Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
niby lolitka

wiarygodność testów ciążowych - HELP!

Polecane posty

Gość Asia...
Hej dziewczyny. 27kw. miałam ostatni okres z tym że mam nie rególarnie.Wczoraj bylam u lekarza (po kolejna partie leków)a On po badaniu zapytał się czy przypzdkiem nie jestem w ciaży? a ja na to że nic mi o tym nie wiadomo,więc polecil test i usg,Test robilam dziś ale wyszedł negatywnie.. Więc czy nadal jest sens się łudzić,żę być może jestem???Nie ukrywam,że chcieli byśmy z mężem mieć bobaska:) Co o tym sadzicie???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszku
Hej dziewczyny, mam pytanie: jeśli mam nieregularny okres, a podejrzewam u siebie ciążę to kiedy powinnam wykonać test? Dotychczas zrobiłam 3 testy (wszystkie negatywne niestety), ale nadal twierdzę że jestem w ciąży. Poradźcie mi coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od ponad miesiaca mam nabrzmiale piersi, podskoczyły rozmiarem o 1 lub poltora numeru, pobolwewa dół brzucha jak przy okresie. I czuje sie czesto taka pełna, jakby napompowana u dołu brzucha. Dzis jednak robilam test i wyszedl wynik negatywny. OKres 1,5-dniowy 30 maja po raz ostatni. Jakies dwa tygodnie temu kochalismy sie z z przyszlym mezem bez zabezpieczenia, bo chcielibysmy dzidziusia. Poradzcie co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeryfowa
Hej Kobiety! Proszę o radę gdyż z mężem staramy się o dzidziusia ale dotychczas jakoś nam się nie udało ale ostatnio coś się zmieniło przedostatnią miesiączkę miałam tylko jeden dzień choć zawsze miałam 7 dni teraz ostatnią miałam 2lipca i tylko 2 dni i bardzo skąpe do tego od jakichś 2 tygodni pobolewa mnie podbrzusze które jest nabrzmiałe,piersi mam bardzo czułe ,zmiany nastroju ,jestem ciągle zmęczona i senna.Dzisiaj zrobiłam test ale wyszedł negatywnie czy mogę być w ciąży?pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3aneczka2
ja już nie mam siły, cały czas staramy sie z mężem i nic...a robienie tych testów mnie dobija.negatywne, negatywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Mam problem, współżyłam z mężem krótko po miesiączce, więc teoretycznie w dni niepłodne, okres miał być 3 lipca i nie było, dodam, że stosunek był przerywany. Po 2 tyg od momentu spodziewanej miesiączki zrobiłam test i wyszedł negatywny, powtórzyłam go w kolejnym tyg więc już 3 tyg po teminie miesiączki i tez negatywny. Dziś mija 5 tyg od czasu kiedy powinna być miesiączka, a ja nie wiem czy iść po 3test, czy nie jestem w ciąży. Objawów brak. W ostatnim czasie przez 20 dni w sumie miałam antybiotyki na anginę, potem dopochwowo brałam nystatynę, gdyz dopadła mnie infekcja grzybicza. Pomóżcie co robić, czekać czy biec po kolejny test, czy te poprzednie są wiarygodne. POMOCY! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kica90
Robiłam dosyć sporo testów w swoim życiu i nigdy mnie nie zawiodły tzn. za każdym razem podawały rzeczywisty wynik. Jeżeli niektóre z was dziewczyny mimo testów domowych mają wątpliwości polecam B-HCG koszt to ok. 30zł, ale wynik praktycznie 100%. A jeżeli chodzi o pytanie moonlight36 wątpię żebyś była w ciąży, ale najlepiej jak pójdziesz do ginekologa albo zrobisz test B-HCG (robi się go w laboratorium pobierając krew).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj masz sposób
Piszę tu bo na innym topiku nic nie da się dopisać: Podpowiedzcie mi dziewczyny jedna rzecz. Słyszałam że testem owulacyjnym mozna wykryć ciażę. pytanie brzmi; jak wczesną? I trzeba go zrobić rano tak jak test ciążowy z porannego moczu, czy o każdej porze dnia tak jak test owulacyjny. Ktoś testował tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dostałam okres w końcu. Dzięki za wsparcie. Do ginekologa umówiłam się swoja drogą. MAm jaedno dziecko i póki co nie planuję, a lekarz wykluczył środki antykoncepcyjne po ciąży z powodu nadciśnienia, więc pozostaje mi liczyć, rachować i obserwować. Odnośnie testów owulacyjnych nie jestem pewna, czy ciążę wykrywają, gdyz maja inne odczynniki chemiczne, LH, a nie HCG. Sama czasem używam ich, ale bardziej antykoncepcyjnie, w związku z nieregularnymi miesiączkami pomagają określić owulację. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meringuee
