Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

no i Eliza obiecala dzis podeslac fotki i cos sie ociaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki spadam do domciu, a później na basenik, chyba naprawdę poczuję się jak syrenka :):):), tak jak echoo to stwierdziła no to na razie pa pa pa odezwę się później obiecuję i czekam na fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona, wlasnie w tym momencie :) To sa fotki ze slubu, bo tylko takie mialam na mailu zapisane, a wysylam z pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcia, czekam na słowa pociechy... Jakoś się dziś trzymam. jestem na razowym chlebie, bo go kocham. jeszcze tylko jabłko i woda i kawka i dziś już nic. Muszę pamiętać o 20 brzuszkach. Na rAZIE SKROMNIE ALE JESZCZE ZOBACZYCIE. Idę sprzątnąć chatę bo przez to gadanie tutaj zarasta mi brudem. jakieś pranie i prasowanie czy coś też zrobię. Przy tym też się traci kalorie. Bedę wieczorkiem. Będzie ktoś? ps. mylą mi się wasze nicki i adresy mailowe, czasami 10x sprawdzam do kogo mówię..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Big mama, milo Cie poznac 🖐️ czy mi tez wyslalas zdjecia? Jak nie to prosze, juz podsylam swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie z pomoca nozyczek probuje obrac grapefruita i cos mi nie idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki. Ale zrobiła przypał. Kupiła w poniedziałek fatałaszki na Allegro. Pisze do kolesia, żeby mi szybko przysłał, bo mi zalezy na czasie. Poleciałam szybko wczoraj do banku, wpłaciłam pieniążki (nie moge przez net, bo token przychodzi na męża kom. i by mnie poćwiartował, że znów coś kupiłam). Czekam zacieram rączki, a to przed chwilą otwieram pocztę a tam mail od kolesia, że zapłaciłam za rzeczy ale nie zapłaciłam za przesyłkę. Kurde, a tak mi zależało, bo w sobotę idę na imprezę. Więc poleciałam szybko na pocztę (jest najbliżej) i wpłaciłam szybko kaskę, wysłałam kolesiowi zdjęcie dowodu wpłaty i prosiłam, żeby mi szybko wysłał te rzeczy. Kupiłam sobie suchary. jak mnie cos najdziena jedzenie, to będę miała coś na ząb. Jutro musze jechać do Wrocławia do lekarza. Ale mi się nie chce. Trochę daleko. Uwaga, zmieniłam maila przy moim nicku, bo tamten cos nawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptakowa a ty skad jestes ze do wrocka? Zakrecona to ty jestes hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj marcela, ja chyba nie mam twoich fotek, podeslij jakies jak masz :) I nie wiem czy i wysylalam swoje, wiec moge to zrobic jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja chyba wiem jak wygladasz, ale nie jestem pewna czy to na pewno Ty :) duzo nas bylo na tamtym topicu :) Ten dekold co wszystkie podziwialy, to Twoj byl? Czy moze mi sie pomieszalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka, ja nie mam Twoich fotek. Poproszę o nie! ja zaraz cos wygrzebie i Ci wyślę, tylko to troche potrwa, bo mi się myszka zepsuła troche i ciezko mi cokolwiek zrobic. Koleś z Allegro mi odpisal, że już wysłał mi te ubranka mimo, iż mu zapłaciłam za mało kasy. czasami sie trafiaja fajni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, ten dekolt do moja własnosc! Ze tesz ten moj biust tak zapada w pamięć...eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie, tak mi sie kojarzylo, ze to Twoje zdjeica byly ;) Ale chetnie zobacze wiecej. Ja juz wyslalam. Uporalam sie juz z grapefruitem hihi, zostal mi jeszcze pomarancz i marchewka na dzis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa musze Cie zmartwic listonosze strajkuja,ja juz czekam na spoznione ksiazki ,mozesz sie dowiedziec osobiscie na poczcie czy juz jest paczka jak bedzie to Ci wydadza na listonosza mozna sie nie doczekac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie