Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cykaczka

proszę powiedzcie mi na co zwrócić uwagę przy zakupie aparatu fot

Polecane posty

Gość cykaczka

oczywiście nie kupię za2 - 3 tys ale na taki do 1200 to moze zaoszczędze tylko sie nie znam doraźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozdzielczosc juz wystarczajaca do \"normalnych\" zdjec 10X15 to 3 mln pikseli, jednak optymalna wartosc to 4 -5 mln, wtedy przy wiekszych odbitkach jakosc bedzie lepsza., wspólczyynnik ISO- im wiekszy tym lepiej fotografowac w gorszych warunkach ( przynajmniej ISO 400 ); do wieszosci amatorskich zdjec wystarczajacy jest zoom 3 krotny najlepiej z ogniskowa startujacą od 28 mm( mozna objac szerszy kadr), zwróc tezuwage na makro( zdjecia np małych przedmiotów w duzym zblizeniu w małej odleglosci od przedmiotu np 3 cm ) no i oczywiscie zasilanie: do wyboru baterie \"paluszki\", akumulatory \"paluszki\" pozwalajace na ładowania,alumulatory litowo-jonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykaczka
koczi wielkie dzięki wiesz ,w sklepach jest taki ogrom ,ze szok sprzedawcy wiadomo chcą wcisnąć to co mają na stanie ten stary aparat ma 3 ,2 piks ale pomieszczeniach wychodzą fatalne foty-same białe kropki a umiałbyś moze jakiś konkretny modek polecic?? http://www.allegro.pl/item136654941_kodak_z612_sd1_0gb_futeral_12x_zoom_f_vat_pl.html co tu myślisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kodaki są kiepskiej jakości najlepsze firmy to canon i nikon. 1 musisz sobie postawic ppytanie czy szukasz aparatu do automatycznego robienia zdjec czy umiesz sie posługiwać skomplikowanym manualem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie przyznac ze sie posłużyłam wiedza gazecianą. jest taka gazetka \"apapaty cyfrowe\", akurat był artykuł o tym na co zwracac uwage przed zakupem. ten kodak wydaje sie super swietny, wybajerzony itd. ale faktycznie moja poprzedniczka stwierdziła ze bywaja kiepskie.podpisze sie pod tym zdaniem. faktycznie poszukaj moze czegos nikona, pentaxa, olympusa, moze cos tanszego konica minolta. lepiej miec aparat lepszej jakosci,z np mniejszym zoomem 5 krotnym w podobnej cenie do tej, niz słabego kodaka z zoomem 12 krotnym. i warto tez wybrac sie do sklepu oferujacego produkty stricte fotograficzne, tam znajdzie sie zawsze ktos , kto dobrze doradzi. a jak juz bedziesz wiedziała co kupic - wtedy mozna zerknac na allegro :) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spytaj w jakims sklepie fotograficznym, moze ten kodak nie jest taki najgorszy:) aha i poszukaj moze czegos z dłuzsza gwarancja( choc nie wiem , czy bywaja dłuzsze :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bierz kodaka, byłam na szkoleniu sprzedawców tej firmy, oglądałąm fotki zrobione różnymi modelami - są takie sobie. Ja osobiście właśnie kupuję trzeciego soniaka, ale moja kumpela ma minoltę z10 i aparat robi przepiękne zdjęcia. Minolty robią aparaty, dla koneserów, którzy nie korzystają z trybu auto, ale lubią mieć kontrolę nad zdjęciem Poleciłabym Ci właśnie minoltę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam fajnego automacika zgrabnego ale zachciało mi się aparatu z bajerami i bogatym manualem. Manual okazał się być zbytecznym bajerem z którego nie korzystam, Weź pod uwagę awaryjność aparatu, lampę błyskową( nie powinna być za mocna ani za słaba), Nie ma idealnego aparatu i podobno w granicach 1200 wszystkie aparaty są podobnej porównywalnej jakości. Moja rada: od tego szukania odechce ci się aparatu więc postaw na dobrą firmę i pstrykaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kro a jak wlasnie oceniasz
aparaty Sony???? czy DSC T30 jest ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktos z was ma Sony T10
???? jak sie sprawuje taki aparacik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalioneczka_23
jak to kodaki sa zle?? mieszkam w stanach i tu teraz kodak to najlepsza firma!!! Kiedys moze byla kiepska ale teraz juz kodak robi jedne z najlepszych zdjec! Sama mam kodaka C743- sredniej klasy i niedrogi ale zdjecia wychodza super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×