Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
briana

Powiekszenie piersi, gdzie? u kogo?

Polecane posty

Gość paula1972
W Dermedzie - chirurg dr Dorota Żukowska, bardzo przyjemna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Warszawę i powiększanie biustu to dr Chęciński (http://www.drchecinski.pl/). Według mnie jeden z najlepszych specjalistów. Sama powiększałam sobie u niego piersi i jestem bardzo zadowolona z "obsługi", personelu i w ogoóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to super:) każdy ma swojego lekarza który pewnie dobrze zrobił operacje:) ale fajnie ze nasze grono po operacyjnych dziewczyn się powiększa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo, dziewczyny. Co tak ucichłyście. Mam pytanko do pań które już parę lat są po operacji. Jak wam sie biuścik sprawuje? Mój póki co trzyma się idealnie :) jak dbacie o biust - jakieś patenciki? Może się wymienimy doświadczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no mi sie trzyma superowo...a patent - to balsamuję skórę i tyle:) no i noszę jednak staniki, nie biegam bez bo jednak jakoś wolę je podtrzymywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
mój też się trzyma dobrze :) smaruję go codziennie, a na siłkę mam dobry stanik sportowy (czasami zakładam go jeszcze na zwykły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo po operacji warto zainwestować w dobry stanik sportowy! jednak nie ma co - warto uważać na piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
warto, warto. generalnie ciężko jest dobry kupić bo moim zdaniem większość z nich słabo trzyma. macie jakiś godny polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest własnie bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza ze ta klinika jest jedna z najlepszych.Dla mnie własnie ważne jest to też ze przyjmują w niej najlepsi i najlepiej wykwalifikowani specjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa 24
A ja z kolei dziewczyny zrobiłam sobie zabieg powiększania piersi metodą Aquafilling i powiem szczerze ze porównując z moja koleżanka która zrobiła implanty to jest to dużo bardziej bezpieczniejsza metoda i piersi mam naturalne jędrne w dotyku w stosunku do mojej koleżanki. Ponadto ja po 2 godzinach zabiegu tylko w znieczuleniu miejscowym wróciłam do normalnego życia a koleżanka przez tydzień dochodziła do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo polecacie w okolicach Poznania i jaki to koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myslicie o powiekszeniu ust to na pewno mogę Wam polecic wizytę w tej klinice Aestheticmed. Z pewnościa bedziecie bardzo zadowolone jesli chodzi o efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiększenie czarnej dziury tez tam robią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiekszalam w szpitalu Medicover. Dlugo biłam sie z myslami, czy aby na pewno decyzja o powiekszeniu biustu jest dobra sama w sobie, a potem no to juz szukalam odpowiedniego specjalisty. W medicover moja siostra sie operowala, wiec uznalam, ze to dobry wybor. I faktycznie tak bylo. Podobalo mi sie profesjonalne podejscie, a przede wszystkim efekt jaki uzyskalam dzieki operacji- pełny biust, ktory wyglada jakbym sie z takim urodzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba każda z nas musi znależć miejsce odpowiednie dla siebie:) nei ma reguły gdzie konkretnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam klinikę Laguna Estetica w Gdyni http://lagunaestetica.pl Miałam tam zabieg i jestem zadowolona a strasznie się bałam, że efekt mi się nie spodoba. Tymczasem jest lepiej niż myślałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam robione rok temu i właściwie po takim czasie moge tak prawdziwie polecic dr Szymanskiego z Horizon Medical Center (dawniej to się nazywało Medycyna Urody), ja tam zawsze chodze i do tego lekarza, bo miałam tez zabiegi drobnej liposukcji zrobione, operacja przebiegł sprawnie, miałam 3 wizyty kontrolne