Witam. Robilam test bo podejrzewam u siebie ciaze. Mam tylko 18 lat i czytajac ulotke bylam tak zestresowana ze przeczytalam ze na wynik mam poczekac 5 min... sprawdzilam, byla jedna kreska... pozniej sprawdzilam ze mialo byc 5 sekund... czy druga kreska mogla do tego czasu mogla zaniknac...? pozatym jesli jestem w ciazy to ponad 2 miesiac bo 2 miesiace temu moj chlopak wyjechal... czy po takim czasie moze test byc nie wiarygodny..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andavel
W sumie zrobiłam już 3 testy ciążowe. 1 - zaraz po terminie spodziewanej miesiączki, 2 - 48 godzin po pierwszym i 3 - tydzień później. Wszystkie wyszły oczywiście negatywnie. Prawdopodobieństwo, że zaszłąm w ciążę jest naprawdę moim zdaniem maleńkie bo bardzo uważamy z chłopakiem i nigdy nie kochamy się bez zabezpieczenia. Ostatnio byłam na wizycie u ginekologa i zauważył on w jednym z moich jajników pęcherzyk. Powiedział, że konkretnej ciąży nie widzi, ale ten pęcherzyk może peknąć powodując miesiączke lub może się przekształcić w jajeczko. Sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Dostałam też Luteinę na wywołanie. Niby nie ma się czym martwić ale jednak wątpliwości dalej są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrys19
hej ja robiłam test 3 dni po terminie miesiączki i był negatywny. jeśli bym była w ciązy to od 25 stycznia (w tedy bylo bez zabezpieczenia) nie wiem co myśleć kolejny test zrobie za 2 dni jak myślicie wynik mógł być fałszywy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lona1234
Hej.... prosze pomozcie mi...ostatni raz uprawialam sex w sylwestra, od tego czasu mialam juz 2 miesiaczki, zrobilam 4 testy ciazowe, wszystkie negatywne... i nawet bylam u lekarza i oddalam mocz- test wyszedl negatywny ... ale jakos czuje,ze jakby brzuch mi sie powiekszal, jakies mam glupie i dziwne przeczucie ,ze jestem w ciazy mimo ,ze mam tyle powodow iz nie powinnam byc... teraz czekam na 3cia miesiaczke, ktora mi sie spoznia... co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku 2 testy ciązowe z moczu wykazały brak ciaży a byłam w 3 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak myslicie moge byc w ciazy?? bo ja mam mieszane uczucie. Okres ostatniej miesiaczki mialam 12.06 br. cykl trwa 28 dni. Dzien nastepnej spodziewanej miesiaczki przypadal na 9.07.br. i nie wystapil. robilam test 14.07 rano i jedna kreska wyszla bardzo wyrazna a druga delikatna. ucieszylam sie bo z mezem staramy sie o dzidzusia. Natomiast dzisiaj rano jak poszlam robic siusiu zauwazylam na bieliznie zabarwiony sluz na czerwono i sie troche wystarachalam. sama nie wiem co mam myslec. Ogolnie objawow specjalych nie mam jedynie to co ze czesto chodze do ubikacji, apetyt mi sie zwiekszyl i czesciej jestem zmeczona w ciagu dnia oraz tydzien przed dostaniem okresu zauwazylam zolty sluz o normalnym zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakala
Pierwszy swoj test zrobilam w 3tc i wyszedl negatywnie, natomiast gdy kolejna miesiaczka sie nie pojawila to zrobilam kolejny test w 6 tc i dopiero wtedy wyszedl pozytywnie, uwazam ze testy ciazowe nie zawsze pokazuja "prawde" a robilam taki co niby wykrywa iaze po 6 dniach od zaplodnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorka29
Hej, Mam dylemat. Nie mogę zajść w ciążę, ponieważ będę poddawać się kuracji silnym lekiem (Izotek). Dostane antykoncepcję doustna, ale muszę na nią poczekać jeszcze 2 tyg (USG, cytologia, hormony). Z obawy przed ciążą nie współżyje od 3 tyg(jakoś daję radę). Dla pewności, że nie jestem zrobiłam test (nie pamiętam już jaki). Do rzeczy okres dostałam 30 sierpnia, ostatnio współżyłam 26 sierpnia. Cykle mam dosyć regularne, ok 30-31 dni. Test zrobiłam 10 września, wyszedł negatywny. Czy jest wiarygodny? Chce mieć pewność i się nie stresować do następnej @, bo po stresie zawsze mi się spóźnia. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 290
