Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tery

ponownie zaczynam skuteczną dietę mm

Polecane posty

Cześć dziewczyny Wczoraj nie moglam wysłać posta inni też z tego co czytałam dziś spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winogronka na mm
czesc czy na mm moge zjesc sobie na kolacje winogrona ? tak wyjatkowo dzisiaj tylko czuje ze MUSZE je zjesc myslicie ze zaszkodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie a ja się przeziębiłam i jestem chora waga wczoraj o ja nieboga 92kg 😭 😭 przez te święta i wogóle topik upada nikomu się nic nie chce siedzę w domu a taka piękna pogoda i nie wiem czy mam ruszać w zaplanowaną trasę czy nie chyba wypiję kawę - zapraszam chętnych Dużo słoneczka chociaż ja nie lubię jak jest bardzo gorąco. Miłego dnia życzę wszystkim kto nas odwiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie na liczniku wagowym 92.3 😭 Dziś ściśle będę przestrzegać zasad. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysia51
Witam, dlugo mnie nie bylo, przez caly poswiateczny tydzien mialam gosci i praktycznie dostepu do kompa. Dzisiaj rano jako ostatni wyjechal syn na studia i od dzisiaj wracam do was i na diete. Moja waga niestety poszla w gore - 76,8kg. Pozdrawiam i zycze milego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem sporawy
dziewczyny jak jest z kawą bezkofeinową,dlaczego tylko i wylacznie mozna ją wypić po posilku weglowodanowym? co zrobić by móc wypić ja tez po tluszczowym-dodac smietanki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agi40
zamierzam zacząc te dietę ale jak patrze i czytam że przed dietą wazylas 92 a teraz wiecej to mam watpliwosci,mozesz mi to wyjasnic? dzieki,pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieta dla diet sa zabojstwem. ja zwazylam sie w sobote i wazylam 71,30 jeszcze troche i dogonie swoja stara wage. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magusi
jak waga spada na MM ,w jakim tempie ? pijasz kawę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! No w koncu udalo mi sie tu zajrzec,ale widze ze Wy rowniez tak czesto tu nie bywacie:-).Moja waga narazie stanela,ale moze to i lepiej...dla skory.Jestem troche przeziebiona,ale MM-uje twardo. Pa.Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i odpowiadam :) Zanim zaczęłam stosować MM,wcześniej byłam na innych dietkach i udało mi się pozbyć około 2 kg.Miałam dobite do 95 :(,ale jak widać,ze ja tak się teraz huśtam to i huśtałam sie wcześniej.Sama już się pogubiłam,kiedy ile ważyłam. Mam na siebie nerwy,ze tak wyszło,bo osiągnęłam ładny wynik nie głodując i nie walcząc ze sobą,ale niestety zmarnowałam to :( Ja mam tak jak u pijaka ;)jakiś problem,stres no i właśnie,pamietam ten stres,ten apetyt i to,ze sobie na moment odpuściłam.Potem było ciężko,były postanowienia,ze od jutra,ze od poniedziałku,a moze od środy.........itd.itd,a waga sobie szła do góry. Nie znasz tego? Wiem,ze MM jest dla mnie,jak czytam swoje wcześniejsze posty,ze ja już wiem,ze to takie proste to mnie trafia,bo znałam doskonale zasady,ale nie potrafiłam szybko powrócić do tych prostych zasad.Teraz jestem o coś mądrzejsza,ale ponownie z 9-ką z przodu :( Trudno,cieszę się,ze ponownie potrafiłam sie zmobilizować i ponownie być na MM. Jestem dobrej myśli :) to musi być Twoja decyzja, zeby się przekonać trzeba spróbować pozdrawiam ale tak na marginesie to się sama zastanawiam,że skoro nie głodowałam,jadłam posiłki regularnie to czemu tak szybko waga odbiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja się kuruję różnymi specyfikami mam nadzieję, że niedługo wyjdę z tego. O my nieszczęsne jak można zaprzepaścić to co się zgubiło 😭 jeszcze raz dla dzielnych dziewczyn gratulacje. Nie wpisuje na razie Eli. Wyniki wagowe; 17.04.07 Nick********Wzrost*****Data********Było*****Jest****Będz ie****Ubyło Goodlife*****165*****08.11.06***** 94,4*****77,0*****75,0*****- 17,4kg 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 defi(44)******???******21.11.06*****81,5*****66,2*****65 ,0***** - 15,3kg kwiat]🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 SHALIMAR**154*****07.12.06*****81,0******75,7****60,0****** - 5,3kg 🌻🌻 🌻🌻 🌻 Magusia*****169******08.11.06*****74,0*****70,0*****65,0 ***** -4,0kg🌻🌻 🌻🌻 tery(50)*****160*****22.03.07*****92,0*****92,0*****80,0 ***** Aga(42)******167***** 17.04.07*****92,3***************72,0***** Krzysia51***???? *****30.03.07***ile było?***76,8*****podaj cel Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Podczytuje Was od jakiegos czasu Tez jestem wielka fanka mm :) Od polowy stycznia schudlam 14 kilo:) przez 2 lata probowalam sie pozbyc tego mojego \"bagazu\" i nie udawalo mi sie , ale dzieki mm znow jestem szczesliwa i czuje sie wspaniale :) 19 maja biore slub i chciala bym do tego czasu pozostac na I fazie ale od 20 maja planuje wejsc na faze II Mam nadzieje ze wiele sie od Was naucze , drogie Panie :) Pozdrawiam serdecznie :) A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzięki Tery za tabelkę,żeby tak zmieniać w niej cyferki jak ostatnio. Naughty,gratuluję,ładnie Cię ubyło.Mozesz napisać z jakim wynikiem zaczynałaś? Masz niezłą mobilizację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawione
