Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

chcialabym zobaczyc poprzednia strone, ale niestety dalej nie dziala. ja ciagle wysylalam ten sam post - zeby tylko przeskoczyc na nastepna strone,bo na jednej stronie miesci sie 30 postow. w razie jakby znow sie tak dzialo, to chyba trzeba powtorzyc procedure, ale glupio wtedy topic bedzie wygladal haha. chyba napisze do moderatorek zeby to pozniej pokasowaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, to foru mnie juz dobija, nie chce się ładować i inne takie tam. Poszłam po koleżankę na stację kolejową, potem poszłysmy do niej zostawic bagaże i miałysmy gdzies do knajpy udezać. Ona zjadła obiad i jej mama zaproponowała po drinku. I ta wariatka się nabzdryngoliła jednym drinkim i zaczęła się słaniac na krześle. Ale miałam ubaw. Słabe przeciez były. Nie wiem, co tam piszecie, bo jak już wspomniałam, cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mnie to wkurz jak zaczynam pisać same mądrości, bez których nie można wytrzymać a tu bach. Nieparzyste nie wchodzą. Monika, wysłałam ci zdjęcia. Czekam na twoje😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptakowa nie ladowala sie 53 strona,dlatego nie mozna bylo wejsc. ale posty mozna bylo wysylac, dzieki czemu jestesmy na 54 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zaraz przyjdę, może się cos naprawi. Echoo, Twoje zdjęcia do mnie nie doszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa poczekaj , może dojdą jutro:) wysłałam jakby niedoszły prześle jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa, jak mogła się ona ubzdryngolic jednym drinkiem, też bym się napiła najlepiej zwykłej whisy z colą. Wiem, że to hańba dla obrej whiky ale lubię , mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula36
Cześc wam dziewczyny strasznie dużo piszecie. To super tylko że ja mam problem żeby to wszystko przeczytać i zapamiętać kto i co. Jestem z wami 3 dzień ale dalej nie wiem od jakiej diety zacząć. Bardzo często mówicie o diecie kopenhaskiej. Ja się z nią nie spotkałam i nie znam nikogo kto by mógł mi poradzić coś na jej temat. Ciesze się z wami ze macie wyniki i tak wspaniale się dopingujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działa? No to spox. Dzisiaj robiłam sobie brzuszki, ale nie powiem ile, bo się zbłaźnie i już więcej nie będę robić. NO dobra, 30 zrobiłam. Wiecie co, ja juz mam tego dosyć!!! Byłam u tej koleżanki. Siedzimy w kuchni, ona, jej siostra, jej mama i ja. Nagle dzwoni mój tel. Wstaje i ide do przedpokoju, bo go miałam w kieszeni płaszcza. Wracam i ni z tego ni z owego zaczyna się gadka o odchudzaniu. No przeciez wiem, że mam dużą dupę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptakowa twoja kolezanka to tania w utrzymaniu jak jeden drink do szczescia potrzebny:P,tez bym tak chciala ,ale czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta kopenhaska funkcjnuje też pod nazwa norweska, szwedzka i skandynawska i duńska, tak więc trudno powiedziec skąd ona jest. Ma 13 dni i mało jedzenia, często befsztyk i sałata, szpinak i jaja, a na śniadanie zazwyczaj czarna kawa z cukrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jak nic jutro się upiję , wciąż o drinkach hahaha, jakbym jutro wieczorem jakieś glupoty napisala będzie wiadome że to zrobiłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uważam, że Ptakowa ma talent do komedii.Powinna pisać scenariusze do polskich, byłyby 300% lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptakowa jeszcze przyjdzie taki czas ze beda ci zazdroscic!! i to juz calkiem niedlugo! mi dokucza brat ktory sam jest grubasem i zawsze odbijam pileczke hehe zreszta w nosie mam co on gada, juz niedlugo sie zdziwi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula36
U mnie to samo 53 nie chciała sie otwożyć a w czasie gdy zaczęłam czytać to zgasla.Wczoraj jeszcze strajkowali listonosze i u mnie net także.Ale dziś to już po strajku.net również powinien działać. teraz chciałam otwożyć 53 i znowu to samo czysta strona. Bardzo was proszę napiszcie coś o tej diecie kopenhaskiej. Czy nie jest szkodliwa dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie juz na dzis z wami pozegnam. jeszcze musze pocwiczyc, a poza tym mezus sie zaczyna denerwowac... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynk ide spac ,dobranoc snijcie jakie piekne i szczuple jestesmy:) do poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula36 w pon tobie przesle ta diete na meila ,tylko prosze przypomnij mi:)ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj stoję na stacji, czekam na ta koleżankę. Oczywiście pociąg opóźniony. No to z nudów odpalam fajkę. Jakis dziadzio krzywo się na mnie patrzy. Myślę sobie: no i co się dziadu jeden gapisz, dorosła jestem, nie? Stoję, stoję. Patrzę, podchodzi do mnie jakis koleś, taki kurdupel z maślanym spojrzeniem i pyta: czy ty masz na imię Marta? Ja: nie. On:aha, przepraszam. I sobie gdzieś poszedł. W końcu koleżanka przyjechała, idziemy do domu i gdzieś w połowie drogi mi się przypomniał ten koleś i jej opowiadam. Śmiejemy się głośno. Ja się odwracam...no i wiadomo...szło troche ludzi a wśród nich ten właśnie. Myślałam, że sie spalę ze wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula, ta dieta ma różne nazwy ja słyszałam o duńskiej , norweskiej, skandynawskiej, szwedzkiej i właściwie zawsze to to samo. Je się główniw befsztyki i sałate z cytryną albo jaja i szpinak. na śniadanie czarna słodka kawa. Chudnie się szybko, ale łatwo utyć potem jak jestes zdrowa to możesz ją robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pójdę spać, zaczyna mnie denerwować ta strona, nie chce sie przełączać. napisałam prośbe o wyjaśnienie i zobaczymy czy to pomoże. Dobranoc, chudziaczki. Do jutra.😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula36
Ptakowa ja Ci też wróżę a zarazem, twoje teksty robią na mie duże wrażenie. masz talent widać żre pisanie idzie ci jak spłatka. Muszę już iść bo mój mąż również zaczyna klnąć że mnie nic nie interesuje co sie w domu dzieje bo jak przyszłam z pracy to zjadłam obiad, coś tam pogadalismy po drodze szybkie zakupy, a w pracy oczywiście uroczystość więc jak to w szkole trzeba było zostac i dopilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×