Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

Cześć tiki-taki! Cześć Moni i reszta jak przyjdzie to też 🖐️. Jestem boska! Drugi dzień razem zmężęm naprawdę się odchudzam. Na obiad zjadłam PÓŁ piersi kurczaka w ziołach, cukinię i pieczarki. To wszystko z odrobiną czosnku. Pycha. Na śniadania 1 kromka razowca z białym serem i pomidorek na drugie też kawałek razowca i zielony ogóreczek na twarożek. Popijam to woda i herbatą zieloną, chociaż rano kawka musi być. Czuję się światnie, pomimo soboty. Ale cały zeszły tydzień się pilnowałam, kiedyś jak juz raz zgrzeszyłam to potem przez 2tygodnie się obżerałam, bo \"i tak nie schudnę\" i było fatalnie. Chciałabym osiągnąć moją wagę ze śluby kościelnego (89kg) na początek a w drugim etapie wagę z momentu kiedy poznałam mojego męża (09.09.99) Znacząca data prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ta waga z 09.09.99 to 84 kg. Mimo,że to jeszcze sporo, to dla mnie będzie super. Wtedy całkiem milusio wyglądałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj big mama:),kurcze jak masz fajnie ze z mezusiem sie odchudzasz:),to jest fajna sprawa macie siebie i mobilizacje i mozecie sie wspierac:),a ja co moj maz tyczka chuda :-o, on chodzi na 12 godz do pracy ale prace ma zmianowa ,to np jak idzie na rano do wieczora to ja mu robie 12 kanapek złozonych i do tego jeszcze 4 parowki,a ja wraca o 20 to jeszcze kolacja:-o,i jest chudy jak nie wiem co :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy laski uciekacie przede mna???? :( Jak tylko ja się [pojawiam, to zaraz cisza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu mężowi to chyba zależy na tym , żebym ja schudła i stwierdził, że bbęzie mi szykował jedzenie i decydował o diecie i na pewno schudę. Sam też skorzysta podwójnie : szczupła żona i on też z lepszą kondycją , bo ostatnio się coś ociąga i zasypia przed telewizorem a nie w moich ramionach z błogim uśmiechem na twarzy. a JA W KOŃCU MAM tylko 34 LATA I CAŁKIEM KONKRETNE POTRZEBY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje big mama ,z ta kondycja moja tez podłupadła:-o,a ja mam potrzeby i moj maz jeszcze wieksze:),ale wiecie co najgorsze jest to ze ja sie własnego meza wstydze:(,chociaz on zawsze mi mowi ze ja mu sie podobam i wszystko ach och,to jest miłe ale ja wiem ze jak juz schudłam to jeszcze bardziej mu sie oczy swieca:)to jest miłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie gdzie jestescie???? no dziewczyny co wy ,echooi fionka konczy prace,ale reszta co z wami????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski!!! ja właśnie wróciłam z miasta, chciałam poszlaeć po sklepach, le mojej koleżane się nie chciało. Zjadłam właśnie obiad 2 sucharki. Tiki-tak. My się już znamy z forum slubnego. Zmieniłam tutaj nicka, ale Cię trochę pomęczę, sama zgadnij kto to. Tijka, nie podpwiadaj. Eh, musze się zabierać za nauke testów, bo za tydzień mam kolejny durnowaty egzamin na prawko. Już tak dugo zdaję, że testy mi się przeterminowały i musze znów. Po krótkiej nauce musze porobić brzuszki,bo własnbie brzuch to moja nawiększa zmora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak piszę z miasta jakbym ze wsi była. No cóż moje miasteczko jest malutkie a ja mieszkam a obrzeżach i t sie tak mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie ponownie, mialam troche zachrzan w pracy, ale juz moge spokojnie siedziec na necie hehe 🖐️ tiki tak fajnie znow Cie widziec! ja dzis kiepsko sie czuje, jakies chorobsko mnie bierze, gardlo mnie boli strasznie od wczoraj i strasznie zmeczona jestem, kurcze musze sie trzymac, zeby mnie nie rozlozylo... fiona nie zapomnij o mnie wysylajac zdjecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptakowa ja mieszkam w samym centrum duzego miasta i tez tak mowie, jak ide na zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moni:))) no kurcze cieszę się że się wybawiłaś, widzisz są takie flądry którym wszystko nie pasuje, ale ważne że Ty jesteś zadowolona .Co do zdjęć niestety tak jest dlatego póki nie schudnę to żadnych zdjęć a kysz kysz;) Tik tak witaj w gronie wesołych czasem wk....ale zawsze z optymizem patrzących odchudzaczek:))) No więc moje drogie ja dziś starałam się załatwić rehabilitację (niestety nie obejdzie bez znajomości) dla córki i guzik wszędzie już tyle ludzi że nie dało się wcisnąć mojej:(. No ale czekam na znjaomego będziemy inaczej działać. Będą w przychodni skorzystałam z darmowego mierzenia tłuszczu na różne choroby, no się wk......bo się okazało że mam bardzo wysokie, dobrze że zaczęłam się odchudzać i ćwiczyć. Ale ogólnie to śmiać mi sie chciało bo tam co robiła te badania specjalnym przyrządem mówi do mnie tak, proszę panią ja też się odchudzam, schułam 5 kg no nawija mi