Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość xKarolaxD
SEBEQ86 ->> cenowo było tak : 1 wizyta (zdjecia RTG, wyciski, i inne potrzebne zdjęcia)-240zł 2 wizyta -plan leczenia - 0 zł aparat metalowy zamki pelnowymiarowe - 1400 zł za łuk aparat metalowy zamki mini - 1600 zł za łuk reszta aparatów nie wiem, bo bd miała ten z zamkami mini. comiesięczna wizyta : z jednym łukiem 100 zł z dwoma łukami 150 zł Jeśli odklei sie czy odpadnie zamek to wliczają to w koszt wizyty, czyli nie musisz dodatkowo płacic za ten odlejony zamek. Co prawda wizyty w sumie są stosunkowo drogie, ale podobno to świetny ortodonta;) Bardzo miły ;P A na miejscu jakby coś to taka pani pokaże Ci rodzaje aparatów i ceny.;P Polecam :) ---- 700 stron ! xDD Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xKarolaxD
SEBEQ86 -> ojjj soryy :) aparat metalowy zamki mini - 1650 zł za łuk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moon moon
Mam aparat Damon, zalozylam w styczniu tego roku i zdejume za miesiac! Jest dosc drogi- 4000zl za dwa luki. Zaleta jest ze nie wymaga wyrywania zebow, wizyta u orto jest co dwa miesiace a i samo leczenie trwa o wiele krocej niz w \"normalnych\" aparatach. Sam aparat wyglada slicznie. Polecam. mam 24 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie bo jak ktoś napisał aparat damon jest bezligaturowy i nie bardzo wiem co to oznacza;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, szacunek to podstawa :) jednych interesuje działanie aparatu, a innych wygląd, ligaturki itp itd. I prosze nie obrażać 15latek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moon moon
Ortodonta w Lodzi na Przybyszewskiego 12, babka jest swietna. Na Nawrot (przy Kopcinskiego) do d...upy. Damon- kurcze, troche mi trudno wytlumaczyc, sprobuj na youtube.com poszukac, wytlumaczyli tam bardzo dobrze, tylko po angielsku :( Ogolnie to powiem, ze dziala calkiem na innej zasadzie niz zwyly aparacik, jestem bardzo zadowolona ze go wybralam. Malo jest ortodontow w Polsce ktorzy pracuja na Damonie, polecil mi go orto w Anglii- sama jestem asystentka stomatologa i wiem co jest dobre :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejti83
Do Fanty88-dziękuje za informację na temat rysów twarzy:)wiem o czym mówisz - ja mam troszke nachodzące jedynki i zwłaszcza z profilu moje usta nie sa idealanie symetryczne:), ja mam zakladany apart juz w ten piatek-nie wiem czy jak narazie sie ciesze czy nie...mam mieszane uczucia- zakładam aparat szafirowy. W przyszłym tygodniu służą wiekszą wiedza niz obecnie. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaaasia504 Pojawiasz się czasami? Zależy mi na numerze telefonu do twojej orto w Miastku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka_pl 🌻 kobieto jeszcze miesiąc i górę będziesz miała prościutką. :D paula91 🌻 Nmzc. ;) kejti83 🌻 Na początku wydaję się, że aparacik wygląda strasznie ale jak się przyzwyczaisz to sama będziesz chodziła z uśmiechniętą buzią. :D ~~~ Tak jak obiecałam, dodałam fotki z przodu do galerii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym poszła
Nie przepłacajcie w Polsce za aparaty ortodont. Koleżance założyli w czechach za grosze!! Była tam raz jak jej założyli, drugi raz na zmianę czy coś. Tyle. Miała go prawie rok, miała wystające zęby, teraz ma je super! W dodatku miała taki co był pod kolor zębów. Chyba z 300 czy 400 zł płaciła! Zorientujcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ktos mieszka daleko od granicy ;) ? w każdym bądź razie aparat to wydatek i niestety nie wszyscy będą mieć piękny uśmiech mi zostały 3 tyg i zastanawiam się czy to będzie ostatnia wizyta, 3.10. ma paść decyzja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym poszła 🌻 Jak ktoś bardzo często bywa zagranicą czy to w interesach czy do rodziny to dobry pomysł. Ale jak ma specjalnie