Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

no ,no superduper,to zeczywiscie zmiana ,matko jaka wielka:)super wygladasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superduper ja ci juz swoje wysłałam, boże jak ty schudłaś, jestem w szoku naprawdę inna z ciebie osóbka nigdy bym nie powiedziała że ta osoba na 1 zdjęciu i na ostatnim to ta sama osóbka Superduper GRATULUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superduper dziękuję za komplementy :):):):) Wiecie jak to miło usłyszeć od kogoś że jest się ładnym, ja siebie uważam za potwora, ale to ja sama o sobie, cieszę się że ktoś postrzega mnie za ładną osóbkę Dziękuje wam wszystkim :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona jak Ty jesteś potwór? kurde to ja chyba nie znam sie na potworach ! Jesteście fajne dziewczyny i nie cukruję:) Zbyt zakompleksione moje drogie, w każdej z nas jest kobietka trzeba ją wydobyć na światło dzienne już od teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni jeszcze nic do mnie nie doszło:(( Echoo chyba masz rację, przecież nie ma brzydkich kobiet, wszystkie jesetśmy piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona aż tak nie twierdzę bo bywają brzydkie szczególnie te które nam wchodzą w drogę hahahaha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) echoo, Moni, Fiona, Superduper, dziwadełko, i całą reszte :) buziaki. Widze że urządziłyscie sobie jakiś konkurs piękności :) ja też chce popatrzeć na Was buuuu wyslijcie mi też ladymakbet0@onet.pl :) moja dieta kurka w miejscu staneła, ale ziółka dalej pije:) nie mam wagi w domu wiec nie bardzo moge się zwazyć :) kurde poszłabym na siłownie ale kaski nie mam buu. Niestety odchudzanie niezle kosztuje heheh co za paradoks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki! Zaczęłam się odchudzać i jeszczer nie pękłam. Dziś na śniadanie li lunch zjadłam 3 kawałki razowego chleba i serek wiejski i jabłko. Na obiadek 2 małe(naprawdę) pulpeciki + surówka z sałaty lodowej i pora z dorobiną oliwy z oliwek i cytryną i ziołami prowansalskimi. A do południa to się nałaziłam, bo byłam w mieście z dzieckie i kupiłam sobie kurtkę na zimę. W dziale młodzieżowym ale za to rozmiar ....50 (w C&A). Na szczęście rozmiaru nie mam wypisanego na plecach więc pół biedy. Zreszta zawszw kosekwentnie wycinam metki nz rozmiarami z cichów, żeby jak powieszę na wieszaku nie było od razu widać czyj to namiot. Muszę zacząć liczyć kalorie, bo tak na oko to raczej nie można przy odchudzaniu. Rano się zważyłam i miałam 98,5 jak wróciłam ze spaceru też się zważyłam i miałam 98,6. CHyba nie powinnam się ważyć po kilka razy dziennie... Idę teraz poi synka do przedszkola i napiszę później. Kocham Was za to, że tutaj jesteście. Teraz naprawdę wierzę, że wytrzymam. Pa, Pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lady ja ci już wysłałam mije zdjęcia więc sprawdź pocztę i czekam na twoje fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
big mama ja też tak robię z ciuchami, wstydzę się mojego rozmiaru:( big mama czekamy na twoje zdjęcia jak chcesz mogę ci wysłać moje tylko podaj mi meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady buziaki , fajnie że jesteś , prześlę zdjecie jak wrócę do domu:) Big mama o widzę w czerni :))) Kochane przyjełysmy zasadę! ważymy się raz w tygodniu w niedzielę:) bo inaczej ja wagę wypierpapier za okno. Big mama na spokojnie dasz radę, świetnie dzis Ci poszło tylko bez kolacji już!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momoko
ja tez chce zobaczyc moze dzieki tym zdjeciom sama odzyskam motywacje:( kathrin_1986@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka właśnie sprawdziłam :) no dziewczyny miały racje fajna lasencja z Ciebie :) kurde nie masz jakos wiele do zrzucania nie to co ja heheh :) zaraz ci posle swoje fotki :) Ja to naprawde mam co zrzucać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezłe te ćwiczonka:) ale ja chyba zacznę te co ty echoo pisałaś nie pamiętam jak się nazywa ten zestaw, te co trzeba robić codziennie:) i tak codzienie ćwiczę, bo jak nie basen to rowerek i brzuszki, więc co mi tam, już się przyzwycziłam, i nie mogę zasnąć dopóki nie poćwiczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona największy wycisk to na rowerze hahaha,wczoraj mąż wrócił kiedy jeszcze ćwiczyłam i stwierdzil że zaczynam go przerażać bo zasuwam juz na równi z tymi co ćwicza z Billy Blanksem , wszedł akurat jak był boks i kopnięcia hahahaha , poza tym ledwie juz zaczyna życ bo mam coraz więcej energii i go atakuję po nocach częściej ale juz nie boksowo w żadnym razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka a wiesz ja też bez ćwiczeń nie wyobrażam sobie końca dnia i początku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🖐️ Wlasnie trafilam na Wasz topic i musze powiedziec, ze mnie zmotywowalyscie do tego, zeby sie za siebie wreszcie wziac... Cale zycie sie odchudzalam a przez ostatnie 4 lata tak wyluzowalam ze nabralam jakies 20 kilo :( Chce to zrzucic! Czy przyjmujecie do swego grona nowe osobki? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepiej jak bym schudla juz, bo za miesiac jade do domu na swieta i chetnie bym wszystkich zaskoczyla ;) teraz nawet nie wiem ile waze, ale mysle ze w przedziale 75-80 kg a wysoka nie jestem... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka oczywiście:))) witaj miło:)) poczytaj nas i napisz cos o sobie:)) Fionka w tym tygodniu kolega przegra mi płytkę dla Ciebie to wyslę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Echoo za powitanie :) hmmm, cos o sobie... tylko co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka wszystko co uważasz :))) Ja kochane zmykam do domu, odezwę sie później buziaki i pamietajcie ŻADNEJ KOLACJI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisalam chce schudnac, bo juz mnie dobija moj wyglad, zwlaszcza jak mam kupic spodnie - nie moge znalezc na siebie rozmiaru :( Chcialabym wreszcie jakos wygladac... Ostatnio myslimy z mezem o dziecku dlatego tez chcialabym wczesniej zadbac o siebie, zeby potem bylo mi latwiej osiagnac \"normalne\" rozmiary. Ciagle marudze mezowi, ze musze schudnac i ze ma ode mnie chowac slodycze, a on mi to obiecuje, po czym sam mnie na nie namawia, jak chocby dzisiaj - chcial mi dac do pracy snickersa (ale mnie nie skusil, ha!) :) Twierdzi, ze nie potrafi mi niczego odmowic.. ;) tylko po co mnie jeszcze namawia?? Moze chociaz Wy mi pomozecie? Taka grupa wsparcia jest mi potrzebna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć tijka miło nam powitać cie w naszym gronie, niestety ja teraz spadam do domku, odezwe sie do was wieczorkiem pa pa moje kochane :):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Fiona! Ja siedze w pracy do wieczora i bede tu zagladac, wiec moze sie jeszcze potem spotkamy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tijka! My się już znamy z forum weselnego, to ja marcela82. Zmieniłam nicka na tym forum, bo na tamtym mąż mi grzebał. ja od 2 godzin szaleję na Allegro i wyprzedaje swoja szafę. Oczywiście ciuchy, które najbardziej lubię zostają, nawet gdybym ich miała nigdy nie włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×