Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tery

ponownie zaczynam skuteczną dietę mm

Polecane posty

Dzieki Ela za maseczkę a sernik na zimno jest z sera chudego więc nie jemy trzym sie Aga cieszę się że waga spada i nie kusi Cie jedzenie najważniejsze sniadanie sute, obiad normalny, kolacja lzejsza lecz dla kazdego beda to inne proporcje po pewnym czasie bedziemy wiedzieli ile zjesc zeby nie byc glodnym ani tez napchanym ze tak powiem. Odnosnie klusek inaczej zapytam co odjąć żeby posilek byl weglowodanowy ? - nie laczymy wegli z tluszczami tez zaciekawilam sie tymi przepisami ale wystapil jakis blad i niestety nie mam a chetnie bym skorzystala chyba jestem nocny marek ale jeszcze trochę posiedzę a co mi tam za moment podam Wam dziewczyny moj jadlospis na sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JADŁOSPIS na sobotę 11.11.06 sniadanie musli z pięciu zbóz na mleku cieplym lub zimnym (zastepczo może być twarożek) warzywo jakie kto ma i jakie lubi obiad pieczone zeberka (najlepiej około 2 godz w temp 160 stopni) kabanos lub 3 plasterki salami, lub 3 plasterki chudej wedliny mizeria z ogórków ze smietana 12%) (może być inna surowka ze smietana 12%) gotowane pieczarki 5 szt.sredniej wielkosci zamiast ziemniakow kolacja spagetii sos pomidorowy bez zaprawiania Aga gyros z kurczaka wyszedł super rodzince smakował bo widzisz ja to robię posilki dla calej rodziny w/ mm - przyzwyczaili się i nie muszę robić 2. JADŁOSPIS na niedzielę 12.11.06 Sniadanie Jajecznica na kiełbasce Warzywa jakie kto ma Obiad Mielone wg mm Pieczone pomidory z czosnkiem Na deser kawalek sera żółtego Kolacja Zupa brokulowa zaprawiana kefirem 0% Sernik na zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poranną porą i miłego dnia życzę. Nocny marek ze mnie dzisiaj a to za sprawą sąsiadki z dołu a raczej jej nocnego prania i chęci dyskusji wieczorową porą . Od godziny pierszej już nie śpie, za to wszystko jeszcze raz przeczytałam co tu nam Tery napisała. Dziewczyno Ty powinnaś dostać medal za całokształt. Dietka, porady a do tego dania urozmaicone z gotowymi przepisami. Dziś dzień maseczkowy, ja zrobię sobie miodowo-mleczną. Jutro ważenie i wtedy się okaże kto grzeszył, ja bo piję rano kawę. A i dzisiaj zaliczyłam już 2 jabłka i już czuję że nieprzespana noc może okazać się fatalna w skutkach dla diety. Więcej wiary i zaparcia sama sobie życzę. Byłam wczoraj na zakupach w celu nabycia zimowych kozaczków i nic do domu nie przyniosłam bo noga nie chce wejść do buta. Myśle dziś wybrać się ponownie na zakupy a może się poszczęści, a i czas poza domem jest bezpieczny dla diety. Powodzenia w dietowaniu i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a ja mam dola. tzn. ma go chyba moj maz,ale mnie sie udzielilo. wczoraj caly dzien bolala mnie glowa i dzis wstalam tez z bolem. ja mam takie reakcje na zmiane pogody (taka wersja migreny). jest kiepsko z moim samopoczuciem, ale dietka ok. napiszcie mi tylko co z tym pieczywem pelnoziarnistym? z czym, mozna jesc ten chlebek? jest przepyszny i sam,ale gdyby cos dolozyc do niego, byloby jeszcze lepiej. terry- a co to za musli, bo mnie zaintrygowalas. ja uwielbiam takie rzeczy. musli brzmi pysznie.moje posilki sa takie sobie. musze nad nimi popracowac,zeby byly smaczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Masz