Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

moj mi podtykał słodycze ktore uwielbiam, dostawałam praliny, zarłam jak swinia i sama jestem sobie winna bo nie miałam umiaru.... nie jadłam normalnego jedzenia tylko opychałam sie bułkami i słodkim czyli tym co lubie , dochodziły tez duze ilosci owoców czyli kolejna dawka cukru i mam to na co zapracowałam..... te diety to moja kara za to wszystko co naraobiłam, musze sie meczyc bo inaczej dalej bede tak głupia ze bede sie doprowadzac do osobistej tragedii.... nikt nie lubi grubasów a tłuste kobiety wcale nie sa sexowne wiem to po sobie. Zmienie sie dla samej siebie i juz nikt nie bedzie prowadził wywodów na temat mojej tuszy i galaretowatej pupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki ja nie wiem ale z tego co ten moj mezus mowi, to ja zaczynam podejrzewac ze on chyba jakis slepy jest ;) a tak serio, to nie zastanawialam sie nad tym, ale chyba by sie z nami nie zenili gdyby im to przeszkadzalo, co? Ja juz tak przeciez wygladalam wychodzac za maz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąz zawsze powtarzał, że woli krąglejsze babki - zresztą dlatego ma taką zone:) nie znosi chudzielców, choc sam nim jest :P ale az takich krągłości to nie sądze, żeby lubił bo ja ich nienawidze!!! mówi, że jemu to nie przeszkadza wcale a wcale, ale ja wiem,że bedzie przyjemniej wszystkim jak zgubie tu i ówdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) jak zwykle zaraz musze leciec :) ale wpadłam poczytac o waszych sukcesach bo moich narazie nie ma :) Superduper to już wiem skad sie znamy :) ja też chodziłam do medyka :P a chodziłas do klasy meskiej czy babskiej?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brzucha nie mam, płaski jak deska, opny pod cyckami tez nie mam, moj problem to to ze ogolnie jakas duza jestem i tyle, jeden plus ze chociaz mi nic nie wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brzucha nie mialam do niedawna, teraz mam, ale pierwszy mi spada. Moim utrapieniem jest wielki tylek i biodra i grube nogi...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąz ma astygmatyzm i ja często się smieje, że on mnie widzi inaczej niz cały świat :D tijko - oni nas poprostu kochają a miłość przeciez jest slepa - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ,oj dziewiadełko ,jak ja tobie zazdroszcze ,o matko co ja bym dała za płaski brzuch.....,no ale moze mi sie cwoczeniami uda go chociasz go troszke utemperowac:-o,ja miałam dwa cesarskie ciecia ,wiec sadze ze chyba nie bedzie bardzo płaski :(,bo mam blizne brzytka i zrosty ech...szkoda gadac,no coz wygladam jak kangurzyca:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni kochana ale za to masz dzieciaczki kochane - co ja bym dała aby szczęśliwie donosić, 2,5 miesiaca znosilam dolegliwosci ciążowe i niestety........ wylizałam tamte rany i teraz biore się za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ja tez miałam cesarkę, da sie... napewno da sie miec paski brzuch, ja to mam po mamie i wielki tyłek zreszta tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest tiki 🌻 ale ja mojemu powiedzialam, ze skoro dla niego nie ma znaczenia czy jestem gruba czy szczupla, a dla mnie ma, to powinnam schudnac, dlatego nie powinien mi tego utrudniac, podajac mi cieply obiad jak przychodze o 21 do domu z pracy :O Teraz jak wracam robi herbate hehe ... i nareszcie sie nauczyl ze ja nie slodze (chociaz nie robie tego od 14- go roku zycia, on nigdy o tym nie pamietal i notorycznie serwowal mi lyzeczke cukru do herbaty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tika zanim urodziłam ta dwojke dzieci ,tez mi jeden aniołek odleciał:(,a mysle o nim do dzis ,teraz by miało 7 latek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwadelko to ja widze ze my mamy podobnie. waska w talii wielka w biodrach - to ja (30 cm roznicy w obwodzie!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tez sie zmierze ,ale jak pojade do mamy bo w domu takich sprzetów nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ogromny problem z kupieniem spodni bo wszystkie ktore przeciagne przez tylek stercza w pasie ze nawet pasek nie pomoze... