Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
briana

Powiekszenie piersi, gdzie? u kogo?

Polecane posty

Gość gość
Ja tam wybieram się na zabieg liposukcji Odsysanie tłuszczu z brzucha a potem przeszczepienia go w piersi.Chcę wam polecić fajną stronkę gdzie piszą na ten temat i można się dużo dowiedzieć http://liposukcja.com.pl/ Polecam i do usłyszonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale serum nie pomoże w tym żeby mieć większe piersi...no spójrzmy prawdzie w oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mi się wydaje, że serum nie da rady tak powiększyć piersi. Ja przez lata stosowałam różne kosmetyki na cellulit i dodatkowo ćwiczyłam, ale cellulit nie zniknął... Nie ma co się łudzić, bo tylko marnujemy wtedy kasę i czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem nowa na tym forum ,ale temat stary . Od dziecka marze o nowych piersiach i chyba nadszedl wreszcie ten czas. Chcialabym zasiegnac waszej rady odnosnie lekarza . Kiedys juz pracowalam nad tym tematem i znalazlam swietnych lekarzy na poludniu Polski. W tej chwili najlepsza opcja dla mnie bylaby jakas klinika w Szczecinie stad moje pytanie , czy mozecie mi kogos polecic ,jakas klinike lub dobrego lekarza . Kompletnie nie znam tego rejonu . Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka prawda że lekarzy jest od groma i ciężko polecić jednego. Warto jednak pojsc samemu na konsultację i przekonać się czy nam pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derbinka
ja mam silikony i bardzo sobie takie rozwiązanie chwalę - na prawdę jest to metoda trwała...wiadomo że może trochę trzeba pocierpieć po operacji ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio, preparat na powiększenie biustu? Cos nie chce mi się w to wierzyć. Ok może ujędrnić, ale nie ma co chyba liczyć na cud. Jak naprawdę ktoś chce mieć większy biust to chyba już lepiej zdecydować się na operację i mieć 100% gwarancję, ze będą większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii powiększenia biustu polecam dr Jędrys z Krakowa. www.chirurgplastyczny-krakow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitris
Również powiększałam piersi implantami i jestem bardzo zadowolona z efektów :) Zabieg miałam robiony przez lek. Pawła Szychte w warszawskim wilmedzie. Do pełnej sprawności wróciłam po 3 miesiącach i teraz mogę się cieszyć pięknym i jędrnym biustem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ważne jest aby rodzaj zabiegu był dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjentki. Ja polecam szpital specjalistyczny Orthos w Komorowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane , dziekuje za wszelkie porady, jakkolwiek poniewczasie . Jestem juz miesiac po operacji, jestem mega zadowolona. Zaufalam swojej intuicji przy wyborze lekarza w Szczecinie i sie nie zawiodlam. Z calego serca polecam Dr Pastucha wspanialy lekarz , fachowiec z 29 letnim doswiadczeniem . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalek1166
Hej dziewczyny. Ja też bym bardzo chciała ale nie wiem gdzie. Chce liftig-podniesienie i implanty antaomiczne. Szczecin / Wrocław pliss doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto żebyś poszła jednak na konsultację, porównała konsultację, sprawdziła jakie wrażenie...a póżniej sugerowała się opiniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zdecydowanie. można wybrać paru lekarzy i przejść się żeby samemu sprawdzić jakie są wrażenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już byłąm na konsultacji u kilku i jednak zdecyduje się na Żukowską z łódzkiego Dermed. Ma dobre opinie, cenowo tez ok i przynamnjiej jako jedyna fachowo do mnie podeszła, wszystko wyjaśniała co i jak a nie zbywała jak co poniektórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja serdecznie polecam dr Macieja Kulickiego, który przyjmuje w szpitalu św. Elżbiety w Warszawie. Profesjonalny, ale i bardzo miły, cierpliwy. Do niczego nie namawia nachalnie, ale tłumaczy co i jak. Ja zabieg mam już za sobą i jestem mega zadowolona, ale teraz widziałam, że jest duży rabat na konsultację -50%, więc chyba pójdę porozmawiać z doktorem o moim drugim problemie (brzuch po ciąży). Mam o tym lekarzu bardzo dobre zdanie i jeśli się zdecyduję na kolejny zabieg to tylko u niego. Polecam wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etrisa
Ja jestem po operacji w klinice w Żarkach Letnisko, niedaleko Katowic http://drolender.pl operację wykonała sama dr Olender, jestem zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak jest z tymi operacjami - jest wielu dobrych lekarzy godnych polecenia. także to wszystko zależy na kogo się trafi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna

bardzo dobra jest dr Dorota Żukowska, przyjmuje i w Łodzi i w Białymstoku. ja akurat byłam operowana w Dermed w Łodzi, super klinika, mega nowoczesna, bardzo dobra opieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś

