Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Hej wam!!! **Filip** jak ja ci zazdroszcze ze juz jestes szczesliwym posiadaczem aparaciku...:D Dzis mi sie snilo ze jestem na 1 wizytce u orto ale w snie bylo tak jakos inaczej-dziwnie i nie bede wam pisac bo Was zanudze a z reszta duzo tego do opowiadania ;) **Filip** --->ty masz na gore i dol ten aparacik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam!!! **Filip** jak ja ci zazdroszcze ze juz jestes szczesliwym posiadaczem aparaciku...:D Dzis mi sie snilo ze jestem na 1 wizytce u orto ale w snie bylo tak jakos inaczej-dziwnie i nie bede wam pisac bo Was zanudze a z reszta duzo tego do opowiadania ;) **Filip** --->ty masz na gore i dol ten aparacik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"pablo85\" -> oj współczuje naprawdę eh to chyba jest najgorszy scenariusz noszenia hyraxa ;/ i pomyśleć że kiedyś pisałeś jak to ja miałam wątpliwości że mi się coś rusza, a Ty że Tobie nic, heh mi jakoś w 1 tygodniu noszenia hyraxa raz tak coś strzeliło, ale póki co na szczęście wszystko się trzyma, zresztą jutro mam wizytę u orto więc zapytam się czy wszystko z nim ok xD A skąd wiedziałeś że się odcementowała? mogłeś poruszyć tą stroną czy jak? A no tak zdarza mi się zapominać że mam coś w buzi, bo ja noszę do tego jeszcze maskę twarzową, więc każda chwila bez niej jest po prostu błoga xD i sam hyrax to już bajka heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta jakie szybkie postępy, i to po 2 miesiącach! Pieknie :* A te zielone gumki są boskie na tym przezroczystym. Podoba mi sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm aparat mam narazie na górny łuk:) dół będzie za jakiś czas, ale oczywiście też będzie:) hmmm jest spoko:D Tylko co chwilę myję zęby:D zęby nie bolą, tylko trochę przy nagryzaniu jak narazie, ale dałem radę się normalnie najeść, obiad również jadłem (schaowy:D) więc nie ma problemu:) tylko tak jakos dziwnie jak sie usmiechne to tak dziwnie warge zamykam:D ale to przejdzie:D chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka_pl Dzięki :* u mnie szybkie bo było trochę miejsca ... im będą prostsze tym mniej będzie widać postępy ... tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu sie tak cicho zrobilo??? napisze tu cos poza tematem... wiecie co, wczoraj kupilam sobie depilator do nóg Philips HP2843. Mial ktos taki moze??Jezeli tak to co moze o nim powiedziec?Jaka jest jego opinia? pozdro 4all ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do taka_o_silnej_woli-> Hyrax mam juz tydzien, dzisiaj bedzie 7 rozkrecenie. Niestety na razie nie widac zadnych rezultatow,no moze tyle, ze moge kawalek paznokcia wlozyc miedzy jedynkami, ale tylko TROCHE:P generalnie tego nie widac... :( Co do seplenienia-> Często mam tak, ze wydaje mi sie, ze seplenie, ale kiedy mowie w zupelnej ciszy-to generalnie tak nie jest. A poza tym, czasem nie jestem w stanie powiedziec szybko slow, i sie zaczynam jakac, zwracajac bardziej uwage na swoja wymowe :P Wiec z mowa o dziwo mam jakies problemy i czasami mnie to krepuje. ALE ALE UWAGA! \"Sepleniaja\" przyjeli mnie na praktyki do mojej wymarzonej firmy :D Czekalam miesiac na odpowiedz, ale widac warto bylo! A zeby bylo smieszniej, na tej rozmowie wyjatkowo seplenilam (jestem przyzwyczajona do tego, ze mowie szybko, a tu musialam troche zwolnic tempo, zeby powiedziec, chociaz polowe tego co chcialam, a i tak nie wyszlo;)). Pani od rekrutacji, czasami dziwnie sie na mnie spojrzala, ale jednak musialam ja jakos przekonac, bo mnie przyjela:) Super:) A myslalam, ze z hyraxem ciezko o praktyki/prace ;) Pozdrawiam aparatki/ow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Expander po Hyraxie mowisz? Hmm, wiem juz jak to wyglada. A ktoś wie jak jest z "komfortem" noszenia tego cuda? (Expandera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka_o_silnej_woli --> haczyki do maski twarzowej też niestety mam:D W środę właśnie po nią idę. Z tego co wiem będę ją zakładać tylko na noc? Czy Ty musisz ją nosić w dzień? Miłego wieczoru wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie bola w ogóle, to znaczy troszke przy nagryzaniu, ale nic sie nie zmienia od początku:D cały czas tak mam:D więc gut:D kolacje jadłem normalnie:D więc nie ma żadnego problemu:D wiekszy problem to mam z tym, że mam wrażenie że cały czas mam brudne zęby i bez przerwy je myję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"3miasto wita\" -> mi nawet ok idzie z mową, mam problemy z \"s\" \"sz\" \"ś\" a tak to ok xD i się tym nie przejmuje, mam nadzieje że w szkole na lekcjach angielskiego nie będzie większego problemu. Powodzenia na praktykach :) do \"Bluberry\" -> ja niby powinnam ją nosić 15-16 godzin dziennie, ale noszę w sumie około 12-13 codziennie, czyli noc i trochę dnia, zresztą to zależy ile śpię xD heh bo w wakacje to dłuzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×