Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tery

ponownie zaczynam skuteczną dietę mm

Polecane posty

Gość defi
oj dlugo mnie tu nie bylo!Pozdrawiam was wszystkie te"stare"i te nowe mm-owiczki,cos tu cicho i wieje pesymizmem.Czyzby brak wiary w to ze mozna schudnac!?Dziewczyny mm jest pyszne a co najwazniejsze skuteczne....Do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eoos
witajcie dziewczyny! od jutra zaczynam nowe życie! tak jak Wy chcę rozpocząć dietę MM. chciałabym schudnąć, ale przede wszystkim pragnę zmienić styl życia. tak więc przede mną nowe wyzwania... trochę będzie mi trudno pożegnać się z ziemniaczkami [szczególnie teraz kiedy są młode] oraz niestety z cukrem [do kawki przede wszystkim], ale mam nadzieję, że dam z Wami radę. trzymajcie kciuki! 11.06.2007 wiek: 27 wzrost: 173 cm BMI: 27,06 waga: 81,6 kg realna waga: 65 kg upragniona waga ostateczna: 57 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca MM-ka
ziemniaczki rzeczywiście odpadają, a z cukrów to dozwola jest fruktoza, choć lepiej pozbyć się tego białego nałogu :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE Wracam skruszona z 3 kilogramami więcej od ostatniego wpisu.Zła na siebie bo zadowolona z poprzednich efektów popuściłam sobie.Ale jestem znowu na dobrej drodze.Mam tylko pytanie.Jak to jest z truskawkami.Sezon na te owoce jest tak krótki a mogłabym je jeść bez końca.Najlepiej z cukrem i śmietaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec topiku
co to sie stalo ze nikt tu juz nie zaglada,albo wszystkie przytylysmy,albo tak schudlysmy ze juz nam to nie potrzebne?Specjalnie postanowilam tu zabrac glos bo czasem was odwiedzalam a teraz taka cisza,moze was sprowokuje i znowu zaczniecie pisac.No wiec jak przyznajcie sie kto ma jojo,kto przytyl i znowu ma dola?Nic lepszego nie mozecie zrobic tylko znowu szukac tu wsparcia,entuzjazmu,zapalu do dalszej walki.Pewnie napiszecie ze jest ok tylko nie macie czasu albo ze sa wakacje...ale czy to tylko nie wymowka ?No wiec jak ...jest tam kto?? Pozdrawiam i zycze nowych sil badzmy chudsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola105
Hej skruszona wracam.Przytyłam 3 kg.chciałabym znowu ruszyć do boju.Od dzisiaj jestem spowrotrm na mm.Może Ktoś się odezwie To ja Mariola102, ale zapomniałam hasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola105
Sama jestem , może ktoś do mnie dołączy?Śniadanie płatki górskie i jogurt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca mm-ka
Ja już po I śniadaniu: dzisiaj ryż z twarogiem, mlekiem 1,5%, łyżką jogobelki i ogórkiem gruntowym Na II-gie: przewidziałam 2 mufinki z truskawkami, kefirem + 1/2 kalarepki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandeczka mm
gdzie jesteście mm-ki.Dobrze sie przy Was zrzucało wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie stalo
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca MM-ka
ano cosik zdechło, a szkoda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca MM-ka
byłoby fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM pozdrawiam cię serdecznie.Chyba tylko my dwie tu zaglądamy.Ja po lataniu po dietach skruszona wróciłam do MM.Byłam na SB, ale co chwilę mi coś wypadło i cały czas byłam w fazie Ii już brakowało mi owoców,i innych węgli.W mm to jest więc wracam.P.Poczytam znowu sobie reguły i ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujaca MM-ka
a ja mam wzloty i upadki, czasem idzie lepiej, czasem gorzej, ale czuję sie świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinka1506
Teraz będzie nas więcej dołączam się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik umarł
niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umarł nie po długiej niezawinionej nieobecności chciałabym wrócić nie wiem czy mnie przyjmiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że tak jest lepiej niech pozostanie samo motto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tery :) Cieszę się,ze sie odezwałaś i myslisz o MM:) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tery ma twardo wałkujem MM na topiku.\"30 kg do stracenia.szukam zawzietych 48latek\" Zapraszam,zagladnij do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aga gratuluję wagi i napewno zajrzę na topik 30 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×