Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

ok NICK-------DATA------WAGA-----BIODRA---TALIA------BIUST------UDO tiki-tak....27.11.06....83 kg......xx.......xx..... ...xx.......xx.. fiona1983..29.11.06...76kg......106......79........105.......58 no a teraz reszta dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fionka tylko Ty napisz z pierwszą datą, żeby było widac rezultaty jakie już masz, o tak: NICK-------DATA------WAGA-----BIODRA---TALIA------BIUST------UDO tiki-tak....27.11.06....83 kg......xx.......xx..... ...xx.......xx.. fiona1983..25.10.06....80 kg... fiona1983..29.11.06...76kg......106......79........105.......58 i zawsze bedziemy zmieniac ostatnią date z pomiarami tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-------DATA------WAGA-----BIODRA---TALIA------BIUST------UDO tiki-tak....27.11.06....83 kg......xx.......xx..... ...xx.......xx.. tiki-tak.....4.12.06.....xx.........xx.......xx.........xx.......xx fiona1983..25.10.06....80 kg... fiona1983..29.11.06...76kg......106......79........105.......58 o a ja dopisze w poniedziałek swoje drugie mierzenie, i umawiamy sie na pomiary zawsze w poniedziałek rano , co pasuje kobitki?? bedziemy widziały zawsze ile było na starcie a ile jest w tym tygodniu, pasuje wam tak? to medzie mobilizacja dla nas jak bedziemy widziały ze obok akie ładne liczby ktoś ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda babka bedzie podwujna - najpierw z data startu a potem ostatna aktualną - tak bedzie najlepiej chyba. no chyba ze ktos ma lepszy pomysł na taka tabelke to dawać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok NICK-------DATA------WAGA-----BIODRA---TALIA------BIUST------UDO tiki-tak....27.11.06....83 kg......xx.......xx..... ...xx.......xx.. fiona1983..29.11.06...76kg......106......79........105.......58 big mama...29.11.06..97kg.......120......105........115......64 Hej dziewczyny od początku pisania tutaj schudłam 1,5 kg, od 4 dni jestem na mężowej diecie...a co niech szykuje mi zachęcające do ochudzania jedzenie... Dużo lepiej się czuje psychicznie i izycznie jak mnniej jem Tylko to g..a..z..y Poradźcie coś ,bo to strasznie nieprzyjemne... xxx Na razir tyle, muszę iść sprzątać i prasować, bo do pracy idę na 13.40 i powoli nie mam ciuchów , wszystko do prasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
big mamo - nie ma recepty na gazy , a ty czasem ni łykasz jakichś tabletek?? poprawie cie w tabelce - musi by cie 2, o tak: NICK-------DATA------WAGA-----BIODRA---TALIA------BIUST------UDO tiki-tak....27.11.06....83 kg......xx.......xx..... ...xx.......xx.. tiki-tak.....4.12.06.....xx.........xx.......xx.........xx.......xx fiona1983..25.10.06....80 kg... fiona1983..29.11.06...76kg......106......79........105.......58 big mama...xx...........98,5kg....xx.......xx........xx..........xx big mama...29.11.06..97kg.......120......105........115......64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki ja przystaję na taką tebelke w każdy poniedziałek:) niesty nie pamiętam ile miałam cm jak zaczęłam się odchudzać, ale chyba o 2 cm więcęj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-------DATA------WAGA-----BIODRA---TALIA------BIUST------UDO tiki-tak....27.11.06....83 kg......xx.......xx..... ...xx.......xx.. tiki-tak.....4.12.06.....xx.........xx.......xx.........xx.......xx fiona1983..25.10.06....80 kg....108......81........107........60 fiona1983..29.11.06...76kg......106......79........105.......58 big mama...xx...........98,5kg....xx.......xx........xx..........xx big mama...29.11.06..97kg.......120......105........115......64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie ciesze:) i zaprszam wszystkie odchudzaczki nasze. teraz popracuje troche w tej pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula kochana ja cie błagam ty się teraz nie odchudzaj - jesl masz jakies zachcianki to jedz bo to dziecko wtedy woła - daje znak co mu trzeba . ja teraz byłabym w 5 miesiącu ale niestety :( a przyczyny nie znam, od