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, jakis facet przyszedł do nas kablówkę naprawiać, a ojciec nic mi nie pwiedział. W domu syyyyyyyf, śmietnik jakby bomba wybuchła. Zatłukę go, za to, że mnie nie uprzedził. Chodze teraz i się wstydzę, nie mam sie gdzie schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam tak w biodrach za durze ,a w pasie za ciasne :-o,i teraz kupóje biodrowkii jest ok ,i bluzke dłuzsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tijka, tak jest dokładnie tak., ja w pasie mam 64 cm a dupsko to lepeij nie mówic masakra, uda , no cóz jakos musimy sobie z tym poradzic, napewno jest jakies rozwiazanie, ja planuje isc na masaze ud - a nuz pomoze, podobno efekty sa, zaczne sie smarowac tymi mazidłami na cellulit i bede robic cwiczenia a dalej to juz nie mam koncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam taki problem ze spodniami, że szybko sie przecieraja na wewnetrzen stronie ud. To jest dla mnie koszmar, tak samo 3-4 misiące i spodnie do wywalenia. Własnie ostatnio rozwaliły mi sie moje ukochane galotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ptakowa 64 w pasie moje mazenie!!!!,zajze puzniej ,trzymajcie sie odchudzaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko ze 64 cm mam w pasie a w biodrach i udach to lepiej sie nie przyznawac.... kobieta klepsydra, straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja73
hej ja wazyłam 80 kg. dzisiaj juz 77 piec dni i trzy kilo. uda sie. a chce tylko do 70 kg.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Laseczki, dzisiaj mnie już dupa boli od siedzenia przed kompem. Kończy sie wiekszość moich aukcji na Allegro. Mam jeszce mase ciuchów do wystawienia, ale jakmój mężulek jednak przyjedzie w najbliższy weekend, to nie będę miała przez długi czas dostepu do netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa - podaj kontakt na Twoje allegro - zobacze co Ty tam wystawiasz :) ja juz zaraz zmykam do domku - więc do jutra odchudzaczki 🖐️ dielnie sie trzymac prosze i nie grzeszyc dziś!!!!!! (nie mam neta w domu ale juz za 2 tyg. bede z wami 24h/dobe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam kochane.... jestem chora,przezebiona czy co tam jeszcze .... synuś dopiero dzisiaj oddycha przez nos,nie mógł nawet z butelki pić przytykało mu nosek. Córka wczoraj juz poszła do szkoły. A ponad to mam urwanie głowy. Z niczym się nie wyrabiam ,chłopcy jednak inaczej przechodzą dolegliwości zdrowotne od dziewczynek. Spałam przez te dni po kilka godzin,myłm sie w locie,jadłam w locie....jedyne co nie robiłam w locie - to nie chudłam.... Nie ważyłam sie nawet. Dzisiaj odebrałam wyniki z prześwietlenia kręgów szyjnych bo te bóle głowy mnie wykańczają wręcz. Byłam umówiona z babeczką z takiego jednego magicznego sklepu ,pytałm czy mogłabym u niej sprzedawac swoje kolczyki - bo na allegr za duza konkurencja a ja potrzebuje pieniedzy - kobieta sie zgodziła....ten sklep to było moje marzenie i musiałam przełożyć dzisiaj to spotkanie bo jestem w fatalnej kondycji - ból gardła,początki kataru,ból zatok itd.... Mąż mój jutro zasuwa do stolicy na spotkanie z konsulem ,bedzie sie starał o wize do USA - mam tam mame od 20 lat ,ktorej przez ten czas na oczy nie widzialam - zaprosiła męża mojego bo ja powiedziałam,ze dzieci nie zostawie - mama moja chce przyjechac ale chyba sie boi i podejrzewam ,ze chce mojego męża wyczuć jaki ja mam stosunek do tego wszystkiego....ale to długa historia - może kiedy indziej . Zależy mi,żeby dostał tą wizę ale będzie co ma być. Dieta nie wykonana. Kolczyki nie zrobione . Włosy na nogach urosły. Dupa nie zmalała. Cycki nie zmalały. Brzuch nie zmalał. Pranie nie złożone. Itd.... Ważne,ze humor w miare dopisuje. Tęskniłam za Wami.... ale nawet sie wysikac nie miałam jak w spokoju a tu dopiero mówić o pisaniu czy czytaniu. Zaczynam kopenhaska od 5 grudna bo wtedy jest pełnia. A póki co jem jak ptaszek,pije litry wody i muszę cos jeść bo głodzenie się to głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze mi dzisiaj spzedaz idzie, szkoda, że odchudzanie wręcz odwrotnie. Kupiłam dzisian trochę dupereli na stroiki świąteczne. Już mam ładne świeczki i takie \"gniazdko\" ze złotych gałązek. U mojego męża w domu zawsze tak jakos mało strojnie jest i choinka taka bidna. Teściowie jakos nie przywiązują do tego uwagi, a ja wręcz przeciwnie. U mnie zawsze na choinie bombka na bombce, kilometry łańcuchów, girland i CUKIERKÓW CZEKOLADOWYCH!!!!!!!! Już upatrzyłam śliczne światełka, ale jeszcze mam czas z ich kupowaniem. Za miesiąc już będzie po świętach. My jak zwykle nie mamy pozysłu na sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, ja zawsze jestem, jak nie ma nikogo. Własnie robiłam brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×