Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kwaśna pomarańcza

Coś-niecoś o perfumach FM.

Polecane posty

Tylko na mnie nie krzyczcie,bo tylko pytam. Na jednym z forów przeczytałam,że perfumy FM,których ja też używam mają jakieś szkodliwe dla skóry substancje.Podobno jeszcze gorsze niż inne podróbki perfum(chodzi o te sprzedawane w sklepach),bo rzekomo składu perfum FM nikt nie bada i te substancje,które są odpowiedzialne za ich trwałość są bardzo szkodliwe.Wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
co to jest FM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie liczcie
na to, ze za taka cene dostaniecie super jakosci produnkt. Cos za cos.. jeszcze gdy by produkty te byly sprzedawane w sklepie bylaby wieksza pewnosc, ze nei sa szkodliwe.. Ja nie ryzykuje, wole kupic oryginaly na allegro ( u sprawdzonego sprzedawcy), albo tansze perfumy z drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wlasnie
o tym napisalam! Jesli produkt nie jest sprzedawany w sklepie to jego bezpieczne stosowanie stoi wedlug mnie pod wiekszym znakiem zapytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj drogi Panie :) aby cos mozna było produkowac i sprzedawac w naszym kraju , musi to spelniac bardzo rygorystyczne normy . Produkty zarono FM jak i Nakaido ( bo te sprzedaję ) sa przebadane dermatologiczne i dopuszczone do obrotu w Polsce i na swiecie . Mozna ich spokojnie uzywac co ja i wielu moich klientow z zadowoleniem czynimy :) Myslę ,ze obawiać sie mozna o produkcję tureckich garazy propagowana co jakis czas w topikach " oryginały wysle liste " natomiast nie w wyrobach Polskiej produkcji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja slyszalam ze avon
ma wlasnie fatalne perfumy i ze barwiniki w nich zawarte moga powodowac raka skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
czy możecie mi powiedzieć co znaczy skrót FM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrot FM pochodzi od nazwy Federico Mahora - FM GROUP - to odpowiedniki zapachow tak jak refan czy nicole z tym ,ze zaperfumowanie naszych wyrobow damskich to 20 % nie jak w pozostałych firmach 12-14 . Stad ich trwalosć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie produkty dopuszczone do obrotu w Polsce muszą spełniać te same normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do bammbinek-FM-oznacza skrót do Federico Mahora,są to alternatywne zapachy zapachów znanych firm,które produkują perfumy.takich jak np:Chanel,Dior itp.,tylko taniej,znacznie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
dziękuję :D a czy one teoretycznie pachną tak jak te oryginalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyui
Witajcie :) Listopadowy bon rabatowy do Sklepu FM, który można użyć na stronie: www.SklepFM.com kod to: YEGYZ3PJ mozna go wykorzystać do końca miesiąca, czyli do 30.11.2011r. Uprawnia do 10% rabatu na wszystkie perfumy, nawet te, które już wcześniej zostały przecnione i są obecnie w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlapsakielbasa
Dobrze napisane powyzej,musza byc atesty!!! ja te perfumy sprzedaje od lat 5-6 i jestem zadowwolona,sa naprawde trwale.....zawsze slysze komplement ze ladnie pachne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×