lutego znów sie staramy i do lutego musze zgubić to wszystko, zeby było mozna tyć jak juz ede w ciązy, ale głownie to musze zmienić nawyki zywieniowe i obkurczyc zoładek to w ciązy bedzie latwiej sie nie obżerać. własnie wcinam 1 śniadanko - serek wiejscki z pomidorkiem i rzodkiewką, na 2 sniadanie ma jogurt, a potem w domu czeka mnie dzis obiad przygotowany przez meża - napewno bedzie kaloryczny i tłusty bo ona tak uwielbia jeść - a chudy prz tym że szok - jakie to niesprawiedliwe - więc ja ziem dzis obaidu jak kurczaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny miło widzieć że trzymacie się:) tak dużo piszecie że już pozostanę na czyataniu od czasu do czasu:) Big mama ja tak samo miałam po ciemnym chlebie, przerzuciłam się na Wassę,ale myślę żebyś popróbowała poprostu rożnych rodzajów ciemnego chleba może któryś nie będzie tak działać na Ciebie, po bodajże sojowym jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam odchudzaczki:),kochane ja tu widze ze noca to sie rozkrecacie:D,ja o północy to na piaty bok sie przezucam:),anula 36,czy ja tobie miałam ta kopenhadzka przesłac???,a i jeszcze mam pytanko czy ja dobrze zrozumiałam ze jestes teraz w ciazy???,bo jak tak to kopenhadzka odpada,dziewczyny jak sie wpisuje w ta tabelke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra nikogo nie ma to ide posprzatac:-o,a co tam troche kalori zgubie:D,ja to na was szczescia nie mam:( ja po prostu mam przesrane te siedzenie w domu mnie wykancza i to powoli!!,szczesliwe te co pracuja:),ale za to jutro jade sobie troszke popracowac raz w mc przez tydz mam co robic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski Kochane!!!!!!!!!!! Dziesiaj się ważyłam i 2 KG W DÓŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fionka:),tak ale jak to kopiowac???,ja z tematem komp to tylko do was pisac umiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni stań kursorem na poczatku tekstu który chcesz skopiować i naciśnij prawy przycisk myszy i nie puszczaj go aż do momentu końca tekstu który chcesz skopiować, wszystko powinno ci się zaznaczyc na ciemny kolor. Później póść przycis i najedz strzałką na zaznaczony tekst i znów przyciśni prawy przycisk myszy, pokaże ci się taka szara tabelka i tam będą różne funkcje kopiuj wytni w klej itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Moni Dzisiaj z radości, to chyba 500 brzuszków zrobię. Jeszce 6 kg i mąż mi kupi pierścionek. Obiecał mi to juz dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poźniej zeby to wkleić to w tym miejscu gdzie piszesz naciśni znowu prawy przycisk i wybierz polecenie wklej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni - lewym klawiszem myszki - ten co zawsze uzywasz jesli jestes praworęczna - podświetlasz na niebiesko całą tabelke - wciskasz go i obejmujesz całą tabelke, a potem prawy klawiszem klikasz i wyskakuje okienko - wybierasz kopiuj, potem wchodzisz na odpowiedz na temat i tu znów lewym klikasz i wybierasz wklej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze puzniej sprobuje pokopiowac juz cos mi wychodzi szkoda tylko ze nie kopiowanie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzieki moje kochane puzniej to zrobie,albo raczej sprobuje :) jak cos wyjdzie to napewno bedzie widac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptakowa może ty się wpiszesz do naszej tabelki, to tiki wpadła na taki wspaniały pomysł :) wtedy bedziemy widziały wszystkie tą różnicę i ten nasz spadek wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide kochane polatac na odkurzaczu i szmacie:-o,to juz powinno byc moje hobbi ,a to jest coraz bardziej OKROPNE!!!!bede tu zagladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Ptakowa, wielkie brawa!!!! no to predziutko dodawaj sie do tabeli, zeby wszyscy odrazu Twoje rezultaty widzieli. Ładnie pracuje co? co chwile do was pisze. Kobietki a wy bardzo zaniedbujecie obowiazki w pracy przez TO forum? normalnie uzaleznienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×