Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tery

ponownie zaczynam skuteczną dietę mm

Polecane posty

Witam. Jezeli chodzi o mnie ,to diete MM uwazam za najlatwiejsza ze wszystkich diet ktore stosowalam.Nie jestem ciagle glodna ,jak przy innych dietach a to jest bardzo istotne.Nie trzeba liczyc kalorii ,czego nie cierpie ...troche mi smutno(he,he) z powodu slodyczy ,to wszystko.No i co najwazniejsze-ta dieta dziala. Jestem na MM niecaly miesiac,takze ten nowy sposob odzywiania nie jest dla mnie jeszcze normalny,ale zmaganiem nie jest rowniez. Tez wolalabym drozdzowke ,niz marchewke Magusia ,oby sie tylko nie odkladala na moich biodrach. Sama mysl o tym ,ze bede wygladala jak normalny czlowiek ,a nie jak kluch dodaje mi motywacji.Jest mi latwiej gdy wiem,ze nie jestem w tym sama -mam Was.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wszystko to co napisaliście o zaletach tej diety potwierdzam, to nawet nie dieta, tu można sobie nieżle podogadzać ale bez szaleństw. Aguś zupa brokułowa z soczewicą też mi smakuje. Wczorajsze menu: śniadanie - ser 0% i pomodor obiad - bigos kolacja - makaron z jagodami i jogo Jagód wziełam 0,5 szkl zamrożonych i rozmrażałam w mikrofali, zrozumiałam że owoce jagodowe można jeść do posiłków. Gdyby było słodsze byłoby ok, muszę poszukać fruktozy i tu pytanie czy jest znaczenie jaką kupie bo się na tym nieznam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Panie Ale widać u Was chęć odchudzania i jaki zapał super🌼 Ja nie slodze nic więc zeby odpowiedziec na pytanie co do fruktozy zajrzę do madrych książek tymczasem nie bardzo mam czas. My też sie trzymamy Spokojnego dnia Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) No właśnie,ten zapał.Sama się dziwię,ze taki mam,ale tylko się z tego bardzo cieszę. Imieniny wczorajsze przetrwałam na herbatce. Nie narzekam,nie musiałam ze sobą walczyć. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudownym uczuciem ogarnięta jestem od wczoraj. Umówiłam się z koleżankom na ploteczki, pochwaliła mnie z lepszej figurki, ale ona piła kawkę, likierek i zagryzała to moimi ciasteczkami, a ja spokojnie jadłam obiadek. Sukces choć mały ale jak cieszy:) Jestem juz po ćwiczeniach i po śniadanku, chyba polubię owsiankę na mleku:):) przyznaje sprawiedliwie, że jest smaczna i do tego ciepła co zimową porą ma swoje znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polubiłam owsiankę,a rzeczywiście jest to istotne,ze jest ciepłe. Jest to super satysfakcja jak mogłoby się zboczyć,ale się trwa nadal. Wczoraj sąsiad zaczął krytykować wszystkie diety,stwierdzając,ze po każdej skończonej diecie ludzie powracają do wagi wyjściowej. Chciałabym bardzo być na tej metodzie cały czas,pamiętam,ze jest druga faza.Przerobiłam tyle diet,ale tej metody to będę się juz trzymać trwale. Bo to jest właśnie to. Powodzenia i dla Was. Idę do porządków,będę myć okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowite, jak duzo piszecie o tych dobrodziejstwach tej diaty. super. ja slodze czasem jakis ser bialy jak mam ochote na cos slodkiego. kupilam fruktozew dziale ze zdrowa zywnoscia. jest droga. 