podczas których wszytko było jak najbardziej ok, w jednej piersi miałam drobną asymetrię ale po zabiegu już tego nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Kobietki. Jestem właśnie po operacji biustu, który przed wyglądał jak dwie wiszące skarpetki i każda z piesi miała inną wielkość. Lewy sutek był całkowicie wciągnięty do środka. Niestety kilka ciąż i karmienie piersią zrobiły swoje. Byłam na konsultacjach w kilku bardzo znanych klinikach, których niestety nie polecam. Masówka i kasa. Brak indywidualnego podejścia do pacjenta. Długo szukałam odpowiedniego lekarza, ale kto szuka ten znajduje. Mój wybór padł na Dr Grzesiak. To ona sprawiła, że patrząc na swoje piersi w lusterku buzia sama się uśmiecha. Chociaż jestem dopiero tydzień po operacji to już w tym momencie moje piersi wyglądają cudownie. Kiedy pierwszy raz zdjęłam biustonosz żeby wziąć prysznic rozpłakałam się ze szczęścia. Mam cudowne piersi o jakich sama nawet nie śniłam. Uwierzcie, wyglądały kiedyś okropnie. Pani Doktor Grzesiak jest najlepszym specjalistą w chirurgii plastycznej. Jak pisałam, byłam na konsultacjach w kilku znanych klinikach i mam porównanie. Dr Grzesiak każdego pacjenta traktuje indywidualnie, nie śpieszy się, nie robi masówki, poświęca bardzo dużo czasu i uwagi. O jej ogromnym zakresie wiedzy i profesjonalizmie można przekonać się już na pierwszej wizycie. Kobietki, proszę Was, uważajcie i nie róbcie zabiegów tam, gdzie jest tanio, bo tanio zazwyczaj nie oznacza dobrze. Jest wielu chirurgów, którzy zajmują się plastyką nie mając o niej bladego pojęcia. Mało tego, zabiegi wykonują już nawet pediatrzy. Uważajcie, sprawdzajcie i nie dajcie się nabrać. Jeżeli któras z Was zastanawia się do którego chirurga pójść, z czystym sumieniem polecam Panią Doktor Grzesiak za niezwykłą fachowość i 120% profesjonalizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby któraś z Was pytała, klinika Pani Doktor Grzesiak jest w Warszawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiększałam piersi w Warszawie w klinice mirackiego, nie chciałam implantów tylko zdecydowałam się na lipotransfer, czyli tłuszczyk z brzuszka wstrzyknięto mi w biust. Efekt fajny i cały czas mogę mówić, że mam naturalne piersi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Poznaniu w Klinice Promienistej mają świetnych specjalistów w tym zakresie, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALinka88
Ja na swój zabieg udałam się do kliniki Promedion w Warszawie na Bielanach. Zdecydowałam się po obejrzeniu programów TVN Style. i wybrałam zabieg u doktora Nowaka. Był bardzo kompetenty, pomógł i doradził. Operacja przebiegła sprawnie, później bez komplikacji. Mam teraz piękne piersi Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o no porszę - grunt to znaleźć lekarza który będzie odpowiedni dla nas i poczujemy że dobrze wybrałyśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orifkas
nio wlasnie wiem że w Klinice Miracki spokojnie można zrobic powiększanie piersi. i to dobre miejsce jest, tzw "bezpieczne"... a cenowo zapewne wygląda to jak wszędzie indziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się, ja w klinice miracki powiekszałam sobie piersi, ale nie implantami, bo ich zwolenniczką akurat nie jestem, ale miałam robiony lipotransfer. Tłuszczyk z brzuszka wstrzyknięto mi w biust, mam spokojnie z 1,5 rozmiaru większe piersi, są ładnie zaookrąglone, a przy okazji i z brzuszka ubyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak zdecydowałam sie na implant,cos ne mam przekonania do tego powiększania własny tłuszczem. Wybrałam łódzki Dermed w końcu, dr Dorote Żukowską, rewelacyjna chirurg plastyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam klinikę doktora Knakiewicza we Wrocławiu gdzie byłam na konsultacji umówić się na zabieg powiększania. Mam termin na przyszły tydzień i się stresuję, ale moja przyjaciółka już jest po i wiem że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×