rację Elu,Tery nam bardzo pomaga. Juz dziś wybiegłam myślami do przodu,ile mi sie uda zrzucić do sylwestra? Wydaje mi się,ze jestem mocno zmobilizowana i się tym razem uda.Choć boje się bo stres mną rządzi,a tego teraz mi nie brakuje.Ale myślę pozytywnie.:) Magusia,chlebek możesz z dzemem,ale musi być słodzony fruktozą,moze być ser,ale 0% tłuszczu,moze być z pomidorkiem,ogórkiem. Ja narazie chleba nie jem i wogóle nie mam ochoty. Cieszę się Tery,ze smakował gyrosik.Sama tego nie wymyśliłam,ściągnęłam ze stronki zuzla. Akurat to danie również smakuje mojej rodzince. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga,dzieki ci bardzo za info. ja chlebek uwielbiam,czesto jadalam ten pelnoziarnisty takze przed dieta.teraz sie jeszcze nie lapie w tym rezimie tego sposobu odzywiania,wiec bede korzystala na maxa z waszej uprzejmosci i wiedzy.dzios jak na 3 dzien diety zjadlam pierwszy maly kawalek chlebka pysznego pelnoziarnistego light. mniam.ale i tak czuje sie srednio.pisalam zreszta. milego dnia zycze.mam nadzieje,ze przywykne do tego sposobu i bedzie ok. wreszcie schudne. od 3 lat nie moge tej cholernej wagi ruszyc na dluzej. oczywiscie jakies kopenhaskie i kapusciane przerabialam,ale one sa krotkofalowe, bo w kopenhaskiej zarcie jest tak paskudne, ze w ogole sie nie chce jesc.czlowiek jest oslabiony.chudnie i owszem,ale po tych 2 tygodniach ma po prostu dosc wszytskiego. kapuscianka bardziej mi odpowiadala,bo sa owoce warzywa dozwolone i bylo ok, ale jojo bylo. mam nadzieje,ze teraz bedzie lepiej.ze zmienie swoje nawykli.musze przesledzic te wasze przepisy,bo moje sa takie maloatrakcyjne. dziekuje raZ jeszcze. Jutro moj mezulo jedzie do Afryki a w niedziele ruszaja na safari. z jednej strony sie ciesze,ze wyjezdza,ale z drugiej boje sie. afryka to naprawde dzikie kraje,mowie wam. takze w tym negatywnym aspekcie. mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze.pozdrawiam was,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo cieplutko u mnie sliczna pogoda pieknie sloneczko swieci Do Iwonki sprobuj skorzystac z jadlospisu ktory przygotowuje dla siebie i mojego meza a podaje na forum, wiem jestes mloda osobka ale ja kiedys tez bylam mloda i szczupla w Twoim wieku wazylam 52 kg przy wzroscie 160cm-stanowoczo za malo (no i do czego mnie doprowadzilo obzarstwo) ale jak mnie nie zostawil moj M to znaczy ze nie jest zle kazdy ma swoje lepsze i gorsze strony czyz nie tak? trzymaj sie glowa do gory Do Eli oj wspolczuje Ci ze nie spisz od pierwszej ale nie martw sie ja jestem tez marek nocny klade sie pozno spac i np. u mnie nie ma to wplywu na mniejsze chudniecie a na medal to chyba trza jeszcze poczekac pewnie ze by sie przydal nigdy tego za wiele przylaczam sie do Ciebie robie sobie maseczke miodowo-mleczna a co do kawy to nie zamulaj sobie rano zoladka po prostu sie przestaw no i oczywiscie bezkofeinowa ja pije prima bo jakos innej nie moge dostac a jak mi sie skonczy i zapomne kupic do biegne do najblizszego markietu i juz jest teraz wlasnie pije kawke a rano mialam duza ochote na owoce zjadlam 2 srednie gruszki i jablko bo tak mozna pozniej sniadanko powodzenia w polowaniu na kozaczki Do magusi wspolczuje Ci bol glowy migrenowy to cos okropnego ja nie miewam ale moje kolezanki mają okropnosc zycze Ci zdrowka