0,5kg kosztowalo 10,50, ale dla mnie samej starczy to na wieki. zreszta my cala rodzina nie jestesmy slodzacym narodem, wiec w ogole cukru u nas moze nie byc. tylko do specjalow jest potrzebny. jak sie liczy soje? to mnie niepokoi. jak ja robicie? ja robilam w niedziele kotleciki sojowe. oczywiscie do surowki. mam nadzieje,ze bylo ok. dla siebie bez panierki, dla meza z panierka. dzisiaj kupilam mielone sojowe oraz platki prazone, tery. :) patzrylam juz na nie od dawna. ale dopiero ty zmobilizowalas mnie do kupna ich. czy moge je dodac do owsianki jako musli? jesli tak, to znaczy ze kotleciki smazone na oliwie nie byly zgodne z dieta. tak? dobrze to pojelam. ja owsianke lubilam zawsze i jem ja dosc czesto i na sniadanie. milego dnia zycze. u mnie okna zmyte, firanki wyprane wisza na oknach a malutkie kolorowe gwiazdki wisza na firaneczce i poprawiaja nastroj. a co najwazniejsze,podobaja sie miloszowi.:) jest dobrze. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magusia odnośnie prawidłowego łączenia potraw to wypowiedzą sie napewno nasze ekspertki. Ja powiem tyle, soja to duzo białka. Idę na kolację: będzie tak jak u Agi niedawno tzn zupa brokułowa i do tego gotowana soczewica plus kefir. Miłej nocy dziewczyny bo ze mnie jest ostatnio straszny śpioch, chodzę spać z kurami:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wstałam:):):) Dziś jest mnie też mniej i jestem szczęśliwa. Ostatmio postanowiłam przez jakiś czas codziennie się ważyć i zapisywać co jem i jak to oddziaływuje na mój organizm. Te dziwne bóle brzuszka, znów wczoraj po obiedzie mnie bolał i tak do teraz, to chyba nie przez warzywa. Kiedyś i nie raz zaczynałam dietę dr Ewy Dąbrowskiej czyli same warzywka i było ok więc co teraz? No cóż muszę to przetrwać. Miłego dnia życzę. Ja robię dziś sobie wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu, a ja mysle,ze to po prostu jakis wirus, mnie bolal brzuch z roznym nasileniu przez prawie tydzien. to bylo okropne, bo bylam jak balon,ale minelo. tobie tez minie. ja pilam wszystkie napary swiata. mieta,melisa,dziurawiec,itd... nie weim co pomoglo.moze czas??? milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie witajcie Nie było mnie wczoraj bo mialam wyjsie od poludnia i przeciągnęlo sie do późna trochę nagrzeszyłam zjadalam rybę faszerowaną napewno byla w niej bulka i trochę cukru, % - winko z mm poza tym bylo superowo tak mi brakowalo tego spotkania. Dostalam w prezencie sliczny zloty lancuszek z super przywieszką Będę miala na święta jak się cieszę. Dziewczyny jak tak sobie poczytalam to naprawdę jaki w Was wstąpił dobry duch 🌼 idziecie jak burza. Cieszę się bardzo że na swięta będziemy w dobrych humorach bo można będzie na siebie włożyć coś innego. Samopoczucie też pewnie macie dobre a rano chce się wstać. Mnie w tym wszystkim pomaga jeszcze picie dużych ilości nie aż tak bardzo słabej herbaty takiej średniej naprawdę dziala. Ela nie wiem co z Twoim brzuszkiem ale wiem że panuje grypa żołądkowa może to. Ja w tej diecie nigdy nie mialam z tym problemów. Te kotlety sojowe jeśli były tylko z bialkiem jaja to ok. Prażone platki sojowe są super z mlekiem i wcale się nie chce po nich jeść Magusia pewnie że możesz dodać je do owsianki. Aga gratuluje samozaparcia. Co slychać u Goodlife? Maryśki? U mnie jeszcze nic ani nie pomyte ani zawieszone chyba sie wezmę do roboty bo to już czas. U mnie na sniadanko byla surówka z małą iloscia pekinki + sporo marchewki+ por + majonez mm ogólnie duza porcja i nic po za tym pycha Zapraszam na kawkę ja stawiam bezkofeinowa Prima bez cukru w niebieskich filiżankach na bialutkich serwetkach obok żółty wazonik z 🌼. Miłego popołudnia koleżankom życzę. Będę zaglądać bo znowu mam komputerowa