Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tery

ponownie zaczynam skuteczną dietę mm

Polecane posty

Dzień dobry :) Weście na wagę mile mnie zaskoczyło bo mam kolejny kilosik mniej. Dziś na wadze było 85 kg.:D:D:D Widzę,ze buzi robi się mniejsza i spodnie trochę lużniejsze. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa40 Bardzo pięknie dziękuję ! Moje Drogie - u mnie niestety jest problem z nowotworem piersi . Z początkiem grudnia będę wiedziała czy złosliwy i co dalej . Najgorsze jest ,żę tyję - musze coś z tym zrobić . Dieta antynowotworowa powinna wykluczyć mięso , tłuszcze zwierzęce i gluten . Przepraszam - za te zbyt osobiste wątki . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga,nie przepraszaj. Wiem coś na temat tej diety,bo stosował mój tata. Jest super dr.i zielarz od takich diet w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo ciepło wszystkie dziewczyny. Cóż znaczy nasze odchudzanie z problemem Kingi - trzymaj sie Kinga najważniejsza nadzeja na przetrzymanie tyh dni. Aga przylączam się do życzeń, samych szczęśliwych i pogodnych a przede wszystkim zdrowych dni Ci życzę. Nie jestem z siebie zadowolona w tym tygodniu tylko 0,20 dkg mniej o zgrozo ja mam Was podtrzymywać na duchu Moj mąż +30dkg zalamany ostatnimi czasy nieuregulowany tryb życia, szkolenia, sympozja, spotkania, wyjazdy obłęd w kratkę. Mam nadzieję, że to koniec. Nick......Wzrost.....Data.........Było.....Jest.....Będzie.....Ubyło tery(50)...160.......04.11.06......93,8......89,6......72.........-4,2kg moj M50...175.......04.11.06......112,8.....110,6....95.........-2,2kg Mój ubytek wagi to 4,2 a nie 5,2 jakby wynikalo z poprzedniego ważenia źle najprawdopodobniej odjęłam ciągle gdzieś gonię i ten pospiech Gratuluję ubytku wagi wszystkim dziewczynom, życzę zdrowia i proszę o ten----- przepis na piernik---- mamy przecież rodziny i gosci. Póżniej podam super dobry i super szybki przepis na paszteciki bo teraz wychodzimy z córką na miasto. Miłego popołudnia życzę wszystkim i dietkujemy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga,podam Ci wszystko,ale teraz przepraszam,nie mogę. Dziewczyny,dziękuję serdecznie za życzenia,ale ja obchodzę imieniny w styczniu.Miło mi bardzo. Tery będzie dobrze,raz więcej innym razem mniej,aby do przodu.Móż też napewno weżmie się za siebie.Trzeba może tylko troszkę czasu. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzam magusia (169 cm) było 74 jest 70 bedzie 65 sluchajcie dziewczyny jak mam zrobic nalesniki wg tej diety?raz robilam placuszki z cukinii. byly pyszne ale nalesniki jak mam zrobic? z jakiej maki? raziwej? one beda sie rwac strasznie, nalesnik nie wyjdzie.podpowiedzcie,bo ja jestem lasuch i uwielbiam nalesniki. brzuch nie boli wreszcie. jest ok, choc dzis o diecie trudno mowic. weekendu=y to taki dziwny czas. zjadlam na obiad salatki jak leca tylko wybieralam bez makaronow,ryzu... i zupe niewiadomego pochodzenia bo w knajpie. a na kolacje jedlismy golabki juz mojej roboty . byly pyszne, ale zjadla cos jeszcze. to byla moja slodka duza pokusa. nie moglam sie oprzec. jogurt zimowy onkena z orzechami. uwielbiam go. byl pycha, ale i tak sie nie martwie. nic sie nie stalo. zycze wam udanej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! Prosze o wpis tabelki . Nick------ Wzrost----Data------Bylo---Jest---------bedzie--------Ubylo Goodlife(41) 165cm----11/08/06 -94.4---88.75------ 75---------5.65kg W ostatnim tygodniu ubylo mi 1.35kg,to chyba jest zdrowe tempo odchudzania.Czuje sie swietnie z ta dieta,troszeczke boje sie swiat... bedzie dobrze. Kinga 1807 trzymaj sie Dziewczyno mocno ,staraj sie myslec pozytywnie,nie o najgorszym-to pomaga. Pozdrawiam.