pytasz o chleb pelnoziarnisty my z M nie jadamy na poczatku wiec w jadlospisach nie podaje ale mozna w zasadzie kromke zjesc tak jak pisze Aga w przepisach znajdziesz przepis na dzem z suszonych sliwek i moreli zaraz podam Do Agi ciesze sie ze moge Wam pomoc i mysle ze stosujac sie do zasad mm caly czas bedziemy chudnac a sylwester tuz tuz ja na razie sie nie stresuje tak za bardzo chociaz za tydzien 18-tka corki ale kupilam czekolade Wawla o 95% zawartosci caco i schowalam gleboko zeby nie napotykac jej na swojej drodze gdyby co to 1 kawaleczek i juz po klopocie wiecej jej nie zjesz bo jest barrrrdzo gorzka a wszystko będzie z zasadami mm trzymaj sie tak dalej bo pewnie u Ciebie weszła dieta juz w krew i nie masz ochoty na schabowego ja nie jadlam w panierce nic juz rok. Sory raz w podrózy mąż panierke odlozyl bo byl mądrzejszy a ja zjadlam i potem zalowalam bo wcale nie byla dobra. Do Zuzy ja nie mam a tez bym chciala Przypomnijmy sobie; dzis czas dla nas - maseczka jutro może do 9.00 (co Wy na to?) podamy wagę a moze w/g tabelki jakiejs szeby mi bylo latwiej skopiowac i zamiescic razem, bedzie bardziej przejrzyscie, widzialam to gdzies na innym topiku tak mogloby byc? Nick*************Było*************Jest**************Będzie*************Ubyło No to milego dnia zyczę wszystkim pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozaczków nie kupiłam, za wybredna jestem. Ja bym chciała aby były cudne, tanie i same bez nóg chodziły. Te które upatrzyłam nie mogłam kupić bo moja noga jest za gruba w łydce na współczesne buty. Jeszcze trochę poczekam na następną dostawę bo mam jeszcze w czym chodzić. Dziś niestety muszę się przyznać Wam do odstępstwa od diety a raczej jej zasad. Chylę głowę i z pokorą czekam na opiep... To przeztą noc, do śniadania to już kilo jabłek zjadłam i nadal glodna byłam. Jem sałatkę z kapusty pekinki, popidoró, cebuli, ogórek kiszony, papryka ,ser biały i jajko szt 2. Wymieszane wszystko z jogurtem. Dziś jestem przymglona bo zapomniałam o jutrzejszym świecie i prawie zakupów bym nie zrobiła większych. W Tesko nie było ani bakłażanów ani jogurtów naturalnych % a może to chodzi o jogurt owocowy % Mleko jedynie 0,5% a świeże 2% , selr naciowy był ale już zwiędnięty. Kto nie lubi selera naciowego tak jak ja to proponuje wypróbować taki sposób jedzenia. biały ser pomidor pokrojony w kostkę troche cebuli lub szczypiorku posiekanego troche pokrojonej papryki gałązka selera naciowego pokrojona w cienkie plasterki przyprawy do smaku wszystko razem wymieszać w takiej postaci nie za bardzo wyczuwa się obecność nielubianego warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Tery,kusisz tym serniczkiem umieszczając go w menu.Ja wolę nie :P Odnosnie tych klusek,to wydaje mi się,ze jak będzie minimalna ilość tłuszczu do cebulki to przejdzie i chyba może być posiłek węglowodanowy. U mnie dzisiejszy obiad z braku czasu wyglądał nieco inaczej.Była wędzona makrela,dwa pomidory i trochę pekinki. Nie poznaję trochę siebie,bo kupiłam dziś takie świeże pieczywo i bez cienia żalu schowałam go do pojemnika.Masz rację Tery,ze schabowy na dzień dzisiejszy wogóle mnie nie rusza.Oby tak dalej.:) Lady-Iwonko,Ty się musisz troszkę wyciszyć i przestać tak myśleć ,ze Ci waga nie spada.Miałam tak kiedyś,ze nawet jak piłam wodę to waga stała w