Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dax

Polanica Zdrój

Polecane posty

Nie mam pojecia kto mnie przyjmie.Mam byc 26marca wczesniejsce operacje wykonywal doktor Wojcicki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze dodam, ze chodzi o kwestie NFZ, poniewaz to od wady a nie zachcianek raczej. Pozostala wlasnie kwestia korekcji nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos sie orientuje jaki jest czas mniej wiecej oczekiwania na NFZ na operacje nosa w Polanicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renegat
Dziewczyny czy powiekszalyscie sobie biust w Polanicy? Jesteście zadowolone? U kogo ? Jakie ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. W listopadzie czeka mnie operacja nosa u dr Wysockiego. Kochani, czy to dobry lekarz? Dużo czytałam na jego temat na forach i mam już mętlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy robił ktoś może nos u dr Wysockiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Wysocki to bardzo dobry chirurg co prawda nie miałam u dr Wysockiego operacji nosa ale poprawkę po innym chirurgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysocki jest wspaniałym lekarzem. Naprawdę takim z powołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolonaapacjentkaa
2 tygodnie temu miałam operacje noska u Wysockiego. Poprawiał mi potwornie zniszczony nos po Śliwińskim z AMC (Szczecin). Wysocki to cudotwórca!! Miałam długi powykrzywiany nos z ubytkami a teraz mam malutki, dziewczęcy, symetryczny nosek !! W życiu nie wiedziałam ze można tak pięknie naprawić mój nosiaczek. Jestem baaaardzo wdzięczna za to co zrobił... bo strasznie się wstydziłam mojego nosa po nieudanej operacji u sliwinskiego. Na szczęście doktor naprawił mi wszystko. Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa! Możecie sobie zobaczyć niektóre przykłady na jego instagramie bo tam ma zdjęcia. Ale troje mało ma - mi pokazywał więcej przykładów na konsultacji w Polanicy. W ogóle bardzo spokojny i sympatyczny lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktoś chciałby mieć piękny, dobrze zrobiony, a przede wszystkim spełniający swoją funkcję nosek to tylko u Doktora Mariusza Wysockiego. Półtorej miesiąca temu byłam przez niego operowana. Miałam garbaty, krzywy i bardzo ciężki do operacji nos. To co widzę każdego dnia w lusterku to śliczny bardzo seksowny ( tak mówią znajomi) nosek. Dokladnie taki jak chcialam. Pasujacy do mojej twarzy. Dr Wysocki to skupiony na swojej pracy, świetny specjalista. Skromny, pełen empatii. W rozmowie merytoryczny i dokładny w szczegółach. A przede wszystkich rekomendowany przez wielu pacjentów. Sama tego doświadczyłam. Bardzo dokładnie wszystko tlumaczy. Proszę się nie zastanawiać nad wyborem chirurga. Polecam go z czystym sumieniem. Z tego co mi wiadomo ma dosyć odległe terminy. Przyjmuje i operuje w Polanicy Z. Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaz26
Hejka dziewczyny. Jesli ktoras z was miala robiony nos u doktora Wysockiego bardzo bym prosila o recenzje i jesli mozna zdjecie na emaila. Planuje swoja operacja i chcialabym zobaczyc efekt przed i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez Doktora Wysockiego byłam operowana 2 miesiące temu. Chętnie bym wysłała zdjęcia, ale mój nos był okropny i pozbylam się wszystkich starych fotek. Piękny nosek wyrzezbiony przez ręce tego chirurga powoduje uśmiech na mojej twarzy każdego dnia. Nie zastanawiaj sie nad wyborem chirurga. Dr Wysocki doskonale wie jaki nosek będzie do Ciebie pasował. Ja mu zaufalam i to byla moja najlepsza decyzja. Operacja otwarta z całkowitą zmianą ksztaltu nosa, łącznie ze skrzydełkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polanicy nowoczesną kliniką dysponuje doktor Łątkowski gdzie poprawiał mi nos zeszłej zimy. Konsultacje wyczerpały temat, a po zabiegu kilka tygodni wracałam do siebie, ale z perspektywy czasu mogę powiedzieć że warto było. Czuję się dużo lepiej w swoim ciele, jestem pewniejsza siebie i przestałam się obawiać kontaktu z ludźmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piersi

Czy ktoś robił powiększenie piersi u Wójcickiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikakiernicka

Mogę potwierdzić, klinika Łątkowskiego w Polanicy to sprawdzone i bezpieczne miejsce. Powiększałam piersi i po operacji szybko wróciłam do siebie. Blizny są niewidoczne, a efekt naprawdę satysfakcjonujący 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justuna

Czy polecacie robic calkowita rekonstrukcje nosa w Polanicy-Zdroju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 godziny temu, Gość justuna napisał:

Czy polecacie robic calkowita rekonstrukcje nosa w Polanicy-Zdroju?

W Polanicy są najlepsi chirurdzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×