Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dax

Polanica Zdrój

Polecane posty

Gość gość
polecam dr Wysockiego bardzo dobry specjalista jestem po operacji powiek i wyglądam 10 lat mniej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy robi na nfz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale tylko w szpitalu w Polanicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Wysockiego z Polanicy jest bardzo dobrym specjalista operowal mnie i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nosy mu wychodza? Jest tu ktos po operacji nosa u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam piszecie o polanicy to mam pytanie wybieram sie do polanicy z 3 letnim dzieckiem na usuniecie znamienia na szyij niewiem jak tam jest słyszałam za nie moge byc z dzieckiem na oddziale w nocy i bardzo mnie to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola01
Kochani mam metlik w glowie.Pragne poprawic sobie nos(garbaty i przegroda do zrobienia)ale nie wiem u kogo.Jednego jestem pewna ze bedzie to lekarz z Polanicy.Zastanawiam sie nad dr.Wysockim ale jest niewiele informacji o nim i nie moge znalezc zdjec jego prac.Fajnie by bylo zobaczyc jakie nosy robi.Moze ktos z was operowal nos u niego i podzieli sie odczuciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten lekarz ukończył nie dawno specjalizacje wiec nie wiele znajdziesz o nim informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaya1
Ja miałam robiony nos u dr Wysockiego pół roku temu. To nieprawdopodobne co potrafi zrobić z nosem. Z niekształtnego, garbatego mam teraz drobny, prościutki kobiecy nos. Nie wiem czemu jest tak mało o nim w necie, ale jak byłam w Polanicy to widziałam, że operował dużo pacjentek. Bardzo go chwaliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papaya. Prześlij mi zdjęcia nosa na pocztę z przed i po operacji. Jak odpiszesz podam e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Poszukujemy panie lub panów w wieku 30 – 55 lat Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i  czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym  roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli operować to tylko Polanica lub Szczyt , w innych wypadkach kiedy żle się wybierze jakichś niedoświadczonych dorobkiewiczów ,często może być jak u zmasakrowanego z tematu nieudane operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczyt? Z czym on jest taki dobry? Nie chciał mi zrobić przeszczepu tłuszczu w powieki, bo on sie tym nie zajmuje i to ma być dobry lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczyt nie wykonuje zabiegów z tłuszczem, bo to bardzo niebezpieczne o czym takie naiwniaczki nie mają pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ubogą masz wiedzę w takim razie skoro tak twierdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty za to wstrzyknij sobie jeszcze tłuszcz w dupę i ostrzyknij jak monge:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty idź do psychiatry! Złośliwa istoto! Nie wiem jakiego pokroju ludzie tu siedzą i skacząc po wątkach i piszą co im ślina na język przyniesie. Najpierw trzeba uzasadnić swoje domysły, a dopiero póżniej pisać. Bo twoja wiedza na temat tłuszczu jest zerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Wkrótce czeka mnie operacja usunięcia znamienia wrodzonego z szyi( termin ustalony) Nie wiem co myśleć wiem że to najlepsza klinika w Polsce ale mimo wszytko się boje. Miał już ktoś usuwane znamię? jakie były przygotowania i ile trwało dojście do siebie? proszę o kontakt. karolciar188@wp.pl lub gg 5152222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również zwracam sie z pytaniem czy ktoś może operował nos u dr Kuźlan w Poznaniu, zastanawiam sie też na dr Skupin- ale czy juz powoli nie jest przereklamowany i terminy też bardzo długie? prosze o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skupin to pomysł taki sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak uważasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle jakieś wystające kostki , każe je wciskać W przypadku poprawki musisz płacić. W Poznaniu mocna przereklamowany/przez siebie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z dr Kuźlan? nikt nie miał przyjemności poznać tę Panią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam z nią na szwajcarskiej Sympatyczna to ona nie jest Ale to się chyba nie liczy. Jest świeżo po specjalizacji a więc chyba dopiero się uczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 01
Kochani jak mam skontaktowac sie dr.Mariuszem Wysockim?Moze ktos ma nr.telefonu Prywatnej Kliniki Chirurgii Plastycznej ul.Koscielna 5/18.Zdecydowalam sie na tego lekarza ale nie moge sie z nim skontaktowac.POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Wysocki to wspaniały człowiek i bardzo dobry chirurg operował mi powieki i jestem bardzo zadowolona.polecam tel.501 608 356.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastyka
Miała ktoraś z was robiona plastyke brzucha w Polanicy? Jaki koszt takiego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa miesiące temu miałam zrobioną plastykę brzucha w Polanicy Zdroju u dr Wysockiego jestem bardzo zadowolona i nareszcie szczęśliwa.Super klinika i opieka. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×