miejscu. Organizm się mógł zablokować.Musisz na spokojnie odczekać,a będzie dobrze.Niewiem ile jest w tym prawdy,ale czytałam,ze jak organizm jest po jakiejś diecie i przechodzi się na MM,to można na początku przybrać na wadze.Kiedy organizm dojdzie do równowagi,zacznie ponownie waga iść w dół.Może jest tak u Ciebie,bo widzę,ze masz jakieś sukcesy.Będzie napewno dobrze. Jutro o 9-ej podaję aktualną wagę :) Pozdrawiam Was serdecznie i trzymać mi się tu.:) Elu,odstępstwo było,ale myślę,ze się skończyło.Nie oglądaj juz się za siebie,bądz grzeczna.;) Tery 🌻 za jadłospis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dziękuje za slowa wsparcia. Po upadku następuje czas wyciszenia i ponownej walki. Jutro to większość sklepów będzie zamknięta ale w niedzielę wybiorę się do jakiegoś dużego molocha na solidne zakupy. Pytanie jakiej sieci duże sklepy są dobrze zaopatrzone w produkty 0% tłuszczu? Od poniedziałku na krok nie chcę zboczyć z wytyczonej przez tery lini a teraz to postaram się o w miare racjonalne jedzenie bardzio odpowiednie do mm. Tery przepraszam Cię bo dla Ciebie to wjakimś sensie przykrość. Solennie obiecuje poprawę. A jeszcze taka mała uwaga, czy nie możesz obok jadłospisu zaznaczyć czy np śniadanie to tłuszczowo-białkowe, obiad to...itd dla mnie to byłaby dodatkowa podpowiedz jak zestawiać menu. W przepisie na kotleciki mielone jest mięso, ser żółty, a nie wiem czy zapomniałaś o jajku czy tak ma być bo to utarty ser ma zcalić mięso. Czy ten jadłospis ad soboty będziemy powielać od poniedziałku? Chodzi mi w szczególności o bakłazana, czy nadal mam prowadzić poszukiwania. Przepis wygląda niezwykle smakowici dlatego chcę go wyprubować, zresztą Aga też go chwaliła. Makaron- al dente - to sposób gotowania czy technologia produkcji, kupiłam 3 opakowania takiego na którym tak wlasnie pisze. Makaron razowy czy może być obojętnego producenta tylko odpowiednio ugotowany? Przepraszam za tyle pytań, miłego wieczora Wam życzę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze sie ubawilam z postu Eli Ela ser bialy to węglowodan, jajko cale lub żoltko -tluszcz, bialko jaja -weglowodan no i jogurt pewnie z procentami. Jak masz wątpliwości nie łacz tyle produktów, trza bylo zjesc wiecej jajek z warzywkami jak zrobila Ada- rybka i warzywko W produkty 0% tluszczu u nas jest dobrze zaopatrzony\"Lewiatan\" i prywatni sklepikarze prowadzący mniejsze markiety, Jeśli chodzi o zaznaczanie posilkow to bedzie trudniejsze, poniewaz ja opieram się czy to jest posilek tluszczowy czy weglowodanowy jest mi po prostu latwiej tak robilam zawsze i nie chcialabym czegos pomylic. W tym przepisie do mielonych nie dodajemy bulki i jajek taki przepis. Jadlospis na następny tydzien w czesci pewnie powielimy ale z tych samych produktow mozna zrobic inne potrawy bo pewnie chodzilo Ci o zakup ich. Baklazana mozna zastapic cukinia i bedzie dobrze a tak wogole to smaczniejszy jest zapiekany w tosterze. Makaron al dente to sposob gotowania (nie dogotowany) Makaron gotujemy 5-6 minut ostudzic zimna woda najniższy IG makaron razowy zwroc uwagę zeby nie byl barwiony zobacz sklad z jakiej maki jest zrobiony ja uzywam Jarowit ekologiczny makaron razowy i jest ok. wyprubuj bo ja kiedys w markiecie kupulam bo byl tanszy a ruznica w smaku duza po prostu gorszy barwiony Aga z tymi