Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tery

ponownie zaczynam skuteczną dietę mm

Polecane posty

Dzień dobry :) Znaczy się jestem druga ! Zgodnie z obietnicą,zaczęłam :) Jestem po sobotnim śniadaniu Tery. Jeśli chodzi o tuńczyka,to polecam z firmy \"Liesnera\".Jest najwyższej jakości. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Aga jesteś druga ale to tylko lista miło mi i powodzenia we wspólnym odchudzaniu Po sobotnim śniadaniu możesz bez problemu rozpocząć dzisiejszy jadłospis zaczynając od obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris03m
witam ja dopiero teraz mam troszke czasu .jestem po kawce udalo mi sie nie zjesc kanapeczki jak to zwykle czynilam.mam dzis duzo biegania wiec nie bede miec czasu myslec o jedzeniu.zobaczylam sie dzis w lustrze i mam takia motywacje ze glowa mala a poza tym swieta i sylwek za pasem trzeba wygladac elegancko.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie przylanczam. jak narazie na sniadanie platki owsiane, otreby, morele i sliwki, mleko niestety 2%. na obiad kotlet mielony plus surowka z kapusty, pora i co tam jeszcze znajde w domu. na kolacje kalafior albo makaron. tery, mam pytanie, te mleko 2% to chyba az tak duzo nie zaszkodzi co? nie mialam innego w domu. pozatym zalecena ejest do 1,5% wiec chyba te 0.5% nie robi roznicy co? czy jednak ma jakis wplyw na diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupów nie zrobiłam choć taki miałam zmiar, spotkalam dwie znajome i poplotkowaliśmy trochę. Z pierszą o trudnej młodzieży czytaj naszych nastoletnich córkach a z kolejną o odchudzaniu, kobitka waży lekko licząc na moje oko 110 kg albo i i więcej ale jak dla mnie wygląda cudnie. Zawsze fajna fryzurka a ciuszki to naprawdę nie wiem gdze takie ładne dostaje. O pogodzie ducha już nie wspomne, godnie nosi te swoje kilogramy i nawet nie chce słyszeć o odchudzaniu bo zakłada że i tak nic z tego niew będzie. I zazdroszczę i współczuje. Dziewczyny mam serdeczną prośbę ja piszecie co jecie to piszcie ile tego konkretnie, może chociaż tak na początek do zorientowania się w wielkościach porcyjek, jak narazie błądze w mgle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorism03
kolejny krok do przodu.drugie sniadanko dla dziecka przygotowane i nic nie podjadlam przy przygotowaniach.na obiad ziemniak szt.1 i buraczki.kolacyjka jabluszko,moze nawet dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten ziemniaczek i buraczek to chyba nie z pierszej fazy mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tery jak jesteś to mi pomóż ratuj. Nie mogłam wyjść z domu,aby zrobić zakupy. Mam kawałek gotowanego mięska wołowego i pekińska,pomidor. Mogę cos na szybkiego z tego wykombinować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
ja jestem na 2 fazie od 3 mies i narazie się trzymam.Rzadko robię odstępstwa,jedynie co to pieczywo jem o każdej porze,nie tylko rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten ziemniaczek i buraczek,to nie chyba,a napewno nie jest z I fazy. Tego nam niewolno jeść. Jakoś poradziłam,zrobiłam sałatkę z pekińskiej,pomidora,ogórka,cebulki i dodałam sosu(przepis jest podany w innym temacie) do tego jeszcze mięso. Zastanawiam się,czy mięso ważyć? Jak to jest z tymi ilościami,moze któraś z Was wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorism03
ja nie stosuje mm tylko wlasna mieszanke wyprobowana juz parokrotnie-chyba o tym pisalam wczesniej.nie lubie diet i scislych regul ale jestem tu dla towarzystwa i wsparcia.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystklich własnie wróciłam od fryzjera tak dla lepszego samopoczucia żeberka się pieką, kapusta gotuje Ada zrób sałatkę z warzyw z sosem z oliwy na wierzch pokrój w kostkę miesko i gotowe szybka zupę brokółową, może być kalafiorowa znajdziesz w naszych przepisach tam ją zamieszczam Sory w tej chwili nie mam czasu o innych wpisach dziewczyn możemy później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela później zamieszczę w przepisach zupę cebulową czas ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny !! :-) Widzę żę radzicie sobie super, więc ciągle trzymam kciuki !!!! no i tery---> zrzynam