Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

hej dziewczyny 🌻 własnie wrociłam z debilnego egzaminu i robie sobie przerwe od rycia :P- niestety nie na długo bo w sr kolejny egzamin :( chyba omineło mnie jakies rozdawanie zdjec ???????????????? a W ramach postepu sprawy aparatowej zapisłam sie do kolejnego ortodonty- BOZE SPRAW ZEBY TO JUZ BYŁ TEN WŁAŚCIWY :) - wizyta w czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk to masz troszke tych egzaminków później wyśle tobie zdjęcie, odpoczywaj od nauki:-), nie wiele masz tego czasu na odpoczynek:-), ale zawsze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk powodzenia w czwartek na wizycie u orto:-):-), zobaczysz to juz bedzie ten właściwy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Wróciłam od dentysty, już mi mało zostało do leczenia :) Zapisałam się jeszcze na marzec ....bo takie kolejki. Muszę wyciąć tą ósemkę i wyrwać jeszcze jednego korzenia po zębie u tego profesora w Lublinie. On nie robi na kasę chorych :-( No nic, na razie jeszcze nie mogę się zebrać na odwagę. Dzis leczyłam siódemkę i jak przybory dotykały tyłu buzi i języka to ćwiczyłam oddychanie nosem, żeby nie było odruchu wymiotnego :) Nawet wychodziło, ale momentami cięzko było. Nie wyobrażam sobie wycinania ósemki, ja mam straszne odruchy wymiotne. Aparatka- jak będziesz po zabiegu to mi opowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert2002
Witam wszystkie Panie:P Ja mam aparacik od 2 października nowej generacji tzn. leczenia Damona, miałam straszny problem z zębami bo wszystkie były w jednej lini oprócz czwórek które wisiały w powietrzu :P przez to zaczęły sie wszytskie krzywić koszmar , groziło mi że bede musiała nosić aparat zewnetrzy (czyli nie w buzi to sie nazywa MASKA HAELRA) okropnie zjechłam Wrocław ,Nyse i zostałam w moim mieście gdyż wtedy pojawił sie ten cud medycyny aparat Damon dziś po noszeniu aparatu przez 4 miesiące (choć nie czuje się że to juz tyle) mam jedna linie zębów uparte czwórki wchodza w szpary które nie wiadomo skąd się wzieły poprostu super , zęby mnie wogóle nie bolą wizyty mam co 3 miesiące... współczuje wam tylko tego wyrywania zębów naprawde choć nie wiadomo czy ja nie bede musiała mieć wycinanych ósemek... ale narazie o tym nie myśle i ciesze sie z dotychczasowych efektów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekxpert2002 - fajnie Ci :) A ile kosztuje ten Damon? To też jest aparat stały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora obiecuje ze wszystko ci opowiem po wycinaniu ósemeczki:-), nie bój się:-)hehe powiedziała ta co się nie boi;-), w środe jak wróce i ochłone to usiąde przy komputerku i wszystko Ci opowiem, a jak nie w środe to w czwartek rano:-):-) Dziewczyny, miedzy moją 2 a 3 juz jest nawet malutka szparka:-):-), a na poczatku ortodontka się zastanawiała czy wepchnie zameczek na 2:-), jak na 3 miesiące noszenia to chyba ładnie poszło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Dora udawało się Tobie opanować odruchy wymiotne a wyciski trwaja krócej niż leczenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny słyszałyście moze o jakiejś zaleznosci miedzy przerośnietymi migdałkami a wadami zgryzu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dora* A dokładnie do jakiego lekarza jedziesz do Lublina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyk22, niekiedy wady zgryzu mogą powstawać przez przerośnięte migdałki. Bierze się to stąd, iż mając przerośnięte migdałki najczęściej oddychamy podczas snu przez usta. Z kolei oddychanie przez usta może prowadzić do wad zgryzu. Nawet nieprawidłowe przełykanie może je powodować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Cala 🌻 Kurcze bo ja mam niestety przerosniete migdałki i ddycham przez usta nie tylko przez sen, boje sie ze zeby wyleczyć tylozgryz i nie doprowadzić do jego nawrotu bede musiała je usunąć bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zdjęcie - zazdoszcze ci tego cuda :) tylko po co ta ręka na pierwszym planie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kamyk co sie czepiasz reki to nie jest pozowane zdjęcie:-), wyjmowałam jakies jedzonko z krzywej jedynki;-), tez takie sreberko bedziesz miała:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- dzięki za fotkę :) No właśnie, ręka zasłania :) ale co nieco widać. Jeszcze raz wspomnę, że mi się podobają Twoje ząbki bo są duże!!!! dSign - ten polecany i chwalony lekarz w Lublinie to profesor Tomasz Tomaszewski - chirurg szczękowy. Mam tel. jakby co :) Podobno b. miły i delikatny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Dora jestes jedyna osoba która mówi ze mam ładne zeby:-), no poza moim chłopakiem on to musi mówic:-):-), i musza sie mu podobac:-), a ze sa duze to wiem jak u królika:-), jak to Cala napisała, ze jak króliczek:-), mi bardziej przypominaja bobra;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, nie no jesteś zbyt krytyczna wobec siebie :) Królik to się zgodzę i nie ze względu na zęby, ale pozę jaką przybrałaś ;) Ale żeby zaraz bóbr?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jeszcze troszke moge sie pośmiac z zabków, bo jak beda proste to z czego bede sie smiała:-), zawsze sie z nich smieje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też się nie raz nabijam z mojego \"dziubka\" ;) Ehhh... Juz sie nie mogę doczekać :) Od jutra zaczynam oficjalne odliczanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczynki! Boli mnie ta siódemka leczona :O Dziś się czuję lepiej, nawet mnie ta szyja tak nie boli. Possałam trochę Streptils (bo tylko to wczoraj było w domu) i może po nim mnie puściło? Ala rano też miałam dreszcze, 3 swetry i się telepałam w pracy :D Wzięłam dziś antybiotyk, mam nadzieję, że nie będzie jakiś skutków ubocznych :-( Kiedyś po jednym wylądowałam w szpitalu :O Hehe, przeżyłam trochę strachu, nie ma co :) Jutro pójdę się zapisać na USG cycków, bo czasami coś mnie kłóje w jednym. No i pod pachą czasami coś mnie uwiera. Tak się ciągnie to od kilku lat... Może też coś z węzłami... DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×