Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

Eliza witam, przesłałam Ci ale chyba żle zapisałam maila, zaraz jeszcze raz wyślę:) Tijka tylko się nie niezniechęcaj,przed prysznicem zrób sobie brzuszki, skłony a jutro pomyslisz jakie inne ćwiczonka sobie zrobisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja juz padam ze zmeczenia, albo raczej ze znudzenia - prawie 13 godzin pracy na recepji... :( Nie ma sie co dziwic ze tak wygladam, ruchu tu zero, a po pracy to juz chce sie tylko polozyc spac... na szczescie pracuje tak tylko 4 dni w tygodniu i srednio po 11 godzin, tylko dzis wyjatkowo 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza przesłałam Ci:) Tijka musisz w takim razie właśnie w te dni co masz wolne wykorzystać na to co lubisz może basenik? a może aerobic:) a kiedys idziesz do pracki to z rana ćwiczonka takie co zdazysz zrobić w 15 minut , ja wcześniej podałam stronkę gdzie mozna ściągnąć ABS8 w osiem minutek ćwiczonek na brzuch itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basen to najpierw musialabym znalezc bo nie mam pojecia, gdzie sa baseny tu gdzie mieszkam :/ Ale mam w domu steper no i ogolnie cwiczyc sobie postanowilam. Jakos sie za to nie moge zmusic do biegania, jeszcze mi sie nigdy nie udalo ;) A czy ktoras z Was biega wlasnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie wyglądacie lepiej niz ja to mnie dopinguje do zrobienia natychmiast brzuszkow hm hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka ja biegam z samego rana od poprzedniego czwartku, biorę psa i biegnę kawałek aż do pierwszej zadyszki poczym idę i znów biegnę Eliza zmykaj brzuszki robić:) i czekam na Twoje zdjątka:)) i nie gadaj że lepiej wyglądamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Wam moge pare moich fotek przeslac, ale ze slubu, bo tylko takie mam na mailu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale dziewczyny nie zamiescily :) Tobie Julka juz sle, no chyba, ze nie sobie nie zyczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę sobie bardzo :) :) :) :) dzięki :) :) :) :) spadam na magde m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Wam. Ja nie jestem w Polsce i nistety nie mam polskiej telewizji, wiec o Magdzie M. moge sobie pomarzyc... Hurra jeszcze tylko pol godzinki i spadam stad. I szybki marsz do domciu - moze niech to dzis beda moje cwiczonka - w koncu mam 3 kilometry! no i rano tez piechotka szlam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś po 24 stroni chyba dziewczyny zamieszczały w wypowiedziach.... teraz już spadam naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) elizka czekam na twoje wielkie piwne oczy:)monis76-76@o2.pl,juz lepiej moja głowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj duuzo :( :(:( marze zeby jakies 23kg zgubic. Ja mam problem z szerokimi biodrami i wieelkim tylkiem. Zawsze mialam, nawet jak wazylam 20 kilo mniej, ale ostanio ostanio to juz ze wszystkim mam problem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni cieszę się że już sie dobrze czujesz zdięcia wyśle jutro nie mam ich za dużo bo nie lubie sięoglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poslalam juz swoje foto Elizce, Julce i Moni. No i oczywiscie ja tez bym Was chetnie zobaczyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka nie wiem witałam sie z toba?? bo moj mozg dzis jakis słaby, ale chyba tak:),ledy a dla mnie zdjecie tez przeslesz ?? bardzo prosze:), oo widze tijka witałam sie z toba:D, big mama ty tez fajnie wygladasz ,aha co zauwazyłam masz zgrabne nogi:),a ile na tych zdjeciach wazysz???,naprawde tez fajna jestes:),kurcze wszystkie takie ładne:),no echoo-jak tak wygladasz jak,wstajesz z łóżka,to czego chciec wiecej:), a po za ty ładna jestes:),big mama ,meza nie krój,jeszcze go wykorzystasz:),az sam sie zdziwi:),no i sam sie pokroi :D ledy napisz mi meil swój,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elizka moj tez brzuch:-o, jak juz waze 80 to wszyscy sie pytaja czy w ciazy jestem:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Moni mi sie juz moj biedny mozg dzis lasuje i tez musialabym sprawdzic czy sie juz witalysmy hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tijka ,bo ja taka nie jazaca:), to ten z tyloma cyframi???:D a najlepiej napisz jak mozesz, bo jeszcze te zdjecia wysle niechcaco do pleyboja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×