Ja bym Ci radziła wypróbować najpierw jakieś naturalne, domowe sposoby takie jak masaż piersi czy picie różnych ziół, ewentualnie rozważ stosowanie ziołowych tabletek na powiększenie piersi https://suplementyinfo.pl/ranking/tabletki-na-powiekszenie-biustu/ a dopiero później zgłoś się na jakiś zabieg typu powiększanie biustu przy pomocy swojego tłuszczu lub kwasu hialuronowego. Operacja piersi to według mnie ostateczność. Ja sama powiększyłam piersi stosując tabletki ziołowe, których nie chcę tu reklamować i w tym samym czasie skusiłam się na zabieg z kwasem hialuronowym i jestem zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksi

Znajoma robiła biust u dr Boligłowy i przynam że efekty są super i bardzo naturalnie się prezentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoka90

jesli chodzi o implanty to najlepsze są Mentor. wiekszosc topowych lekarzy na nich pracuje, wiec mysle, ze bez problemu znajdziesz kogos w swojej okolicy. a mentory to maja najnizszy odsetek powiklan i masz na nie dozywotnia gwarancje. plusem jest tez oczywiscie bardzo estetyczny wyglad biustu po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka

Mój biust robił dr Pabiańczyk z Krakowa i mogę go z czystym sumieniem polecić. Bardzo profesjonalny, doradza, pomaga wybrać najlepsze implanty, dba o pacjenta przed, w trakcie i po zabiegu. Naprawdę godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek30

JA uniżenie proponuje Singielkom erotyczny w swej naturze, testowy masaż powiększający biust. 

Masaż jest bardziej masażem mózgu niż biustu, stymulujący odpowiednie hormony.

Prawidłowo wykonany daje pierwsze efekty nawet po 24h, a żauważalne po 8 spotkaniach.

Jeśli jesteś deską/lub singielką z bardzo małym biustem z Poznania to napisz: 
kawaler_69 
(małpa)na: o2.pl 
Stawiam lokal. Nie chce loda, ani nie jest to oferta kopulacji. Nie ściągam swoich spodni, ani twoich spodni./spódnicy.
Pełnoletnie dziewczyny/kobiety w wieku 18 do 45lat. 
Wy kobiety też lubicie jak coś rośnie u płci przeciwnej pod wpływem waszego działania. 
Taki fetysz.

 

Jak widać jest to oferta darmowa niestety testowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nim wybrałam odpowiednią klinikę i chirurga plastycznego dużo czytałam na forach tematycznych, czytałam na ten temat itd.. Nie ma co sugerowac się ceną, jechac gdzie taniej robia. W sumie bałabym się takiej niedrogiej kliniki bo ceny mniej więce zbliżone wszedzie. Ale opinie już, wyposażenie kliniki niekoniecznie. Dlatego trafiłam do łódzkiej kliniki Dermed. Operowała mnie dr Dorota Żukowska. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiele opinii dobrych słyszałam o dr Dorocie Żukowskiej. Dlatego sama też właśnie do niej się zapisąłm na konsultację w kwestii powiększenia piersi. Okazało się, że wystarczy mi je po prostu podniesc by były jak należy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2019 o 11:09, Gość janeczka napisał:

Mój biust robił dr Pabiańczyk z Krakowa i mogę go z czystym sumieniem polecić. Bardzo profesjonalny, doradza, pomaga wybrać najlepsze implanty, dba o pacjenta przed, w trakcie i po zabiegu. Naprawdę godny polecenia

Cześć. Czy mogłabyś mi napisać na maila? Luckymilano320@gmail.com Jak się czujesz po zabiegu i po minięciu 2 lat? Czy piersi są dalej piękne? Jestem przed zabiegiem u niego. Dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×