Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

O to musisz już zapytać ortodontę, a bez obejrzenie zebow to nikt we wróżenie się nie będzie bawił. http://www.ortodonta.info/ tu masz wiele przykładów wyleczonych wad, zobacz sobie która jest zblizona do twojej, ale najlepiej skonsultuj się z ortodontą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Założylam aparat na gore i doł 17 09,juz prawie 2 tyg mam.Czy Wy tez na poczatku mialyscie wszytsko w buzi,w srodku(nie wiem jak okreslic) podrapane ? Teraz juz sie przyzwyczajam,ale poczatek to byl koszmar.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastka tak to normalne :) z czasem przechodzi i człowiek zapomina ze ma coś w buzi :) witamy w gronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traffic - ja płace po 1200 za łuk a wizyty, teraz jak mam jeden po 50zeta ale jak bede mieć oba dwa łuki założone to nie wiem ile, może z 70 albo80 zeta a ty płacisz 250 za każdą wizyte?? toż to chyba czytse zdzierstwo ale ja się nie znam, jednak wydaje mi się że to bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe klamaja po obejżeniu fotek z pierwszego twojego postu mialam napisać: \"przepraszam, ale nie widzę róznicy\" ale tak to calkiem spoko:) zapytam moją orto o stan moich ząbków na wizycie i ewntualnie też pomyślę o dodatkowym pucowaniu ich bo narazie nie widze potrzeby wspomagania elektrycznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie drogo :( Ale to podobno jesdna z 3 najlepszych w Warszawie..wiec moze warto... no ale w porównaniu do tego, że ty placisz 50zł to faktycznie spora roznica... Po tej szczoteczce elektrycznej to naprawde jest meeega roznica, chyba tez sie w taka zaopatrze by nie dopuscic do osadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach mialam sie zapytac, bo chyba popadam w obsesje mycia zebów, hehe czy powinnam to robic rowniez po np piciu soku, karotki, piwa i innych plynów, czy tylko jak jem jakis staly posilek? Bo wydaje mi sie ze zaczynam przesadzac ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie moze jakby policzyc ze tanio masz aparat i że to stolica to nie wyjdzie wielka róznica:) heheh, chyba mi sie troszke zrymowało;) a ja wcinam kanapeczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też zaczełam dzis jesc chleb, bo wyglada to tak, ze odkrajam skorke od chleba, a potem kroje kromke w prostokaciki, bo niestety przednie zeby mnie bola i nie pozwalaja mi nic gryzc, ani odgryzac itp :) ale jest coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdgdgd
toz, mowie ze mam takie same zeby tylko scisniete... jezu .. zapytac sie o cos na tym forum, to co innego uslyszyszw zamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traffic ---> a ty miałaś naraz zakładane oba łuki? mi tak babka nie chciała założyć bo mówiła że muszą mi się górne ząbki ułożyć troszkę i zrobić miejsce dla dolnych. wizytę mam 15lpaździernika, wtedy zobaczymy kiedy będzie można założyć dół, ale myślę że bezdie to możliwe w październiku, ew. w listopadzie, znów trzeba się przyzwycajać do aparacika.... a ja jem normalnie już chlebek ze skórką, od około wtorku tak w sumie jem więć i ty niedługo może będziesz mogła zacząć jeść normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam oba jednoczesnie zakladane, widocznie nie bylo zadnych przeciwskazan... ciesze sie ze nie bede usiala tych mek dwa razy przechodzic, bo akurat jedzenie to jest cos co uwielbiam i teraz baaardzo cierpie :) hehe, sprawdza sie powiedzenie: Cierp cialo jak piekna byc sie chcialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke pocierpimy czasem ale po leczeniu bedziemy jeszcze bliżej ideału;) ile ty masz lat i skąd jesteś? najlepiej dopisz to w stopce:) ja już mogę jeść prawie wszystko co chcę i tego wszystkim życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfdgdgd-nie koniecznie tweoje zabki musza wygladac dokladnie tak samo, ale napewno beda proste, a czy idealnie symetryczne to juz bedzie zalealo czy po sciagnieciu