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Magusia naleśniki w 1 fazie należy wziąść mąkę z pełnego przemiału, mleko 0% i chyba samo białko jak ma to być posiłek węgl. no i próbować smażyć na patelni teflonowej. Tery lub Aga napewno coś podpowiedzą. Piernik staropolski 1 kg mąki 0,5 kostki margaryny 1,5 szkl cukru 3 jajka 30 dek miodu prawdziwego 0,5 szkl mleka 3 łyżeczki sody 0,5 łyżeczki soli 1-2 torebki przypraw do piernika 2 łyżki kakao garść orzechów, rodzynki, skórka pomarańczowa Piernik Apolki 0,5 kg miodu 2 szkl cukru 25 dek masła 1 kg mąki 3 jajka 3 płaskie łyżeczki sody rozpuszczone w 0,5 litra mleka 0,5 łyżeczki soli 2-3 torebki przypraw korzennych Miód , cukier i masło rozpuszczamy ale nie dopuścić do zagotowania, studzimy i do przestudzonej masy dodajemy pozostałe składniki starannie wyrabiając mase. Ciasto przekładamy do glinianego lub emaliowanego garmka, przykrywamy ściereczką i odstawiamy do lodówki na: w 1 przepisie na 3 tygodnie a w 2 przepisie na 5-6 tygodni. Na kilka dni przed świętami wyjmujemy ciasto i tak: 1 przepis- wyłożyć na dużą blachę i upiec, po upieczeniu można przełożyć stosowną masą i polukrować tuż przed świętami. 2 przepis - ciasto należy podzielć na 3 części i rozwałkować każde na wielkość blachy i piec około 15 - 20 minut w 160 - 180 stp. Po upieczeniu jeszcze kiedy jest ciepłe należy ciasto poprzycinać do odpowiedniej formy bo szybko twardnieje. Ciasto przełożyć masą np powidła śliwkowe, i obciążyć aby ładnie się skleiło. Przez kilka lat piekłam piernik z 1 przepisu i jest wg mnie super jeszcze po Nowym Roku wyśmienicie smakuje. Teraz naszykowałam ciasto z obydwu przepisów. Część ewentualnie zamroże a resztę jak zwykle porozdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo pięknie dziękuję za wsparcie ! Piernik świąteczny pieczemy dla tych , którzy nie maja problemu z wagą . Wczoraj zobaczyłam się w lustrze w sklepie - nawet w ciązy tak nie wyglądałam - Strasznie się z tym czuje - nie wiem jak to się stało . Postanowiłam to zmienić . Przepis na naleśniki - dobry - mąka pp ( 1800 lub 2000 ) , mleko 0%.białko. Jogurt naturalny 0 % można jeść z dżemem własnej roboty ( śliwki,morele,uduszone z wodą ew. słodzone fruktozą )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniki wagowe; 25.11.06 Nick......Wzrost.....Data.........Było.....Jest.....Będzie.....Ubyło Ela(43).....161......05.11.06.......77........73........70.........-4kg Aga(42)....167......06.11.06.......90.........85........72........ -5kg tery(50)...160......04.11.06......93,8...... 89,8......72.........-4,2kg moj M50...175...... 04.11.06......112,8....110,3...... 95.........-2,2kg magusia....169......08.11.06.......74........70..........65.........-2,5kg Goodlife....165......11.08.06.......94,4......88,7.......75.........5,65kg Kinga :) Następne 02.12.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie pięknie dziękuję za wszystko do zobaczenia Miłej niedzieli zyczę Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu,spisalam przepis na piernik. chyba tez go nastawie. ja osobisie uwielbiam piernik. to przy serniku najlepsze ciasto dla mnie. na swieta bedzie super. dzien minal ok,choc bez zadnej diety, bo bylismy w restauracji i zamowilismy najpierw deske serow. mniammm. a pozniej polmisek ryb. pycha. wprawdzie zostawilismy kartofelki i ryz , ktore rowniez wygladaly wybornie, ale za to wypilismy piwo korzenne. jezu, szalenstwo. pisze tak w osobie my, bo bylam z mezem, przyjaciolka i synkiem. i tylko synek nie pil. a przyjaciolka zapytala, ile schudlam. to fajnie. bylam w spodniach, ktorych nie nakladalam pol roku, bo byly ciasne. :) podobno takie fajne i chyba nowe - tak ona powiedziala. ile czlowiek ma nowych ubran, tylko tzreba schudnac, nie? zarcie bylo wyborne ale diety nie bylo. to nic, nie lamie sie. jutro wracam do pionu, a te skoki w bok w weekend przewidywalam. pozdrawiam was,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Niedziela juz prawie minela,trzymam sie twardo mm ,chodze rowniez na silownie. Ela dzieki za przepis,skorzystam.Moze masz przepis na jakas dobra mase do przelozenia tego piernika?Jeszcze pytanie dotyczace ciasta na piernik-trzymasz je w lodowce ,nie w zamrazalniku? Nie pieke duzo ciast ,bo po 1-nieoplaca sie (ze wzgledu na koszty,chyba ze sie robi aby miec wlasna satysfakcje),po2 bo mnie kusi(kusilo) gdy mam ciasto w domu,po 3 reszta mojej rodzinki nie przepada za ciastem (tylko ja jestem taka czarna owca).Ale ten Twoj przepis,Ela brzmi zachecajaco. Zycze Wam nastepnego dobrego tygodnia z mm.