Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

aparatka dzieki za foto! powiem ci ze u mnie z ta jedynka calkiem podobnei bylo....jutro ci przesle! a teraz juz jest lepiej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz doszlO! super ten zielony:) tez se wezme:):P a szparka oki:) zabki masz ladne jak nie wieM:) ile nosisz juz aparat? mialas cos wyrywane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) aparat nosze od 14 grudnia:) czyli za dwa dni będą 3 miesiące:D miałam wyrywane piątki obie:( bo wszystkie zeby na siebie wlazily i nie dalo rady inaczej zrobic im miejsca. jedynki miałam cos jak aparatka tylko chyba mialam jeszcze dwojki powyginane i nałażące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie sobie tancze -trezba kondycje poprawić :D znacie moze jakis dobrze kryjacy podkład ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 to ladnei ci sie zabki zrobily! naprawde super!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh.. tak mi dzis mowcie, moze mi to zlagodzi to mile uczucie ogarniajace moja biedna szczeke po dzisiejszej wizycie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 marca! jeszcze troszke!ten zielony mi sie spodobal!tak mysle jak by go z lekkim fioletem wziac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki:):) wiec co proponujesz?:) wyslalam ci moje zabki! u mnie wydaje mi sie ze nie widac tak efektow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to nie ma efektów??? kobito... toż Ty masz zebole fajowe!! pomysle nad zestawem, do 27 mamy duuuzo czasu:D te rozowe z blekitnymi tez sa fajowe, o podobnych myslalam ale chcialam na wiosne cos zywszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tylko mnie pocieszasz....:) tylko to musi byc cos specjalnego, ladnego, nie rzucajacego sie w oczy, ale przyciągającego uwage:) nieza ciemne nie za jasne:) w koncu na swieta...cala rodzinka bedize ogladac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam sobie dzi 3 rzeczy... szczoteczke ortodontyczna taka normalna - 9,30 szczoteczke do pierscieni (pedzelek) -7,80 płyn elmex - 16 zl porazka!tyle pieniedzy! a jutro ide kupi taki zestaw do przestzrni miedzyzebowych za 12 zl jesyne co mnie pociesza ze w tym chociaz 10 tych koncowek do wymiany jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) za bardzo wymagajaca jestem?:) twoj zielony mi sie spodobal wiec i tak juz mi pomoglas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE - ja tez bym prosila o fotkę I jak ktoś cos ma jeszcze do wysłania to miło obejrzę :) dora.kafeteria@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki aparatka za fotkę! Ładne gumeczki :) To teraz masz już oba łuki, fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny komp mi ostatnio zamula:( Sunsihine ja tez chce zdjecie twojego aparatu bo takiego polaczenia kolorow nie widzialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, która chce żel antycellulitowy Nivea? Za darmo? Wystarczy zalogowac sie na tej stronce, gdzie wysyłam link - zaproszenie i zrobic to samo co ja - wysłac zaproszenie do innych osób. Podajcie swoje maile jak chcecie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dawno mnie nie było. Dzisiaj stwierdziłam że moje zeby już bardzo się ruszają hi hi hi, za dwa tygodnie druga wizyta u orto i juz chyba zaczniemy przesówanie zebów a nei jak do tej pory ich luzowanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja tez poprosze o zdjęcia waszych aparacików hiruni@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce podaj link tej stronki, dziewczyny to już jutro ale się boje:) Mam trzy jabłka i już zjadłam ogromna pomarańcze, jejku nie moge się doczekać mam nadzieje że zakłądanie nie boli:) Jutro będę aparatką:):):):):):)):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz podac adres -mail, to Ci wysle zaproszenie, a potem Ty wyslesz do 10 osób i te osóby tez musza sie zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dora ja bardzo prosze! kewciaaaaaa.wp.pl:) a napisz mi swojego maila to ci przesle moje fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Sunshine ale zaszalałas:-) z tym kolorkiem:-)słodko, i bardzo bardzo wiosennie:-) Ja tez chce zeby moja jedynka sie schowała;-), tylko to u mnie moze potrwac dłuzej bo ja nie miałam wyrywanych zabeczków:-), twoje zabki naprawde szybko migrują jak pokazywałas mi z niebieskimi gumeczkami to nie było takiej szparki, a i ta szparka wcale nie wyglada źle:-), U mnie na dole tez szybko migruja po wyrwanej 4 zostało około 3mm szparka:-), chyba jednak u mnie konieczne było to wyrywanie na dole, bo te wielkie zebiska sie nie miescily;-), a teraz dół jest prawie dobry jeszcze ta mała szparka:-):-) Kewciu sliczny masz aparat, juz kiedys jak wysyłałas mi zdjecie to go podziwiałam:-), fajna sprawa zobaczyc różne kolorki na zebach,, teraz bedziemy co wizyte nowe kolorki prezwntować:-) Dora ty tez bedziesz miala swoje blaszki:-) Ja jakoś do tego na górze nie moge sie przyzwyczaic jeszcze nie gryze za bardzo tylko mieciutkie rzeczy:-(, a to juz 5 dzień:-), ale elektryczna szorowalam od pierwszgo dnia:-), czyli nie jest źle:-) Sunshine a Ciebie bola ząbki po tej wizycie wczorajszej, i tym oplataniu łańcuszkiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka dziekuje!JAk bede miec nowe gumeczki...za 14 dni to przesle wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×