bedziesz nosic drugi aparat aby utrzymac rezultaty klamaja Twoje gumeczki sa sliczne :) tez chcialam sobie kupic ale doszlam do wniosku ze nie bede bo moja orto ma 3 duuuze worki ligaturek tylko jest problem ze ona nie daje czasu sie zastanowic na wyborem kolorkow bo jes bardzo zmierzła :P a tak wogole to pisalyscie ze mialyscie usuwany osad... mialyscie to robione u orto? doplacalyscieccos za usuwanie osadu czy jest to wliczone w cene wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabines DZIEKI!!! Pewnie twojej orto zalezy by jak najszybciej przyjac kolejnego pacjeta, dlatego nie daje czasu do namysłu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety :/ a ja wolalabym poogladac sobie i pomyslec troche a nie na szybko wybierac co popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolowa
Klamaja, osad o niebo mniejszy, super efekt po tak krótkim czasie mycia elektryczną. Zdradź proszę jaką masz szczoteczkę i ile za nią zapłaciłaś, dziękuję. Nie obraź się, jestem tu nowa i patrząc na te zdjęcia od razu rzuciło mi się "coś" białego pod zamkami, to klej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam i czytam, to Wam aparatki o niebo lepiej idzie z jedzeniem chociaz miałyście załozony aparat po mnie ech marzenie ugryźć chlebek normalnie :(, dzisiaj to mi jedynki daja do wiwatu niestety ale i tak nie żałuj e :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa nom mama braun - oral-b vitality, dostałam ja w prezeńcie - kosztowała 60zł bo była w promocji ale normalnie to chyba wiecej kosztuje kupiona była w agito w sklepie, ale na necie tez mozna kupic w agito i z tego co patrzeliśmy stoi tam najtaniej http://www.agito.pl/szczoteczki/braun_oralb_vitality_d_12013_precision_clean.1145.36551.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi - co do tego serialu, to pewnie chodzi Ci o Mariusza z \"pierwszej miłości\"... bo ja też kilka dni temu to oglądałam i zauważyłam, że stara się jak najlepiej ukryć aparat... a ja wręcz przeciwnie, teraz więcej i szerzej się uśmiecham niż bez aparatu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak, racja ze on ma aparat... a w jakims jeszcze serialu kiedys laska miala aparat, jak sie nie myle to w \"Klanie\"... a co do szczoteczek to ja mysle co lepeij sobie kupic. Irygatora czy szczoteczke elektryczna. Jak myslicie co bedzie lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle jakoś od kiedy mam aparat dowiaduje się co chwile, że ktoś też go ma;) nie tylko w TV ( a kiedyś w \"na wspolnej\" Karolina miała:P) ale nawet w moim otoczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie... teraz zwracam uwage na czyjes zeby, zauwazam czyjes nawet drogne wady zgryzu mimo ze nigdy nawet nie patrzylam teraz to mi sie wrecz rzuca w oczy a co do seriali to moze ktos ogladal dawno dawno temu film \"Brzydula\" tam tez la glowna bochaterka miala aparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zajdziesz w ciążę i będzie Ci się wydawało, że wszystkie babki dookoła też są ciężarne. Będziesz się zastanawiała, jak to możliwe, że wcześniej tego nie zauważyłaś- normalka - kwestia zainteresowania tematem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no trudno jak nikt nie miał styczności z expanderem :P | Widzę, że to cacko czyt. expander, zaczyna działać, zaczęła mi się robić szpara pomiędzy jedynkami (again!) co oznacza, że szczęka się rozszerza :D :], tylko tak trochę dziwnie bo bardziej na prawą stronę, która jest zresztą niedorobiona troszkę :P Poza tym mój zgryz dalej się nie zamyka (całkiem), tylko ząbki po lewej stronie się stykają, po prawej nie, po prostu mam jedną stronę trochę niżej od drugiej (nie wiecie jak to zlikwidować? Jak je wyrównać?) A tak ogólnie to strasznie się cieszę, że weekend :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie zgadzam się z uzbrojoną__, ja tak miałam jak byłam w ciąży dookoła same brzuchy hihi a teraz mała schiza na temat zębów :) fajniutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×