kluskami masz racje, obiad moze byc widze ze jestes obcykana w tej dietce a moze Ty podasz jadlospis na nastepny dzien,i nastepne byloby fajnie trochę urozmaicenia nowe przepisy co Ty na to? Dziewczyny poza tymi maseczkami podam Wam super odżywkę do wlosów; na wlosy krotkie 1 żoltko 10 kropli cytryny 10 kropli olejku rycynowego Wymieszac nalozyc na wlosy wetrzec w skore zalozyc na glowe folie na to recznik i mozna podgrzac suszarka. Trzymac 1-2godz. robimy co tydzien a po miesiacu jaka odmiana sprobujcie . Mile moje mam prosbe do Was w przszla sobote mam 18-tke corki (syn konczyl 18 lat jakis czas temu i nie chcial zeby mu wyprawiac) jak to przerabialyscie pomozcie co podac na stol towarzystwo w ilosci 20 osob jak nie ulegnie zmianie jakie \'napoje\' bo bez tego pewnie sie nie obejdzie i tak dalej co mi radzicie pomozcie prosze A tak wogole jestem po maseczce - i dobrze mi. Milych snow zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecztalam jeszcz raz to co napisalam i chce wyjasniec ze ubawilam sie dobrze z opisu pobytu Eli na zakupach to tyle bo nie moglabym zasnac pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tery bardzo się ciesze ze chociaż udało mi się Ciebie rozśmieszyć, ale mnie nie było do śmiechu jak nie mogłam kupić kolejnych butów które mogłabym nosić, a na te które pasowały kręciłam nosem. Córka (16) szukając dziwnych jej zdaniem ciuchów na szkolne przedstawienie wykopała moje dawno zapomniane buty, chodziłam w nich jeszcze przed ciążom z nią...., a więc są to skórzane, długie i na dużej cieniutkiej szpileczce, takie prawie na czasie. Nie są zniszczone bo to były buty wyjściowe i gdyby nie to że córka ma większą stopę zmieniły by właścicielke. Ale szukam fajny butów codziennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę się pochwalić, udało się pomimo błędów. Schudłam od ubiegłej soboty 2 kg a w wymiarach to jedynie w okolicy pępka (brzuch) ubyło 2- 3 cm. Zyczę miłego dna i ubytków w kilogramach.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich milutko Gratuluję Ela wyniku - a gdybys tak z zasadami? tydzien szybko minal prawda, nastepny przed Toba. A to nasze wyniki wagowe; tery z 93,8 na 90,3 schudlam 3,5 moj M z 112,8 na 110,8 schudl 2 kg a moja corka ktora sie nie odchudza tylko je obiady i kolacje razem z nami w miedzyczasie jedzac slodycze i inne jedzenie schudła z 55,0 do 51,4kg - 0,6kg Jak się cieszę!!!! tydzien szybko minal. Tym razem więcej schudlam od męza a to za sprawą prawdopodobnie dlatego ze jadl mniej i na sniadanie caly czas ser bialy -(jedzac caly czas jedno nie chudniemy) no i pieklam dla corki babeczki drożdzowe ponczowe - super są pychota kiedys probowalam - no i zjadl chyba ze 3 czy 4 a byly nasączone alkoholem. Dziewczyny napiszmy nasze spostrzezenia podczas tej diety pomoze to nam wspolnie nie popelniac bledow. Chce zaznaczyc ze stosowalam sie sciesle do tego co pisalam. Wpadne pozniej zeby zebrac wyniki bo musze troche ogarnac wszystko tesciowa przyjeżdza o 9.00 Pozdrawiam i milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja tak narazie tylko na chwilkę,bo muszę wyjść z domu. Chcę podać wagę. :) Jest 87 kg.Ubyło 3 :D:D:D Wiem,ze dwa to były świeże z obżarstwa,ale były.Gdybym nic nie robiła to by zostały,a tak nie ma tych dwóch świeżych kilosów i jednego zasiedziałego :P Cieszę bardzo,a jeszcze jak pomyślę,ze waga moja była podana w poniedziałek,to radość mnie rozpiera. Odezwę się póżniej. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Wczoraj jedlismy z mezusiem gyrosa. z salatka z pekinskiej kapusty.ale pychota.mam nadzieje,ze efektu nie zepsulam,wlalam troche sosu imbirowo-sojowego (nie bylo tam zadnych slodkich dodatkow). pychota. mam jeszcze na dzisiaj oczywiscie. na sniadanko dzis jadlam platki z zsiemieniem lnianym z mlekiem. uwielbiam ten zestaw. jemy od 2 tygodni z mezem takie snidanka zawsze, wiec teraz ciagle je powielam. magusia było 74 jest 73(ja jestem od 8.11) ubyl 1kilosek super,choc obwody jeszcze nie ruszyly nic, ale co mialo ruszyc? meza juz nie mam. baaardzo zle nam bylo wczoraj i dzis. nie lubimy rozstan. uwelbiamy sie.ale cos takiego bylo pierwszy raz. po prostu moj kochany ciagle sie rozklejal, a ja z nim.:( no nic. mam nadzieje,ze wroci caly i zdrowy i za tydzien juz bedzie z anmi. milego dnia wam zycze. poczytalam sobie z makaronami (to mnie tez interesuje). Z warzywami mozna je przyrzadzac,prawda? Np.sos pomidorowy i a la spaghetti gotowe. jak jecie makaron? pozdrawiam i dziekuje ze jestescie,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągneło mnie zaglądnąć co u innych, i jak miło prawda. Jestem w siódmym niebie jeśli takie istnieje a podbudowana pozytywnie że oj. Postanawiam solenną poprawę i nie kryje że to pod wpływem Waszych osiągnięć, jeszcze dziś gdzieś pojade po odpowiednie produkty. A więc na śniadanie zjem płatki na mleku 0,5% bo tylko takie mam, co to za musli z 5 zbóż? Na obiad, nie mam żeberek, więc będzie inne wiepszowe maże tak być, resztę produktów mam. Kolacja jak w przepisie Ide gotować płatki, udanego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,serdecznie Wam gratuluję spadku wagi. Tery,to Twoja córcia ile straciła,gdzie pomyłka? Elu,ja bym Ci proponowała,zebyś śniadanko miała węglowodanowe,obiad tłuszczowy,kolacja węglowodanowa. Makaron najlepiej kupować z pszenicy durum i gotować połowę czasu jaki jest podany na opakowabniu. Jadłspis mozesz sobie zmiebnić i wymienić poszczególne propozycje,według smaku,ale reguły muszą być zachowane. Tery ja niestety nie dałam rady zrobić maseczki,z braku czasu,moze dziś? ale dziś czasu też mam mało. Maseczka na włosy jest super,robiłam już kiedyś taką.Ciągle mi brak motywacji do takich zabiegów kosmetycznych.Ale myślę,ze zmotywować się do zabiegów kosmetycznych w porównaniu z dietą to jest pikuś.Przyjdzie i na to czas. Dziś gotowałam zupę brokułową i tak pomuślałam,ze muszę Wam podać przepis na jarzynkę,którą się robi samemu i zastępuję vegetę,tylko by trzeba zrezygnować z marchewki. Ja vegety nie używam bo jest tam glutaminian sodu,a on tez nie jest obojętny dla zdrowia. Mam zrobione kilka słoików i starczy mi na całą zimę.Wykorzystuję do zup,mięs dla rodzinki. Dziś pomyślałam,ze zrobię jeszcze kilka słoiczków bez marchewki. Tery,moja panna ma 22 lata,a syn 16.Nie mam zbytnio w tym temacie doświadczenia,bo córa zmówiła się z dwoma osobami i zrobili razem imprezę w pubie.Każdy zaprosił ok 30 osób,więc impreza była duża.Było jedno danie na ciepło, torty ,szampan i ....piwo.Były jeszcze jakieś ciasteczka,kanapeczki i inne napoje.Ponoć było super.My jako rodzice byliśmy tylko na dmuchaniu świeczek i