że jak moja dieta którą sobie opracowałam nie wypali to żebym się zglosiła do niej(tutaj nastapiło wręczenie mi wizytówki) z uśmiechem wzięłam i myślę sobie po drodze, co to za dietetyczka która sama się odchudza? hmm;) A i wiecie chyba jestem podła, tak myślę a nwet mam pewność, bo mojemy mężowi tak smakował dziś obiad który dla niego zrobiłam , że zjadł jutrzejszą porcję, a ja jedząc gotowaną rybę (Moni wiesz co to onacza blee) to patrzyłam na niego i mówiłam tak tak jedz , a myślałam sobie- a będzie odwrotnie ja chuda a Ty grubasek, ha! no zobaczymy jak będziesz zrzucał tę wagę przecież to takie proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona moje wesele wynioslo w sumie ze wszystkim jakies 18tys z czego my wylozylismy (na stroje, kwiaty,kamerzyste i tym podobne) 6 tysiecy, reszte (sala i orkiestra)oplacili rodzice - czyli wyszlo w sumie do podzialu na 3, chociaz tak naprawde za wesele placili rodzice, my tylko sfinansowalismy sobie \"dodatki\". Ale ceny oczywiscie sa rozne , jednak majac tyle czasu, mozecie sobie je spokojnie porownac i sprobowac zminimalizowac koszty nie rezygnujac z marzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo ja rybke gotuje na parze i jest wysmienia! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja sie zajadalam wyskokalorycznym lososiem... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj echoo:),a daj spokuj z tymi zdjeciami:-o,narazie juz zdjec nie robie bo mnie kur....a strzela,a na przeklinałam sie na siebie to moje,jak patrzyłam jak te sprezyny sie wyginały,no ale mi sie podobalo jak tanczyły bo tak sprezyscie i nie falujaco ja ja:-o,no czytałam ze piwka wypiłas ,czasem warto cos wypic zeby wszystko było rózowe ,a z ta ryba to naprawde blleee,u mnie w gdansku co drugi sklep z rybami:-o, a tam gdzie byłam to tez ryby na stole :(,i to mnie uratowało od jedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka a ja wzięłam się na sposób, jako że lubię zioła wszelakie obsympuje rybę maksymalnie nimi i nawet jest zjadliwe. Ale jak cudownie pachnie ryba smażona tak tragicznie gotowana brrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni moja droga pomyśl tylko, my tu wszystkie na wiosnę nie tylko jak sprężyny będziemy się wyginać ale i jak sexy hahaha;) A poza tym pływania , pilatesy,rozciągania itd moje drogie nie ma z nami żadna szczapa szans na wiosnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wkurzyłam, okazało się, że wczoraj poszła na Allegro moja kamizelka. Sprawdzałam w \"sprzedanych\" i w skrzynce a tu nic. Dopiero dzisiaj w \"sprzedanych\" jest informacja, a maila żadnego nie dostałam. No więc pisze do tych baławanów maila, wybieram kategorię problemu, wysyłam a tam od nowa, wybiez kategorię i znów to samo. Cos im sie porypało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni kalafior jest super , mozna się naprawdę najeść :).A opisik a wiesz w sobotę ze znajomym żesmy na 1..2..3.. puszczali piosenkia raz ja wybierałam raz on no i żesmy podśpiewywali też tekstowo na gg hahahaha;) a w ogóle to mały tekścik z piosenki Szymona Wydry , mogę Ci przesłać jak chcesz super piosenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo,tu nasz szperaczu:),wysyłaj mi wszystko co chcesz:) Wiecie co ,ja juz sie chyba stara robie wczoraj juz o 21.30.spałamdo 8.30.dzis rano ,i kurcze jeszcze jakas skacowana jestem :-ochyba juz potrzebuje dwoch dni na regeneracje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni kurde ja wypiłam trzy słabe piwa, przy czym nie tańcowałam jak Ty , a drętwa chodziłam cały dzień, więc na pewno nie Ty się starzejesz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o echoo moze te odchudzanko na nas tak działa;),wszystkie miesnie mnie bola buuu...ziewam cały czas i juz mysle o 21 zeby isc spac,ale juz cos czuje ze bede miała mały obowiazek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh, widze, ze dzis wszystkie jakis gorszy dzien mamy... ja nie balowalam, a czuje sie beznadziejnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni też tak myślę jemy mniej o wiele , do tego ćwiczenia itd, ale wiesz co ja się cieszę że na taką zmianę się przestawiłam:)i liczę że wiosną będę happy na maxa:)) i podwójnie jak Was zobaczę bez zbędnych balastów:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) wpadłam sie przywitac i musze leciec jak zawsze :( ja dzis jestem tylko na grachamce z serkiem i pomidorkiem. ALe od jutra robie sobie 3 dni owocowe :) przed mooją sobotnią randką hihi :) Superduper mam 26 lat, Ptakowa daj namiary kiedy bedziesz to sie umówimy w 3 :) chyba ze któraś z dziewczyn ma ochote jeszcze wpasc do Bielska hehe ;) zapraszam :) nic lece trzymajta sie w diecie ;)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×