pojutrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dydusia--> Kurcze nie wyświetla sie fotka. Mogła byś mi wysłać ja na maila.? Justyss93xdd@interia.pl .xDD z góry dzięki.:D Bo kurcze też chciała bym zaszaleć a sie boje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest zle, ale mnie perfidnie denerwuja;/ uczucie jak bys miala wielki kawal jedzonka pomiedzy zebami...;/ wiesz jakie to uczucie jak biegniesz do lustra z wykalaczka i wydlubujesz;p no to wlasnie czuje sie tak samo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie umiem za wami nadazyc... :D u mnie dzisija juzd lepiej chociaz boli mnie cholernie 7 na ktorej mam pierscien . wydaje mi sie ze znowu sie odcementowala... yh nie weim czemu ja akurat musze miec na tej 7 ten cholerny pierscien... tak mnie denerwuje ze jakas masakra... Teraz raczej bd tu rzadziej zagldac ;( mam mniejszy dostep do neta z powodu remontu ;( pozdraiwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia14102 - >> U mnie to było tak że wybrałam sie do ortodonty bo dentysta kazał mi usunąć jakieś zęby żeby nie było takiego stłoczenia, ale nie wiedział jakie i miałam iść. Ortodonta jak usłyszał to pytanie JAKIE ZĘBY TRZEBA USUNĄĆ? to nie zaczaił o co nam chodzi :D :D Pogadał, pogadał, wypisał skierowanie i powiedział, że rtg zrobić jak sie zdecyduje na aparat no i umówić sie na wizyte. Na zdjęcie też czekałam 5 min. Filip a ty kiedy wrzucisz foty :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka_pl --->> a widziałaś tą fotke ? Bo ja chciałam tylko Tobie pokaza ći wykasowałam :P i z kompa też :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×