szampanie.Teraz wiem,ze też tak tu u nas robią. Rodzinka oczywiście też była,ale to już w domu.Teraz tak pomyślałam czy Ty Tery robisz dla rodziny czy dla młodzieży?bo to zmienia postać rzeczy . Co do jadłspisu to mogę coś pomyśleć,ale ja tak nie do końca jestem w tym temacie.Moge się postarać,ale to jutro bo dziś znowu w biegu. Pozdrawiam wszystkie Montiniaczki i Montiego.Pogratuluj Tery mężowi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem.bylam z syneczkiem w kinie. byl reksio, a pozneij animatorzy bawili sie z dzieciakami.bylo bardzo przyjemnie. pozniej jeszcze animator zachecal dzieci do spiewania piosenek do mikrofonu. moj milosz. mimo ze byl jednym z najmlodszych dzieci (2,9) wyrwal sie. i zaszokowal ludzi, bo zaspiewal rosyjska czeburaszke (ja igraju na garmoshke; u prohozhih na vidu....) jest ktos na topiku kto tego nie zna? moj milosz umie refren i spiewa przy kazdej okazji. ma to po mamie. jestem rusyfilka i rusycystka w jednym. bylam z niego tak dumna, ze pekalam. czy jest tu ktos z warszawy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już wreście wszystkie odpowiednie produkty, zrobiłam zapas mleka, jogurtu i serów do końca listopada. Bakłażana i cukinie też udało się nabyć. Pierwszy raz jak jestem dorosła zjadłam płatki zbożowe na mleku bo do tej pory mleko uważałam za swojego wroga., i okazało się całkiem smacznym daniem. Było to 1,5 szk mleka 0,5% i 4 łyżki płatków owsianych. Obiad- kotleciki mielone z indyka, pieczarki i ogórki ze śmietaną 18%, tej śmietany było tak około 4-5 łyżek. Kolacja będzie zgodnie z przewidzianą dietą tj makaron z sosem Tego makaronu ma być 100g przed gotowaniem, dobrze zrozumiałam? Pisze dokładnie co jem bo jak będziecie czytać to od razu możecie wyłapać co jest nie tak zwłaszcza kiedy są jakieś odstępstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto dzisiejsze wyniki wagowe; Nick......Wzrost..Data.............Było.......Jest......Będzie.....Ubyło Ela........161.......05.11.06........77..........75.........70.........-2kg Aga........ ?.........06.11.06........90..........87.........72.........-3kg tery......160.......04.11.06........93,8.......90,3.......72.......-3,5kg moj M....175.......04.11.06.......112,8......110,8.......95.........-2kg magusia...?.........08.11.06.........74..........73.........65.........-1kg Iwona....169.......07.11.06.........66,5 napisz co dalej z dietą? Zuza.....166........04.11.06.........80 napisz co dalej z dietą? guzioleczek.160...07.11.06.........63..........?...........57 co dalej? Warto było czyż nie? Gratuluje wszystkim Dziewczynom które schudly i nam również Ciekawe jakie będą wyniki wagowe 18.11.06 Odezwę sie później jestem zabiegana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadlam dzis gyros cd. byl pycha i tak sie go najadlam,ze nie mialam sily czegos zjesc o 18. ale zjadlam,bo to nie ma byc glodowka.zjadlam,ale znow placuszki z jajka. te weglowodanowe posilki mi jakos nie ida.musze to zmienic. sniadania sa ok. bo platki na mleku, obiad ok, a kolacja zawsze wychodzi tluszczowa. no moze nie zawsze ale czesto. wczoraj mialam taka ochote na cosik slodkiego i zjadlam na kolacyjke twarozek chudy z jogurtem i fruktoza. jezu, jakie to bylo pyszne. aha, magusia ma wzrostu 169 cm. pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×