strajkują. Ale facet z allegro tez mi o tym wspomniał. Tijka, zaraz wysyłam zdjęcia. Raczej nie mam takich na których dobrze widac moją tuszę, zaraz je wywalam z komputera. Ale to w pomarańczowej bluzie dobrze pokazuje jakie ze mnie sloniątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka, czekaj, wysle Ci zdjęcia, jak już obejrze Twoje. Już jedno widziałam i zaraz Ci przydzwonie, z czego Ty sie niby masz odchudzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pisalyscie kiedys o muzyce do aerobicu. Macie cos ciekawego? Moze tez jakies cwiczenia? Marcela jeszcze nic nie dostalam, ale tak sceptycznie do tej Twojej tuszy podchodze, bo na zdjeciach ze slubu jakos jej nie zauwazylam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mam mam i to duzo... ja mam ogrrrromny tylek a tego na tych fotach nie widac. Poza tym ostatnio to juz nawet na buzi sie pyza zrobilam :( nie wiem ile teraz waze, ale w zima wazylam 79 kilo, a jestem niska... :( potem przeszlam na diete kopenhaska i schudlam 7 kilo, ktore nadrobilam w miesiac :( a teraz to juz nie wiem ile waze, mialam dzis kupic wage, ale niestety nie udalo mi sie wyjsc na przerwe a po pracy juz beda sklepy pozamykane, bo siedze tu dzis do 19. Mam nadzieje, ze jutro dam rade kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka dziękuję pięknie za zdjęcia , pięknie w tej sukni wyglądałaś, kiedy braliście ślub? ja już 12 lat po ślubie i właściwie dopiero pierwszy rok jest naprawdę ok:)(odpukać). No i o to chodzi brzuszki dziś też koniecznie 50 nieźle :))) w przyszłym tygodzniu spokojnie seteczkę zrobisz, Big mama dziś 20 i tak powolutku też do seteczki. Ja dziś po obiadku odpoczywam, ugotowałam wątróbkę nawet całkiem całkiem (wiadomo nie to co smażona) i trzy rodzaje surówki i pół lampki wina mmmm. Pamiętajcie dziewczyny by dać sobie odpocząć, weekendy byczmy się:) i oczywiście ważenie(już mi słabo bo waga mi stoi wrrr) Ptakowa co się usmiałam z ta patykową hihihih, i obyś nie była patykowa, masz być wysportowana i szczupła.Mam nadzieję że dojdą ciuszki w terminie. Kurde Ty i Moni widzę imprezka w sobotę, ale macie fajnie:) Fionka syrenko ja w piątek idę sie pluskać.Ptakowa i własnie zdjatka żadnego nie dostałam od Ciebie. Buziaki później sie odezwę po ćwiczonkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super echoo czekam w takim razie na muzyczke :) dzis tez zamierzam 50 zrobic (a moze 60) a za pare dni zwieksze \"dawke\" :D Ja mezatka jestem krociotko jak na razie - od 26 sierpnia. Mialam plan schudnac do slubu, ale sie nie zebralam, i niestety wygladam na tych zdjeciach jak wygladam... :( na szczescie troche kryje suknia ;) Mama mi powiedziala, ze skoro slub mnie nie zmotytowowal do schudniecia, to juz nie schudne, wiec musze jej udowodnic, ze sie myli ;) Do domu jade dopiero na swieta wiec planuje wszystkioch zaskoczyc, ciekawe co z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echoo, zaraz Ci też wyślę zdjęcia, tylko musisz się uzbroić w cierpliwość, bo niedość , że net mi chodzi jak czołg, to myszka mi się zrąbała] Tijka, jak Wam wysyłałam wtedy zdjęcia ślubne, to starałam się wybierać takie na któreych najkorzystniej wyglądam, a mam pełno takich z odstającym brzuchem i buzią jak prosiaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak widac te kilogramy :( buuu... chce juz byc szczupla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptakowa dostalam maila ale cos mi sie te zdjecia nie otwieraja... sprobuje jeszcze pozniej w domu, moze to wina ustawien tego komputera... Echoo sie zawziela i cwiczy... a ja dzis tez na steper wskocze oprocz brzuszkow! Nie moge zostawac w tyle przeciez z odchudzaniem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×