twoje podpowiedzi dla mojej przyjaciółki, więc też się w pewien sposób z Wami łączę :-)) Macie buziaki w ten moookry dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tery, juz bylas na tej diecie. powiedz po jakim czasie mija uczucie permanentnego glodu? bo juz nie wiem co mam robic, ciagle bym jadla i jadla. a przeciez nie moge. pije wode i chce mi sie jesc jeszcze bardziej. nie wiem co zle robie. zjadlam najpierw salatke w plasterka wedliny, sera zoltego, pomidora, paryki i cebulki, olej i ziola. potem zagryzlam mielonym i jeszcze surowka z kapusty pekinskiej, czerwonej i pora ze zsmietana 18%. no co ja robie zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tery,dzięki za zwrócenie uwagi odnośnie sosu. Widzę,ze dużo pozapominałam. Czy zupa to musi być koniecznie? Miałam dziś tylko tak jak pisałam mięso i surówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz ci los, po zakupach na które wybrałam się z mężem okazało się że jogurt kupiłam naturalny bez cukru a miało być zero tłuszczu. Całe szczęście mamy Tu wspaniałą epspertkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie czy wszelki drob,ryby zaliczac do tłuszczy? z tego co sie orientuje nie mozna łaczyc wegli z tłuszczami ,tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza,wkleję Ci stronkę i moze sobie dokładnie poczytasz. Ja juz trochę pozapominałam,a nie bardzo miałam dziś czas odświeżyć wiadomości. http://www.dietamm.com/forum/index.php Na kolację też nie robiłam planowo tak jak Tery. Miałam ugotowaną zieloną soczewicę do tego pomidor z cebulką i ogórek kwaszony.Szklanka kefiru 0% tłuszczu. Tery jak myślisz? moze być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz mam trochę czasu Witam Iwonko - trzecia na liście diety mm - ktoś musi być razem i do przodu w I fazie stosowałam tylko i wtyłącznie mleko 0% , ser twarogowy 0%, jogurt 0% żaden inny tak mówią zasady mm mleko 2% za tłuste morele i sliwki troche póżniej makaron na kolacje z czym? Uczucie głodu u nas minęło po około 3 dniach Jedz 3 razy dziennie o jednakowych godzinach Najadaj się do syta Zachowaj zasady mm i wszystko będzie ok nie wiem jaki ten kotlet i jaka wędlina do tej surówki? Zawsze jeśli masz wątpliwości stosuj mniej składników a zwiększ porcje unikniesz wtedy błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela widzę że radzisz sobie z ziemniaczkami i buraczkami oj nie chwal słonka przed zachodem^^^^^ Zadna ze mnie ekspertka mam trzy książki montiego i ciągle je czytałam są super polecam każdej z Was \"Jeść aby schudnąć\", \"Szybki i szczupło\" oraz \"Szczupła bez wyrzeczeń\" ja poprostu piszę co jedliśmy z mężem przy wcześniejszym odchudzaniu i pomogło schudliśmy i samopoczucie było dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haloooo
a na czym polega dieta mm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam następne pytanko do Tery :) Jak przyrządzasz płatki na mleku?Chodzi mi o to czy je gotujesz czy tylko zalewasz gorącym mlekiem. Jakby to było możliwe to proszę Cię o menu na jutrzejszy dzień.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tery!Zdanie które napisałaś: \"ja poprostu piszę co jedliśmy z mężem przy wcześniejszym odchudzaniu i pomogło schudliśmy i samopoczucie było dobre.\" Napewno masz mobilizację będąc tu na topiku,ale ja chcę Ci podziękować,ze się dzielisz swoim doświadczeniem.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooo
acha dzięki,wszystko jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aga Jeśli chodzi o produkty ja nie ważę robię na oko nie za dużo nie za mało jeśli jesteś głodna weż więcej jeśi czujesz się najedzona weż mniej i będzie dobrze to jest dobra metoda dojdziesz do wprawy Zupa nie musi być, może być samo mięsko i warzywko tak jedliśmy. Kolacja ok Płatki owsiane jak najmniej przetworzone bo są różne 1 i 1/4 szklanki mleka chudego 0% garść płatków wsypuję na gotujące się mleko na 2 minuty na małym ogniu ważna niska temperatura taka ilość mi wystarcza Aga dzięki za miłe słowa a z obiadem było tak szybko bo musiałam wyjść ja w razie awarii mam zamrożone coś w lodówce i mam z głowy. Zaraz zrobię menu na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×