Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

co mi jest trzeci dzien mnie głowa bolii buuu....chyba mozg mi sie lansuje,lub zmniejsza:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no a co wy tu wypisujecie??? Tijka ta twoja koleżanka to niezła musi być same brokuły i grejfruty no no jak mozna tak żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ciśnienie skacze może dlatego, a może masz migreny? ja niestety często miewam, choć przez te dni nie miałam.W jednym miejscu jak boli i ma sie wowczas światłowstręt czyli jak razi Cię nawet oświetlenie domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika 30 napisz jaka miałaś dietkę w wakację może mi się coś takiego przyda. Bo ja narazie nie wiem czy iść na dietkę czy poprostu mniej jeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet sie kiedys w ksiazke o tej diecie zaopatrzylam :) Oj zapomnialam o jablku na lunch :) zaraz je schrupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nudzi mi się poćwiczyła bym ale jak przecież jestem w pracy, o może pójdę na zaplecze i porobię przysiady to dobre na tyłek :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka o dobrze że przypomniałaś mi, ja też mam jabłko Fionka hahaha tylko żeby nikt Cię nie przylukał, ja to jedynie jak chyba do wc pójdę to moge zrobić,choc tez w każdej chwili może ktoś wejść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie ta Metoda Montignaca to nie dla mnie jednak :) w takim wykonaniu 3 posiłków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo tam jest CO NAJMNIEJ 3 posilki Jablko pychotka (a do tej pory nie przepadalam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka no niby podwieczorek jeszcze:) propozycje na obiady ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już po 10 przysiadach :):):) no echoo ja mam dwa pokoiki w moim biurze i jeden jest zawsz wolny, więc jak nie mam dużego ruchu to mogę poćwiczyć:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka dobre rady ze stronki:) Własnie sie przymierzam na zakup sokowirówki, kupione soki posiadają cukier i są dosyć kaloryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka ja w swoim pokoju w biurze mam jeszcze 8 osób:)Bo to wielki pokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, a ja jestem samiutenka, ale w kazdej chwili moze przyjsc jakis gosc i glupio bym wygladala zasapana... a poza tym mam szklane drzwi wejsciowe hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć diziewczyny! Zmaczana jestem jak pies dzisiaj, byłam w pracy, u okulisty i logopedy - z dzieciakiami czywiście, podisać umowę , oddać konspekt i na zakupy bo w lodówce przeciąg i już nie mogę. Zjadłam trochę makaronu gotowanego z odrobiną mięsa mielonegto. Trochę żle, co nie ale teraz jak zjem biały serek i jabłuszko na kolację to chyba nic się nie stanie. Zważyłam się dziś... (wiem, wiem) i od poniedziałku zjechało mi 1200 gram. Wczoraj nic nie ćwiczyłam.. Muszę dziś i w końcu zabrać się za sprzątanie i prasowanie bo zgije mi mieszkanie.... Napiszę jesze później, Eliza , dzięki za zdjęcia. Ptakowa, nie jestem z Dolnego Śląska tylko bujałam się kiedyś w takim jednym z Wrocławia. Jestem z Poznania. Całuski, do usłyszenia później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka o to tez ciekawie;) ja pracuje w branży logistyczno -marketingowej więc nie tyle moje koleżenstwo by sie zdziwiło np przysiadami;) ale szybciej jakby jakiś prezes wszedł z jednej firm z którą wspołpracujemy;) A właśnie Ptakowa ostatnio opowiadała o swoich zakupach:) ja też bywam roztrzepana strasznie kiedyś siedziało u nas dwoch panów jeden prezes i jego pracownik , czekali na przetarg a ja tak zaoferowana byłam tego dnia pracą , że siadając nie oceniłam odległość swojego fotela który mi się odsunął i tak się na podłoge wywróciłam .A oni naprzeciw mnie siedzieli, no czujecie akcję, wyszłam zaraz do wc i czekałam aż pójda hahahahaha, ale śie ze mnie chachało koleżeństwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem i mowie ze pracuje na recepcji i w kazdej chwili moze ktos przyjsc albo moze zadzwonic telefon i musze byc przygotowana na odebranie. A jak tak sobie np. pobiegam po schodach to glupio bedzie sapac do sluchawki... ;) a ze ja bez formy to o zadyszke nietrudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy diecie Montigniaca ważny jest niski indeks glikemiczny potraw i trzeba unikać węglowodanów. Zasady sa dobre, tylko trzeba wytrwać, jak zwykle... Kiedyś schudłam tylko padłam na jakichś chrzcinach z tortem i potem znowu sie zaczęło. Pa, biorę się za sprzątanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem specjalistą do spraw sprzedaży tak oficjalnie się nazywa mój obecy zawód, a potocznie sekretarka i sprzedawca w jednym. Echoo miło wiedzieć żę pracujesz w firmie logistycznej. Ja prawdopodbinie będę pisaćpracę magisterską z logistyki :) Big mama gratuluję tych 1200gram ile to jest 1,2 kg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona służę pomocą jakby co:) To widze jesteśmy z tej samej branży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to wygląda:):):) Ale ja jestem w tej branży od niedawna bo niecały roku i jeszcze się tak wszystkiego nie nauczyłam:( ale praca fajna, w szczególności że moją szefową jest moja mama:) bo ona jest kierownikiem tego oddziału w warszawie, więc mam trochę luzu, chyba że przyjeżdzą szefostwo z Gdańska, to wtedy nawet na nasz topik nie będę mogła wejść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona a to faktycznie masz fajnie, choć ja pracuję znów z takimi ludźmi że jak rodzina prawie jesteśmy, prócz tego że jest sporo stresu zawsze duzo śmiechu jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka ja dziś tyle pracy miałam że szok, padam, w przerwach małych zawsze do Was zaglądam:), teraz juz końcówka więc luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×