tam jeździć na wizyty to się po prostu nie opłaca bo może i zaoszczędzi na aparacie ale na bilet będzie musiał wydać. Tak czy siak aparat to nie tania inwestycja. peppa07 🌻 Chcesz być na naszej liście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz wpisać jak chcesz;), wada -? nie wiem , 2 górne czwórki wyrwane tylko łuk górny, 1977 rok urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta nooo mam nadzieje, bo za 3 miechy planował zakładać góre więc hmm na listopada akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) ostatnio wzięła mnie z kumpelą głupawka i zrobiłyśmy sobie śmieszną sesję zdjęciową :D i wiecie co... jak zgrała zdjęcia na kompa, to nie mogłam uwierzyć, że ten banan na ustach to mój własny.Ząbki wyglądają super i w dodatku są moje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, byłam dzisiaj u ortodonty z myślą, że dopiero będzie mi zakładał gumki a tu niespodzianka...i juz jestem zadrutowana :/ wczesniej cieszylam sie na mysl o aparacie a teraz jak czuje te druty w buzi juz tak wesolo mi nie jest :/ co prawda nie boli mnie ale juz oczekuje na najgorsze. Ortodontka powiedziala ze 1,5 roku minimum ehh... sporo czasu. Dostalam 2 szczoteczki, jakas plasteline (??) i wskazowki co moge a czego nie moge jesc :/ Aaa i tak wogole mam aparat ceramiczny. Jak juz pogodze sie mysla ze mam to \"cos\" to porobie fotki i wkleje. Narazie strasznie się ślinię :( No nic ide sie zaznajamiac z aparatem ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta88 jak mozesz to wpisz mnie na liste ;) rok urodzenie to 1985, zeby usuniete to dwie gorne 4, rodzaj wady nie mam pojecia, data zalozenia to 8 wrzesien 2008, aparat ceramiczny, cena to 2300 zl, czas noszenia to ok. 1,5 roku. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmm85---> zapewniam Cię, że kiedy przyzwyczaisz się do jak to nazwałaś "tego czegoś" to nie będziesz chciała się z "tym czymś rozstawiać", a jak zobaczysz jaki porządek w buźce 'to coś" robi i że dzięki "temu czemuś" uśmiechasz się częściej, to już w ogóle :) bądź dobrej myśli-wcale nie muszą Cię boleć zęby, a ta "plastelina" to wosk-w razie gdyby obcierał aparat.Odrywasz kawałek,robisz kuleczkę w palcach,spłaszczasz i przyklejasz tam,gdzie obciera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotqa
mam pytanie, a za bardzo nie mam czasu czytać wszystkich 700 stron, więc pytam od razu ponieważ ktoś może ma podobny problem. Mam bardzo dużą górną szczękę, za to dolną o wiele mniejszą. Górna jest wysunięta. Za tydzień będę miała aparat stały na obydwie szczęki. Najbardziej boję się że oprócz tego, ortodonta założy mi jeszcze aparat hassa lub hyrax ;/ wolałabym tego uniknąć. Dodam że na dole miałam usuwane dwie 'szóstki' a na górze prawdopodobnie usuną mi dwie 'czwórki'. Czy w moim przypadku mogliby mi założyć ten hyrax?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za pocieszenie Wadzia mam nadzieje ze bedzie tak jak mowisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta są masakrycznie widoczne hah :D Nie wiedziałam że aż tak bardzo :D :D Ale co mi tam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spirit_of_69
za dwa tygodnie wkońcu zakładam aparat!! strasznie długo to trwało, ale w końcu... dzisiaj miałam separacje i odziwo nic mnie nie bolalo, a teraz to już nawet nie czuje, że mam tam te gumki. w przyszłym tygodniu mam mieć wyrywaną prawą górną 4 a 23 września będe mieć zakładany łuk na górę. za 2-3 miesiące będe jeszcze musiała wyrwać prawą dolną czwórkę i będe miała górny łuk. trochę to dziwne wyrywać zęby tylko z jednej strony, ale może tak ma być. tak więc można dopisać do listy: ilość usuniętych zębów- 2 data założenia górnego łuku- 23.09.2008, 1400 zł data założenia dolnego łuku- listopad-grudzień 2008 już nie mogę się doczekać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×