robotę pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno wypilam sama kawke moze innym razem Ktoś mnie zaprosi a na obiadek u mnie; goląbki z farszem miesno-grzybowym w sosie pomidorowym z koperkiem surówka z bialej rzodkwi + marchewka+ por+ cytrynka (nie mialam i nie mam fruktozy więc nie posłodzę jest i tak dobra) Milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wypróbowałam Agi pomysł na jedzenie poza domem. Na śniadanie miałam serek 0% i 2 małe pomidorki plus pół papryki i jadłam gdzieś na parkingu. Obiad składał się z kiełbasy suchej Dudy ( super pikantnej ) kawałek pieczonego żeberka a do tego pomidory i papryka a posiłek jedzony był znów w samochodzie:) Ciepłą herbatkę też miałam w termosie aby uzupełnić płyny pomiędzy posiłkami. Kupiłam sobie 2 fajne miseczki w Ikei w sam raz na pyszne zupki mm więc na kolacje ugotuje sobie zupe cegulową i spróbuję czy z dodatkiem soczewicy też będzie równie smakować jak brokułowa. Za zaproszenie na kawusie dziękuje, jak będę swoją piła gdzieś za godzinkę to pomyślę o nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziękuję za kawusię 🌻 Dziewczyny,zabiegana jestem.Z wczorajszych porządków były nici,z dzisiejszych prawie też. Ciągle ktoś nas odwiedza,ale w końcu uporałam się z jednym oknem i nawet firanę powiesiłam :P Teraz ruszam na zakupy,bo obiad to ja dzisiaj miałam taki zbierany. Miłego popołudnia. Jakby co to jesteście mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatea
witajcie dziewczyny,jutro zaczynam z wami mm,bylam na tej diecie w zeszlym roku,sporo schudlam ale szybko nabralam ponownie,na ten diecie nie chodzi sie glodnym,lepiej sie czulam,jestem po 40 i coraz ciezej mi jest sie odchudzic,mm z wszystkich diet wspominam najlepiej,dzisiaj sie jeszcze najem a jutro od rana walcze,razem bedzie razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Renate,zapraszamy. Masz napewno jakieś sprawdzone przepisy.Podziel się z nami jak będzie wyglądał tak dla przykładu,Twój jutrzejszy jadłospis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy nową dietowiczkę no i oczywiśnie coś nowego do jedzenia napewno się przyda W domu nie było żadnego sprzątania coś nie mam siły. Kolacja u mnie; tosty z baklażna z serem bialym i pomidorem mleko 0% lyżka platkow sojowych tym razem tosty mojemu M wogóle nie smakują a to któryś raz z kolei więc będę tylko robila dla siebie, zrobilam zapas bo były takie tanie. Zazdroszczę Wam które mają pomyte okna,ja niedawno myłam ale i tak są przykurzone. Ja to chyba pójdę już spać Dobranoc moje drogie spokojnego snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stesknilam sie do Was dziewczyny .Witam nowa a wlasciwie powracajaca MM-owiczke,witaj Renatea . Jak wiekszosc pan domu jestem troche zaganiana przed swietami.Dom sprzatam na biezaco ,aby nie zostac z balaganem i wielkim sprzataniem przed samym Bozym Narodzeniem . Ale ,jak kazdego roku zapraszam najblizszych do siebie do domu,takze jest co robic. Ela co do tego spania to umnie jest podobnie,lubie czytac przed snem,ale ostatnio doslownie po 10 min zasypiam. Tery u mnie dobrze ,dzieki.Bylam teraz na targach Polskiej Ksiazki(dosc czesto sa organizowane)-wyobraz sobie ,ze udalo mi sie kupic ksiazke z przepisami MM ,,Smacznie i Zdrowo Czesc II\'\'-cieszylam sie,jak dziecko w sklepie ze slodyczami.Dietka idzie wspaniale. Pa ,dobrego jutrzejszego dnia.