Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

ja rozesłałam to: malitkamalaja@o2.pl aparatka1@op.pl cala14@wp.pl dora.kafeteria@wp.pl jeśli do kogoś nie doszło to mówić albo jeśli ktoś chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22, dłuuugie ręce? No co Ty :P Nie rób ze mnie małpki :P:P:P To mówisz, że dupkę masz ładną? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jagodka69@buziaczek właśnie wysłałam:) jeśli krąża jakieś foencje to --> mycja.jm@wp.pl narazie dostałam od: klaudia123@wp.pl apratka1@op.pl malutkamalaja@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mycja tylko mycha! mycha.jm@wp.pl o jej na vh1 jest green day! ide papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski, dlaczego najpierw założyli Ci na górę aparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! aparatka- 15 min. trwał zabieg i tylko 2 zastrzyki????? Szok! Zazdroszczę Ci, że masz już za sobą :) Bardzo krwawi dziąsło? Albo podczas zabiegu bardzo krew tryskała? Mam pytania: Czy wkładali jakieś waty i tampony do buzi podczas zabiegu? One nie powodowały odruchów... :P ? To odruchy ... miałaś tylko przy spływie krwi? :P :P A jak Cię znieczulili to miałaś problem z połykaniem śliny? Mammma mija.... ja też chcę to za sobą już mieć!!!! ski - dzięki za fotki!!! Śliczny aparacik! To są normalnej wielkości zamki czy mini? Jaką masz wadę w górnym łuku? MalutkaMałaJa - Dzięki za List ;-) Odpisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora kew nie tryska w czasie zabiegu:-)wkładali tampony czy cos ale nie chciało mi sie wymiotować, odruch taki wymiotny miałam jak wycierał mi buzie w srodku jakim wacikiem, nie miałam problemu z połykaniem śliny podczas znieczulenia, wogóle nie czułam sie znieczulona, warga mi nie sztywiniała, ale byłam dobrze znieczulona, teraz boli ale da sie wytrzymać:-) jutro powysyłam reszte zdjec ide sie połozyc:-) Dora jeszcze jedna musze wyciagać na górze, ale to w połowie lutego dopiero zrobie bo 15 mam bal na zakończenie studiów i nie chce byc obolała czy cos:-), pójde do tega samego chirurga, nie ma co sprawny chłopak z niego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprosze o foteczki:) Nescafe posluchaj rad innych zmien orto jesli chodzi o wrocek to polecam dr Warych przyjmuje na Bielanach. Fakt teraz jak bylam bihelix zakladala mi inna babka ale pani doktor jej wczesniej powiedziala co ma zrobic ze mna. jesli bedziesz 1 raz to dokladnie sie Tobą zajmie i wszystko wytlumaczy. aparatka, widzisz nie bylo tak zle:) drugi zabek to bedzie pryszcz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert2002
Nescafeja co prawad ne jestem z Wrocka ale z okolic najlepszym ortodontą we Wrocku znanym na terenie całej opolszczyzny przynajmniej ( bo sta jestem) jest pani doktor SZELĄG ma normalne ceny wśód ortodontów uchodzi ona za lekarza bardzo dobrzego jeśli chodzi o trudne wady , jesli bedziesz chciała to daj zanć poszukam adresu , to bardzo miła pani i ma super gabinet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala, bo tak tzreba było:P inaczej miałabym problemy ze zgryzem czy czymś tam, poprostu nie mogłabym dobrze zagryść hmm nie wiem jak to wytłumaczyć bez pokazywania. Mam nadzieje, że coś skapowalaś;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skapowałam. Podejrzewam, że chodzi Ci o nieprawidłowe guzkowanie sie zębów ;) A dlaczego nie załozyli Ci aparatów na dwa łuki od razu? Z tych samych powodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, dopiero jak mi się góra przesunie (przewidywany czas to 3 miechy) to na dół mi włoży:) jeszcze jakieś question? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajn:D jest to ktoś prócz Calej? puk puk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie aparatka- :) Ja mam bardzo ale to bardzo twardą kość :O Dentystka nie chce mi wyrwać jednego korzenia, bo taka twarda kość i się boi, że nie wyrwie, kazała do chirurga :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc! aparatka- zobaczysz jutro czy Ci się przez noc zrobił skrzep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ski ja tez poprosze o zdjecie - kamyk22-84@o2.pl A ja mam w koncu ferie !!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) - wolne do 1 marca ( chyba ze sie trafi jakas poprawka) Aparatka wiedziaąłm ze sie nie dasz -dzielna z Ciebie dziewczyna ❤️ powodzenia jturo na egzaminach sunshine i malutka22 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie sunshine ze bedziemy trzymac kciuki 🌻 ❤️ - chociaz nie obiecuje bo moge o tej godzinie spac :P (musze odespac swoje egz) ja jutro mam o 17 wizyte u ortodony - juz nie moge sie doczekac :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... Bo nie będę 3mala za Ciebie kciuków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo Jo, wkręcasz :P Ty kujon jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no.. szczegolnie ze te p*** z mojego roku juz od 2 miechów to dziobia:) a ja od czwartku :D powaznie to jest debilne pomijajac fakt ze kolezka ktory egzaminuje a swoje poglady i nie zgadza sie z ustawodawca:) czyli nie bede jutro pisala o regulacjach Kodeksu rodzinnego i opiekunczego, czy art. kodeksu cywilnego dot. spadków, tylko bede musiala sie wykazac znajomoscia wywodow niejakiego Tomasza J. kur******czak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrów Tomka ode mnie, a bez pisania dostaniesz 5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ttaaaa nie watpie:D:D:D no nic... ide sobie poczytac o alimentach. CU tomorrow- chyba ze mi pojdzie jakos to nie wiem kiedy powroce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×