Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dax

Polanica Zdrój

Polecane posty

Gość 70J
Witam, ja noszę już rozmiar stanika 70 J :( cierpię ogromnie z tego powodu...kręgosłup boli mnie nieustannie, do tego "dziury" w ramionach, ogromna kasa na biustonosze no względy estetyczne...Marzę o operacji już od dawna. Czy któraś z dziewczyn przeszłą taką operację - na NFZ w Polanicy?? Błagam o jakieś opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani po przeszczepie tłuszczu na twarz u prof kobusa. Czy jest pani zadowolona? Jak wyszedł zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie jestem po przeszczepie 8m-cy i jestem zadowolona z przeszczepu tkanki tłuszczowej na twarz. Tłuszcz co prawda wchłonął się w 40 procentach ale obecny utrwalił się na dobre.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i tak sporo sie przyjelo. Bedzie Pani jeszcze uzupelniac tluszcz? W ktorych miejscach na twarzy miala Pani dokladnie robiony przeszczp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u kogo najlepiej robić powiększanie piersi? Ktoś wcześniej napisał, że u doktora Łątkowskiego. Mogę prosić o więcej opinii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj 70J Jestem po operacji pomniejszania piersi, z K zrobili mi miseczke C z czego jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze nie odczuwam juz bolu plecow i odcisnietych ramiaczek od stanika;/ Odzyskalam pewnosc siebie i spokojnie moge isc ulica i wiem,ze latem nie wzbudzam zadnego zainteresowania. Takze jezeli masz tylko taka okazje i sile czekac to nie wahaj sie i poddaj sie operacji. To nie jest nic strasznego, da sie t wytrzymac a efekty znieczulaja:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70J
Dziękuj***ardzo za odp. Jestem już bardzo zdeterminowana i wyobrażam sobie to wszystko o czym piszesz...marzę o tym:) Ale co to znaczy czy mam siłę czekać? Jak długie są terminy? Próbuję od jakiegoś czasu się dodzwonić, ale albo trafiam na zły nr albo nikt nie odbiera:/ ale będę dalej próbować...może w końcu się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wie ktos moze jak dlugo sie czeka na operacje nosa jest troche krzywy i garbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedawno zrobiłam operację nosa u Sankowskiego,spartaczył robotę,błagam powiedzcie u kogo najlepiej zrobić poprawkę.Minęły dwa miesiące, ale już widzę,że jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolasiński!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może u Bieleckiego ale w klinice KOLASIŃSKI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tej nieudanej operacji u sankowskiego,mam kryzys i bardzo boję się poprawki,bo straciłam zaufanie.Słyszałam ,że w Polanicy sa dobrzy specjaliści, ale może ktoś z was miał taką poprawkę i jest z niej zadowolony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do chirurgii plastycznej to zdania nie mam. Ja leżałam na ortopedii dwukrotnie i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojcicki i Latkowski podobno nie zawsze chcą poprawiac, do Kobusa większość wali na poprawki, trzeba się spieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Dr Mariusz Wysocki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile sie czeka u prof. Kobusa na konsultacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na konsultacji 30 kwietnia , a długo nie czekałam napisałam do prof kobusa ok 1 kwietnia i odpisał ze konsultacje ma w chyba w każdą środę i zaprasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) czy posiada ktos jakies informacje lub ma doswiadczenie w kontaktach z Dr Malgorzata Kuzlan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie profesor ma teraz terminy na operacje nosa? Widziałam jego strone i widze ze podrjmuje sie trudnych przypadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O profesora Kobusa pytam oczywiscie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, chce sobie powiekszyc piersi,doradzcie mi u kogo najlepiej z Polanicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czeka się około 4 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowy
w polanicy polecam dr łątkowskiego i wysockiego to sa najlepsi s pecjaliści i operują w najlepszym gabinecie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowy
Ja polecam dr Wysockiego bardzo dobry specjalista jeszcze mało znany ale super specjalista,dokładny ,perfekcyjny ma bardzo dobra opinie, POlecam bo go dobrze znam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmasakowany
do poprawek nosa polecam tylko laryngologa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrazenie od jakiegos czasu ze namietnie jakis laryngolog tu sie promuje. Idz pan na forum o zatokach a nie ludzi naiwnych i frajerow sobie naganiasz. Gdzie ci do Polanicki lekarzy hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laryngolog nie jest specjalistą w zakresie chirurgii plastycznej a tym samym korekcji nosa, od tego są chirurdzy plastycy,idzie się do byle kogo a potem są tego efekty. Ja również polecam dr Wysockiego,byłam przez niego operowana i jestem bardzo zadowolona. Wyglądam piękniej niż mogłam to sobie wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Wysocki wlasnie zajmuje się laryngologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Mariusz Wysocki jest chirurgiem plastycznym i ma taką specjalizacje! Nie jest laryngologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za info odnosnie powiekszenia piersi,ŁATKOWSKI? poczytam o nim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×