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Witaj wśród nas Renate. Czterdziestka, a cóż to jest za wiek, to tylko dwudziestka na jedną nogę:):):) Fakt trudniej się już odchudza ale jednak sie chudnie i nic na szybko aby nie być pustym workiem po prezentach Sw Mikołaja:) Napisz coś o sobie, ile ważysz, wzrost, i jak to było na wcześniejszym odchudzaniu. Wczoraj na noc zrobiłam sobie foliowanie z olejkami ciałka, parafinę na stopki i łapki a teraz klikam z maseczką na włosach:) Dziewczyny a co oprócz maseczki na buziaka polecacie zwłaszcz na okolice pod oczami bo jakieś podkrążenia się uwidaczniają, Tery masz coś wypróbowanego z naturalnych żeczy, co poza okładami z herbaty, kostki lodu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHALIMAR
Witam ja też chcę.Od kilku dni obseruję Wasze wypowiedzi i mam wrażenie ,że to jest to.Wydaje się to trochę skomplikowane ale podejrzewam,że to tylko się wydaje.Zresztą wszystko co nowe jest nieznane i przez to straszne.Tak szybko o mnie 81 kg a chciałabym +-55;60.Wzrost 155 .%2 lata.Na moją obecną wagę pracowałam prawie 20 lat i myślę,że nie pomoże żadna dieta cud tylko racjonalne podejście do jedzenia wykorzystując dietę mm. Jestem po gruszcze na czczo.Mam przygotowany plasteer chudego twargu i pomidory.Skorygujcie jeśli można moje śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam moją wypowiedż i oczywiście mam 52 a nie %2 lata.Czasami bym chciała żeby przed 2 była mniejsz cyferka.Ale tylko czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam Was kochane U mnie pochmurno pewnie będzie padać deszcz a szkoda że nie śnieg, uwielbiam bialy puch. Goodlife super że udało Ci się zakupić książkę Montiego ale czy to nie II Faza? Widzę, że Renatea już się z Wami odchudzala - a z jakim wynikiem? Ela ja nie mam tych problemów więc nie stosowałam poza wskazanymi przez Ciebie specyfikami np. po nie przespanej nocy Wejdź na forum kafeterii Chirurgia plastyczna - temat worki pod oczmi niewiele jest ale może..... Botoceutical – Biotechnologiczne - znalazłam w necie serum na obrzęki i worki pod oczami prawie 80zł ale czy skuteczne nie wiem Aga nie goń tak szanuj zdrówko rozłóż sily - łatwo doradzać no nie? i odezwij się czy Ty czasem nie odpuścilaś ale na pewno nie jesteś za twarda tak czuję. Może dziś wyjdę na miasto muszę rozejrzeć się za kuchnią bo mi coś szwankuje - doradźcie mi kochane co mam kupić, dobrze by było gdyby miala sporo funkcji, poratujcie czlowieka. Magusia trzymaj się jesteś najmlodsza więc i chudnięcie Ci lepiej idzie a juz juz niedaleko. SHALIMAR - chcieć to jest móc witaj u nas zapraszamy i powodzenia. Na śniadanie chyba nic nie można zrobić nie tak, śniadanie ok tylko 1 plaster twarogu to mało, zjedz chciaż z 1/3 nawet 1/2 kostki i warzywko Dziewczyny święta już niedaleko, trzeba wykorzystać ten moment na chudnięcie bo jest motywacja a i Sylwester niedaleko, teraz to już zadna z Was nie zgrzeszy :D :D :D Miłego dnia i dobrej organizacji pracy życzę nie narobic się a zrobić i zdążyć na czas Ps. U mnie na śniadanko było mleko 0% + płatki sojowe+1 lodyga selera naciowego schrupana jak marchewka (nareszczie go dostalam ale drogi a ile ma błonnika ho ho) na obiadek ; leczo warzywne + upieczony kurczak bez skórki + surowe warzywko + kawałek sera żółtego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był bardzo duży plaster .