Nick********Wzrost*****Data********Było*****Jest****Będz ie****Ubyło Goodlife*****165*****08.11.06***** 94,4*****77,0*****75,0*****- 17,4kg defi(44)******???******21.11.06*****81,5*****89*****65 ,0***** - 15,3kg kwiat] SHALIMAR**154*****07.12.06*****81,0******75,7****60,0*** *** - 5,3kg Magusia*****169******08.11.06*****74,0*****70,0*****65,0 ***** -4,0kg tery(50)*****160*****22.03.07*****92,0*****114*****80,0 ***** Aga(42)******167***** 17.04.07*****92,3*****108******72,0***** Krzysia51***???? *****30.03.07***ile było?***76,8*****podaj cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie kilogramy,też mi nie są obce.:) Ktoś ładnie przewiduje,ale to tylko mnie bardziej mobilizuje.dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zobaczyłam,ze nie jkestem osamotniona,ale sie chce komuś bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jest dobrze
Nick********Wzrost*****Data********Było*****Jest****Będz ie****Ubyło Goodlife*****165*****08.11.06***** 94,4*****77,0*****75,0*****- 17,4kg defi(44)******???******21.11.06*****81,5*****89*****65 ,0***** - 15,3kg kwiat] SHALIMAR**154*****07.12.06*****81,0******75,7****60,0*** *** - 5,3kg Magusia*****169******08.11.06*****74,0*****70,0*****65,0 ***** -4,0kg tery(50)*****160*****22.03.07*****92,0*****114*****80,0 ***** Aga(42)******167***** 17.04.07*****92,3*****156******100***** Krzysia51***???? *****30.03.07***ile było?***76,8*****podaj cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja zaczynalam z wagi 75 -76 kilogramow , ale czulam sie juz strasznie , nie pomagala zadna dieta ! Ani Kopenhaska ( choc 3 lata wczesniej schudlam na niej 8 kilo ) ani 1000kcal ani kapusciana no nic nie pomagalo ! jadlam malo ale nie chudlam .Znalazlam MM i postanowilam sprobowac , ale indeksy glikemiczne przyprawialy mnie o zawrot glowy , liczenie , sprawdzanie wiec jadlam to co Sopelek z www.e-figura.pl podawala w przepisach na swoim temacie :) Jestem szczesliwa :) Teraz waze 61 kilogramow i chodze 10 cm nad ziemia :D:D:D Pozdrawiam i tzrymam kciuki za Was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Naughty gratuluję wiem że jest to skuteczna metoda pomimo, że mi się przytyło ale w sumie schudłam 12 kg i jestem z tego powodu szczęśliwa. Wykuruje się i dalej do roboty z odchudzaniem. Pozdrawiam Was dziewczyny Dobranoc Do jutra kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naughty,dzięki za stronkę,przepisy są super,łącznie ze zdjęciami.Dałam do zakładek :) Pozdrawiam Was również i życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Witam się z Wam i zapraszam na przedpołudniową kawkę bezkofeinową. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tery,z przyjemnością wypiję.:) Dziś robię na obiad piersi pod pierzynką z przepisu Sopelka. Dodam sałatkę z pieczarek. Ruszam po składniki. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popoludniowo, rowniez jestem po kawce ale naturaalnej, drugiej z kolei !!! I to jest moj najwiekszy problem, jestem niepalaca,l ecz wypijam 3 kawy dziennie i nie moge pozbyc sie nalogu. Z dieta rowniez nie wychodzi. Nie wiem jak dalej bedzie z moim odchudzaniem, ale czuje ogromne zneczenie organizmu i niechec do diet. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Coś nie mogę wejść na właściwą drogę i omijać lodówkę.Jestem na siebie wściekła brak mi chyba motywacji.Przyjdzie długi weekend i znowu pełno ludzi i szykowanie pojadanie grilowanie.Co stracę to zyskam i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja też nie dietkowo 😭 😭 motywacja motywacja motywacja motywacja motywacja gdzie ta motywacja? kiedy przyjdzie?????????? Zróbmy coś dziewczyny Proszę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , chciałabym o coś spytać chcę rozpocząc diete mm bede korzystać z przepisów które znalazłam i chciałam spytać czy jeżeli bede jadła 3 posiłki dziennie jeden tłuszczowy i 2 weglowe to bedzie dobrze? czy sniadanie ma byc weglowe, obiad tłuszczowy a kolacja weglowa? czy kolejnosc nie ma znaczenia?i jeszcze chciałam sie zapytac jakie mają być odstępy czasowe pomiedzy tymi posiłkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×