Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Grrrrrrrr... Idę spać bo nie bardzo lubię prowadzić monologów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si Cala, błekitne gumeczki:-), heheheh jak króliczek, delikatnie powiedziane:-) Sunshine juz wysłałam wczoraj sie spieszyłam:-), później reszcie powysyłam, miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, ojej Biedactwo... To sie wiecej nie powtórzy (?) :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata123
Hej, ja tez postanowilam zalozyc sobie aparat na zabki. Moj lekarz jest przeciwny usuwaniu zebow, dlatego tez na pocatek nosze taki aparat rozszerzajacy na gorna szczeke kolo 3-4 miesiecy by potem zalozyc staly i tez nie na dlugo tak jak tu czytam nosicie po kilka lat a tylko na kilka miesiecy do pol roku, i wiem ze ta metoda dziala.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- dostałam fotki, fajny aparacik:D zgłaszam zażalienie ;];] na jednym nie widać aparatu:( ale widać ciebie;] ile masz lat, bo pewnie już pisałaś ale ja jestem taka gapcia;] no no muszem zrobić ale jakoś nie miałam ostatnio czasu i ochoty. Może się wezmę w końcu do roboty i zrobie. Och padniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora ty też juz dostałaś, Ski mam 23 latka, no w maju bedzie 24:-), na jednym nie widac aparatu bo na górze nie mam jeszcze a zreszta wtedy to wcale nie miałam tak ci wysłałam zebyś wiedziała jak wygladam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski, miałam spytać. Na tej wizycie jak Ci zakładali aparacik mogłaś jeszcze zmienić zdanie co do rodzaju aparatu i zamków? P.S. No właśnie masz zamki mini czy standard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala ja mam chyba stansardowe, zamczyska:-), a właśnie zapomniałam jakie ty zakładasz, bo wiem ze metalowy ale nie wiem jakie zameczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie Ski nie powiedziałas nam o aparacie tylko o kolorze gumeczek:-), no i rób te fotki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, no właśnie zaczęłam się zastanawiać nad mini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie zastanawiałm tylko zaufałam w 100% ortodontce, na szczescie mam duże ząbki to te zamki nie wygladaja na az tak bardzo duze ,na tym zdjeciu są troszke zamazane:-)na górze jak bede mała to bedzie dobrze widac bo ciągle szczerze zeby jak sie śmieje:-) Cala to ty bedziesz przez 2 latak z drucikami to sie dobrze zastanów jakie chcesz załozyc, a nie rozmawiałaś z orto na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, na początku byłam nastawiona na aparat kosmetyczny porcelanowy. Jednak po rozmowie z moją orto o wadach i zaletach kosmetycznego jak i metalowego zmieniłam zdanie na metal. Wtedy na tyle mało o nich wiedziałam, że nie brałam ich pod uwagę. Teraz tak sie zastanawiam, że może mini... Jednak jesli orto mi powie, że nie załozy mi mini nie będę rozpaczała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle jaki sen dzisiaj miałam :D Śniło mi się, że nastapił dzień zakładania aparatów... No i poszłam zadowolona do orto... Załozyła mi aparaty... Po wszystkim patrzę w lustro, a na górnym łuku mam kosmetyczny porcelanowy, a na dole metal... Spytałam orto, dlaczego załozyła mi porcelanowy, a ona na to, że dla mojego komfortu chciała żeby był mniej widoczny. Najlepsze jest to, że ja rozpaczałam, że nie będę mogła zakladać kolorowych gumek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- nie wiem kiedy będe wycinać tą ósemkę, dentystka kazała jak najszybciej, ale ja się boję :O Zresztą nie mam teraz kasy (300 zł) :) Może bliżej lata ;) a może na wiosnę.... Dziewczyny czy to możliwe, żeby od bolacego zęba (byc może od nie wyrżniętej ósemki) bolała mnie szyja? Dodatkowo odczuwam lekki ból przy połykaniu. Może to ze znieczulenia? Hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora powiem ci jak zacza się u mnie ból ósemeczki, wydawało mi sie ze to gardło, później stwierdziłam ze to dziasło w miejscu tej 8 do wydłubania, na drugi dzień zaczeła mnie boleć szyja, dziasło zrobiło sie jak flaczek, i bolało przez 2,5 dnia nie wiem czy boli ciebie 8 mam nadzieje ze nie, albo migdałki albo wezły chłonne tak jak mówiła Cala, jak nie zacznie ciebie bolec dziąsło to raczej nie 8, ale ja nie jestem lekarzem, płucz sobie gardło szałwią:-), i tabletki ssij,trzymaj sie dzielnie, nie martw sie na zapas, a jak zacznie bolec dziąsło to bierz przeciwbolowe, mi kazali ibuprom jeść podobno działa przeciw zapalnie. Cala decyzja co do zameczków zalezy od ciebie, no chyba ze orto narzuci standardowe to jak chcesz zdaj sie na jej zdanie i zaufaj:-) Ja to chyba moge byc ostatnia osoba jaka moze tobie doradzac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora, nie możesz na fundusz usunąć tej ósemki? Dłużej się czeka, ale i tak nie chcesz teraz :) . Zapytaj o to dentystę. A tak w ogóle to Dobry wieczór Wszystkim :) Znowu zostałam sama, mój Chłopak już pojechał. Aparat bardzo Mu się podobał. Za tydzień przywiezie swój aparat i zrobi mi zdjęcia, bo mówi, że moje są niewyraźne. Zrobił oględziny aparatu jakie tylko były możliwe ;) . Całowanie ? Hmm, nawet jest lepiej, bo to nowość :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora nie bój sie wszystko bedzie dobrze:-), nie umiem tobie pomóc, chociaz bardzo bym chciała:-)moge ciebie wspierac i tyle:-) Cala mi sie sniło...a raczej śniły zęby byłam na tym zabiegu wywalania 8 i nie chcieli mi bez narkozy robic:-):-), juz mam jakas manie przesladowcza, trzeba juz wywalić tego zeba i nie myslec o tym:-), ale udaje bohaterka co?:-) jeszcze nie wiem jak to bedzie znajac siebie to moze uciekne z fotela:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor MMJ, ciesze sie ze chłopak zadowolony:-):-)a jak twoje samopoczucie, bo cos narzekałas ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine a moze chcesz za mnie prace pisac:-):-), sie wymienimy, od jutra zaczynam juz cos tworzyc, dzis wstepny konspekt napisałam:-), a to juz cos:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×