Ładnie sie pocieszam ale było tego ok.1/4 kostki.Teraz myślę co na obiad .mąż będzie mnie wspierał bo sam na trochę do stracenia.Gorzej z synem.Ale jemu ugotuję z 2 ziemiaki.Mam filety z kurczaka,warzywa na parze i czy można dodać surówkę ze świeżej marchwi.To zawsze syciło.Metodą prób i błędów powinnam dojść do wprawy.W komputerze jest sporo informacji i ciężko wyłuskać rzeczy najważniejsze chociaż przepisy będę notować i stosować.Ale to mój 1 dzień i wolę pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SHALL... - sprawdz sobie stronke o przepisach mm, tez zalozony przez nasza tery. tam jest mnostwo przepisow.a jakie pyszne. mowie ci. a tak w ogole to witamy cie w naszym gronie. LUBIE WAS :) :) :) milego dzionka. bede dzis z synkiem robic ciasteczka imbirowe. jakie to wyzwanie dla mnie. cholera. ale wlasnie po to robie cos takiego,zeby sprawdzic ile mam sily oraz po to,aby moj maluszek uczestniczyl ze mna w garowych sprawach. uwielbia mixowac, dodawac cos tam. oba ciasta robil ze mna. zuch. kiedys zona bedzie miala z niego pozytek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SHALIMAR świeża marchew jest ok a Twój nic taki trudny :) Magusia udanych wypieków ucałuj swojego Pomocnika warto uczyć dzieci dopóki małe wejdzie w krew wiem cos o tym a ja wrócilam z miasta kupilam w koncu ta kuchnie prosilama Was o pomoc przepraszam ale byla chyba w porządku i wzięlam no i odkurzacz też i robot dla syna, wydalam sporo nie wiem jak Menio sie na to zapatrzy chyba nie będzie żle - przywioza po 17 a teraz musze poszukać kogos do montażu więc lece a Wam życzę slonecznego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tery nick na cześć mojego [dopiero w zasięgu prezentu ] ulubionego zapachu.Magusia ładnie zdoniła SHAL .Jest ok. Teraz pytanko.Jestem po obiedzie i tak Roladka z piersi lurczka z żółtym serem i kawałkiem chudziutkiego boczku.Us,ażona bez żadnych dodatków na oleju + duuuuużo startej marchewki + warzywa uduszone.Ziemiaków O.Na razie czuję się pełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę, rozgość sie u nas. Magusia jak ja zazdroszcę Twojego Miłoszka, pewnie jest taki jak cukiereczek, nic tylko zjeść. Małe dzieci są przekochane a ile w nich zapału i entuzjazmu. Mam takie zdjęcie jak moje skarby w odległych czasach wycinały ciasteczka, warto utrwalać takie chwile. Przed chwilą pocieszałam córcie bo wróciła z płaczem do domu. Jej klasa miała wyjazd do teatru a ona na jeden autobus się spóżniła drugi przyjechał opóżniony, na przystanku tramwajowym nikogo z klasy już nie było i jeszcze rozładowała jej się komórka. Szczęście że miała na tyle rozumu aby wrócić z powrotem autobusem do domu, bo oczywiście na spektakl już by się spóżniła a bilety miała koleżanka. Tery już kupiłaś kuchnię więc nic nie mogę podpowiedzieć. Napewno fajną a jeszcze zależy czy to miała być elek czy gazowa czy też gazowo-elekt. z piekarnikiem czy bez. Czytałam trochę o workach pod oczami i różnie to z tym jest, jak ze wszystkim zresztą. Niestety po niektórych kremkach mam uczulenie i chyba najrozsądniej zrobię jak zastosuje to co pisałam lub uzyskam próbki do przetestowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,witaj Shalimar:) Wydaje mi się,raczej jestem pewna,ze obiad był ok. Jeśli chodzi o ser to należy skonsumować na porcję 100g. Tery,nie zagladałam i niestety nic Ci nie doradziłam.Myślę,ze napewno zrobiłas dobry wybór. Pozdrawiam wszystkie serdecznie. Od rana miałam odwiedziny ,jestem wypompowana,starzeję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×