Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

aparatka- a co u Ciebie z tym przerostem? Coś czytałam ale do końca nie wiem o co chodzi :) Orto mi powiedziala, że chce wszystko na raz założyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora ja tez nie wiem o co chodzi:-(, jak byłam wyrywac pierwsza 8 to cos gadał ze trzeba to usunąć, ale nie wiem co to jest :-), wiem ze nie bedzie blało bo to nie ząbek:-):-), tylko miekkie dziąsło:-) W środe wam powiem co to jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamycek nie boj sie, mi tez tak marudzili, a jak sie zdecydowalam to raz ze tata zaplacil, a mi pieniadze kazal odlozyc a dwa ze teraz kazdy mi zaglada do paszczy i sie cieszy ze tak ładnie mi zeby migrują:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi rodzice na zeby nie chca dac ani grosza- za wymiane wszystkich plomb tez zapłaciłam ze swoich peniazków (ale nie jest tak zle bo na prawko dostałam) A jak Twoje pzrerwy po 5 - zmniejszyły się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ide do ortodontki po skierowanie i ojciec łaskawie zgodził sie załatwic mi wizyte w szpitalu na chirurgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Witam we wtorek :D Wczoraj wymiękłam i poszłam spać z kogutami :) Czas szybko leci i doczekam sie maja tak jak prawie niedługo kwiatnia. W maju mam urodzinki, ciekawe czy już będe miec na nich aparacik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora bedziesz miała wymarzony aparacik, a ja tez mam w maju urodzinki, to chyba obie jestesmy byczki:-), ja mam 10 maja, a Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem bliźniak :D Urodziłam się 27 maja. Muszę w tym tyg. zrobić pierwsze szczepienie :P ale mam jeszcze @ i nie wiem czy to nie przeszkadza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w porzo SUNSHINE :) Ja sie urodziłam w niedzielę :P Jestem leniwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora szczepic sie chyba mozna jak się ma @:-), myśle ze to nie przeszkadza:-) Sunshine, to niedługo Twoje urodzinki:-D, a co Cala juz 24 na dobe pracuje:-(, ze wcale nie zaglada tutaj;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja urodzinki miałam tydzień temu :) i mam takie wrazenie ze od tych 23 lat to juz sie jakis nawy etap w zyciu zaczyna - tez tak miałyście??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 23 ja 19 marca będe mieć 22 i też czuje że się jakiś nowy etap zaczyna... będę mieć aparat:) kamyk nie przejmuj sie ja też non stop słucham \"przeciesz nie masz wcale złych zebów\" \"aktorki maja gorsze\" i co i tak zakładam!! I sama za wszystko płacę, co prawda z pożyczki mamy ale jak by nie było to będę jej spłacac ta pożyczkę. Nie przejmuj się ja, moja mama mimo iź wie że za 8 dni będę mieć założony aparat upracie próbuje mnie zniechęcić. Ale ja sie nie dam. Trzymam za Ciebei kciuki i żebyś za niedługo tak jak ja teraz odliczała dni do założenia czegoś co napewno odmieni Nasze życie\":) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie! Dobrze, że sie teraz przyznałaś :D Spóźnione ale WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi od ok. 23 lat życie bardzo się zmieniło :-( Kiedyś pisałam o tym na forum :-( Mam nadzieję, że teraz będzie tylko coraz lepiej :) Praca, aparat, slub, dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki niedługo nasze świeto dzien kobitek:-), ciekawe czy moj kochany cos wymysli;-), pewnie ja coś zaplanuje jak zawsze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom Dora mi tez sie niedługo zacznie:-), praca, slub i dzidzius:-) na dzidziusia jeszcze pewnie poczekam:-) W buzi tam gdzie mam rane po 8 czuje takie cos twarde;-), ciekawe co to jak dotykam to troche boli:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam tam moim lustereczkiem takim co maja dentysci:-), nic tam nie widac, nie ma ranki dziąsło zarosniete tylko chyba sie wygoiło do konca:-):-), ale szybciutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bessi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bessi
hej macie moze luk podniebienny. Bo ja mam zalozony. Umiecie w tym jesc i mowic normalnie. A przedewszystkim calowac sie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
witam:) koleżanka poleca mi (stosowała po zdjęciu aparatu bo się dzięki dolnemu łukowi nabawiła paradontozy) pastę Meridol - macie jakieś opinię o niej? czy wpływa jakoś na kondycję dziąseł? i jeszcze pytanko - czy pojawia się na forum jeszcze Romek - ortodonta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja dziura po siódemce tez sie juz zagoila :) Jest jeszcze dołek i tam mi wlata jedzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
MMJ - dziękuję 🌼 Dora - mi jedzonko włazi w przerwy między 6 a 5 i nie daję rady już z tym.. mam nadzieje że teraz mi orto jakoś to "ściśnie" mocniej, żeby juz się do siebie dosunęły i nie było tej "dziury" między nimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim :). Dawno nie zaglądałam do Was, ale ostatnio nie mam na nic czasu, praca, studia, a teraz jeszcze wieczory spędzone na fotelu u stomatologa. Właśnie od niego wróciłam, miałam robione aż 4 zęby, w tym zakończenie kanałowego :D. Siedziałam prawie 2 godziny, jestem cała \"wykręcona\" na buzi, ale nie żałuję. Szkoda tylko, że to wszystko tyle kosztuje, dziś ubyło mi 390 zł. z kieszeni, a to jeszcze nie koniec. Smutno mi trochę, bo dzisiaj 6 marca, moje urodzinki, a do aparatu dalekooo, ale NIE poddam się, no i okazało się że do usunięcia mam nie jedną, a niestety dwie 8.. Miłego wieczoru Dziewczyny, ja zmykam do łóżeczka poodpoczywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×