Hej dziewczyny ! Znalazłam się tu przypadkowo ale mam nadzieje ze mi w jakiś sposób pomożecie lub doradzicie ! No to tak z mężem staramy się o dzidziusia już od kilku miesięcy ale starania wychodzą marnie ;/ Ostatnio kochaliśmy się z mężem w dni płodne no i wczoraj zrobiłam test bo minęło 6 dni od tego wszystkiego(wyczytałam ze ten test można zrobić po 6 dniach od stosunku ) wiec zrobiłam no i niestety wyszła jedna kreska ze nie jestem :(.Czy testy mogą się mylić? czy powinnam powtórzyć test? Kiedy go zrobić żeby wynik był najbardziej wiarygodny? Dodam ze przez te dni ostatnie ciagle mi się spac chce,wczoraj miałam gorączke i wymiotowałam i troszkę podbrzusze mnie bolało,do tego miałam takie jak by pieczenie w pochwie ;/ miewam od jakiegoś czasu mdłosci ;/ Czy można zajść w ciaze dwa dni po miesiączce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkalina
Witajcie aniołki! U mnie sprawa wygląda następująco: z narzeczonym staramy się o maleństwo, 1.12.2013 kochaliśmy się wiadomo bez zabezpieczenia tak jak wszystko następuje, zrobiłam test dzisiaj tzn.22.12 i wyszedł negatywny. I tu moje pytanie, czy mógł się pomylić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikharnasik
witam zrobilam dzis test ciazowy i wyszedl pozytywnie nie wiem czy mam sie juz martwic czy nie poniewaz biore tabletki na tarczyce i ostatnio jakies suplementy diety tabletki na odchudzanie czy wynik mogł wyjsc zle?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienska19
Witajcie, kochałam się 20 kwietnia, potem 30 kwietnia dostałam spóźniony okres , który trwał 6 dni (normalnie) a teraz czekam i nie dostałam. Kochałam się z zabezpieczeniem oraz nie skończył we mnie. Do tego zrobiłam test który wyszedł negatywnie. Mogę byś spokojna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spóźnia mi sie okres 17 dni robiłam 3 testy ciążowe i wszystkie negatywne a dzień przed spodziewanym sie okresem bylam u ginekologa i powiedział że jest wszystko dobrze . A nie mam żadnych stresów . Piesi mnie tak strasznie bolą że nie mogę sie dotknąć i to najgorsze że juz tak mam przez 2 tygodnie . Tak samo mam straszne humory wszystko mi przeszkadza normalnie jak przed okresem pomóżcie . A może te testy są nie wiarygodne i nie wykrywaja ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAA
no a jak poprzedniczko Twoja sprawa nadal nie rozwiązana? czy może już wiesz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Uprawiałam petting z chłopakiem i seks analny. Miał wytrysk i potem mogło dojść do przeniesienia palcem spermy do pochwy. Nie miałam okresy 10 dni, wiec zrobilam test (negatywny). Po 18 dniach dostałam spóźniony, normalny okres(7dni). I po okresie kolejne 2 testy(też negatywne). Nie mam żadnych objawów, ale wydaje mi sie ze urósł mi brzuch przy pepku i trochę na dole, ale to moze byc wytwór mojej wyobraźni, bo strasznie panikuje. Czy mogę być w ciązy? jestem za młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestes w ciazy ... a jak jestes za mloda na dziecko to polecam stosowac antykoncepcje zamiast pozwalac sie zalewac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
Witam. Czy moge byc w ciazy poniewaz 2 miesiace mam dziwne misiaczki bardziej mniej obfite i krotsze sa. I do tego caly czas czuje glod ogolnie przez te 2 misiace zrobilam 8 testow i sa negatywne i dodam ze nie bola mnie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie jestes w ciazy, po to sa testy wlasnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
Od twoch miesiecy czuje sanie w zoladku zjem i znow glodna zrobila 9 testow i sa negatywne czy moge byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelka27
Hej dziewczyny Ja już nie wiem co mam myśleć bo od 2 miesięcy nie mam okresu a 3 testy mam negatywne i do tej pory go nie dostałam a zawsze dostaje okres co miesiąc a teraz od 2 miesięcy nie ma. Do ginekologa jestem już umówiona. Czy lekarz musi czy nie musi przepisywać luteiny bo z tego co czytałam to ona jest na receptę, ale sama nie wiem co mi przepisze lekarz. Boję się bo nie chce być w ciąży. Kiedyś tez nie miałam przez 2 miesiące okresu ale potem już go miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×