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Odpowiadam w sprawie piernika. Ciasto tylko jeden raz miałam w lodówce a w następnych latach wynoszę na balkon tylko dodatkowo otulam całość ciepłym kocykiem. Wczoraj rozmawiałam z dziewczyną syna i np u nich w domu podobne ciasto jest zamrażane a przed świętami pieczone są z niego małe pierniczki, wg syna są bardzo dobre i mięciutkie, w tym roku może je spróbuje. Ja dotychczas piernika nie przekładałam bo rodzina lubi taki bez masy ale w tym roku piekę z dwóch przepisów i 2 będe przekładać powidłami z śliwek suszonych wg przepisu jaki podawała Tery bo wygląda zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Elu,dzięki za przepis na piernik. Kinga,wysłałam Ci maila. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was tyle się do Was dzisiaj napisałam i wszystko mi sie skasowalo bo w miedzyczasie chcialam podac Wam gdzie nad morzem odchudzają metodą montiego to znalazalam w Łebie Willa Sabbia ceny troche wysokie wybaczcie muszę wracać do zajęć. Powiem tylko że na obiad zrobię kotlety z jajek z warzywkiem a na kolację ryż z pieczonymi jablkami z cynamonem. Pozdrawiam kochaniutkie jak mi szkoda tego skasowanego wpisu. Odezwę sie poźniej Miłego dnia i calego tygodnia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po kolacji, jeszcze jakieś ćwiczonko, no a dalej to mycie i lulu spać. Od momentu przejścia na zmniejszone racje żywnościowe i zwiększoną dawkę ruchu wieczorwem nie mam problemów z zasypianiem, no chyba, że ktoś mnie obudzi w środku nocy. Dobrej i spokojnej nocy Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Wam minął dzień w dietkowaniu. U mnie dzis było jakoś ciężkawo :( Może po tym sobotnim odstępstwie? Jakoś radzę,myślę,ze jutro będzie moze łatwiej. Oj dolo ty moja niedolo. Dobrej nocki Elu i pozostałym koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie i ja. mialam duzo pracy dzisiaj, wiec nie moglam zajrzec. jest w porzadku. dzisiaj jadlam na sniadanie jak zwykle musli na mleku 0%, obiadek pelnoziarnisty chleb z pieczrkami i cebulka duszona, kolacja-kotlety mielone z serem z surowka z pekinki. pycha i jest ok po weekendzie, ktory byl odstepstwem. mam pytanie w sprawie nalesnikow i maki z pelnego przemialu. wytlumaczcie mi teraz co to za maka i gdzie ja kupie. posiadam w domowej szafie: zytnia, pszenna oraz razowa. to zadna z nich??? wiem,ze pewnie smiesznie brzmia moje pytania, ale prosze o pomoc, bo mam duza ochote na nalesniki. uciekam chyba spac,pa! ps.jutro na sniadanko u mnie ryz z jablkiem i cynamonem. juz zrobiony i czeka ...i pachnie.... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No i jak tam u Was Monti? Dajecie radę? Ja daję,ale wczoraj było ciężko,dziś lżej.Może dlatego,ze poza domem? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ok, duzo pracy. dietka z malymi gzreszkami (pory posilkow) ale ok. do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Magusiu,ze zostalyśmy we dwie :( Pozdrawiam i dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Nie ma obawy,nie zostaniecie same.Dzisiaj bylam troche zajeta,nie mialam czasu aby tu zajrzec.Dietka rowniez z malymi przewinieniami,ale idzie swietnie.Powoli zaczynam wyciagac z szafy i nosic ciuchy w ktore dotychczas nie wchodzilam...a to cudowne uczucie. Mam rowniez problemy z zachowaniem odpowiednich przerw miedzy posilkami,glownie pomiedzy sniadaniem a obiadem.Ciezko mi rowniez zrezgnowac z kawy(uwielbiam kawe!!),ale chudne -to najwazniejsze. Kinga ,nie martw sie ja rowniez wazylam w ciazy mniej ,jak teraz. Pozdrowienia.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jestem, jestem. Myślę, że tak szybko mnie się nie pozbędziecie bo zostało mi jeszcze trochę ciałka do wytopienia. Nie wiem czy przez tą mgłę czy co ale jakaś jestem taka przygaszona, nic mi się nie chce. Mąż niby naprawił mi rower ale jakoś teraz dziwnie się na nim jeżdzi i to mnie zniechęciło, jest jeszcze trochę innych sprzętów do ćwiczeń ale też brak zapału. Dla Was wszystkiego najlepszego na cały dzień, pilnować diety i trochę sie ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×