Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dax

Polanica Zdrój

Polecane posty

Gość gość
Jestem po operacji korekty nosa u dr.Wysockiego i jestem bardzo bardzo zadowolona.szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modo66
prywatnie czy na nfz ten nos robiłaś? Co konkretnie z nosem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogromna szkoda, ze dr wysocki nie ma na swojej www zdjec prac, chetnie zobaczyłabym takie przed/po Takze jak ktoś jest po może pokaże , na pewno nam przyszłym pacjentom to sporo da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ;) operował ktoś może kolana w polanicy ?? Który chirurg ortopeda jest godny polecenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 001
Witam dziewczyny. W listopadzie miałam wizyte i zakwalifikowali mnie na operacje pomniejszenia piersi. Lekarz powiedzial że czas oczekiwania to ok 2lat. I tu pytanie:czy termin dostaliscie pocztą,telefonicznie czy same dowiadywaliscie sie? I ile czekaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modo66
Mailowo lub osobiscie jak z poradni ze swistkiem od dr polecisz do bardzo ( nie)sympatycznej pani Halyny sie zapisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po roku sama zadzwoń i się dowiedz. Ja tak zrobiłam. Trzy miesiace przed operacją dostajesz list na który musisz odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 001
Dzieki dziewczyny szkoda, ze to tak jeszcze daleko. Juz mam serdecznie dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A. Ile mniej więcej kosztuje operacja ogólna nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mnie interesuje operacja nosa, mam w tej chwili namiary na poleconego przez znajomą z bardziej specjalistycznego forum lekarza. Poleciła mi doktora łątkowskiego z Polanicy (80km od mojego miejsca zamieszkania więc nie jest źle). Będę na dniach dzwoniła, ale pewnie dopiero po konsultacji okaże się ile ta operacja będzie kosztowała. Tak czy siak podawajcie ceny u waszych lekarzy, będzie łatwiej się zorientować ile trzeba mieć przygotowanej gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co płacić za operacje jak można zrobić ją na NFZ... idziecie do lekarza rodzinnego po skierowanie do poradni w Polanicy i dalszy ciąg opowiada lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po operacji powiększania piersi u doktora Łątkowskiego i z pewnością dołączam do grona bardzo zadowolonych pacjentek. Operację przeszłam stosunkowo łatwo. Byłam bardzo zdeterminowana żeby wreszcie coś zaradzić na te moje niesamowicie małe piersi. Obecnie ciesze się większym rozmiarem i jestem bardzo szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na NFZ owszem, ale trzeba się starać u lekarza rodzinnego o taką kwalifikację, a poza tym dostanie się wówczas lekarza z przydziału, a nie wybranego przez siebie. Dla mnie byłby to spory minus, bo jednak dr Łatkowski zdobył moje zaufanie i u niego chciałam być operowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma też skorzystała z jego usług i jest bardzo zadowolona. poddała się plastyce brzucha i teraz, jak przyszedł sezon na stroje kapielowe, to ona jest jedna z pierwszych ktora swoj eksponuje. wygląda bardzo ladnie! dr. łątkowski zdziałał u niej cuda, sama tak mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są teraz terminy na operację u dr Łątkowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek Z Posypką
Dziwi mnie ten wysyp pochwał o Wysockim, ja nie miałam z nim styczności więc nic na jego temat nie mogę powiedzieć tylko po prostu dziwne jest to ze tak nagle tyle pozytywów a ogólnie to mało znany lekarz... (nie mówię że te opinie są fałszywe) ja też miałam operację w Polanicy kilka dobrych lat temu u innego lekarza (nie Wysockiego) i klapa totalna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespokojna mamuśka
Witam, czy mogę się dowiedzieć czy w szpitalu na oddziale chirurgii plastycznej dla dzieci pozwolili zostać jakiejś mamie na nic? Jak to wywalczylyscie? Nie wyobrażam sobie zostawić dziecka samego:( proszę o odpowiedzi. Jeśli napisałam w niewłaściwym miejscu to przepraszam i proszę mi pomóc gdzie mogę się tego dowiedzieć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polanicy byłam u dra Łątkowskiego:) robiłam sobie nos i efekt jest świetny. Bałam się, ale warto było, doktor pełna klasa. Także jak już decydować się na taką poważną operację to tylko u najlepszych lekarzy w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chcę zrobić sobie nos. Jaka jest cena u dra Łątkowskiego? Albo raczej jaki przedział cenowy. Słyszałam, że to jeden z najlepszych w Polsce więc jestem ciekawa czy ceny sa ogromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy orientuje się ktoś ile czeka się na operacje w Polanicy w szpitalu? mam na myśli zabieg na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 000
Zalezy na jaki zabieg ale ok 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , chcialam sie zorientowac czy ktos z was mial zabieg w szpitalu w Polanicy. Mam termin i szukam informacji. Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zabieg miesiąc temu - poprawkę u prof. Kobusa. Zdewastowaną twarz, poprawiał po Dydymskim T. z kliniki Solumed w Poznaniu. Ostrzegam, i przed tą kreaturą, i przed tym miejscem. Prof.Kobus zrobił co mógł. Jest lepiej, ale czeka mnie jeszcze jedna operacja, bo wszystkiego naraz, zrobić się nie dało. Polecam Ci - jeżeli zdecydujesz się na operację, obojętnie czego ona będzie dotyczyć, tylko i wyłącznie Polanicę : prof. Kobusa, dr.Łątkowskiego oraz dr Wysockiego. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Łątkowski to renoma, której nawet nie trzeba tłumaczyć. Moje koleżanki już przetarły szlak i teraz czas na powiększenie moich piersi. Jestem spokojna bo ufam doktorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, proszę o pomoc! Stare blizny pooparzeniowe , który z lekarzy w Polanicy jest najlepszy w tym temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polanicy Zdrój doktor Łątkowski to zdecydowanie dobry adres. Zarówno jeśli chodzi o zabiegi jak i samo podejście do pacjentów. Sama miałam robioną plastykę powłok brzucha dzięki której nie wyglądam szpetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wszystkich tutaj!!!! za tydzien jade na konsultacje. Mialam jako chyba 15 latka tam poprzednia operacje no i teraz juz jako dorosla kobieta chce zakonczyc to ostatnia mam nadzieje pomyslna operacja i cieszyc sie zyciem.Pisze tutaj bo skupilam sie strasznie na tym zabiegu, Strasznie mi zalezy zeby byl szybko, mam przez to problemy z oddychaniem dosc kwestia laryngologiczna, ale tez wizualna skrzywienie przegrody asymetryczna... no i w srodku jakies platy niepoukladane. Wszystko sie wrzuca w jedna calosc. No i jak dlugo sie czeka mniej wiecej?ktos ostatnio był?jak mniej wiecej to sie odbywa? Chodzi o korekte nosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do którego lekarza jedziesz ? Łątkowski,czy Wysocki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×