Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dax

Polanica Zdrój

Polecane posty

Gość gość
Nagle jakiś dziwny wysyp pozytywnych opini dr Wysockiego. Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, wysypały sie nagle pochwały jakby na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naganiaczki Ścierwa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 01
dzieki bardzo za informacje i nr.telefonu.mam nadzieje ze i ja bede zadowolona z pracy tego chirurga.pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polanica lepsza niż te wszystkie nowe wynalazki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlf135
Czy dr Wysocki operuje prywatnie? Czy tylko w Polanicy na chirurgii plastycznej? Ktoś się u niego konsultował prywatnie? Kontaktowy człowiek? wyjaśnia szczegółowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko dr wysocki. robil memu dziecku ucho. klasa swiatowa. dowody do wgladu w poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie róbcie operacji nosa u dr Kuźlan, tak mi spartolliła nos, ze teraz nawet po poprawce nie są w stanie mi nic zrobić w polanicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie sa w stanie nic zrobić.Wlasnie Łatkowski, Kobus, czasem wysocki poprawiają po najgorszych fuszerkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ja mialam robiona poprawek w Polanicy u dra Łątkowskiego (przyjechałam do Polanicy ponad 100km ponieważ w moim mieście niestety trafiłam na innego chirurga który nie zdrobił operacji tak jak trzeba) Łątkowski doprowadził mnie do ładu, także dobrze że są jeszcze tacy chirurdzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , a czy moze ktos orientuje sie gdzie najlepiej zrobic lydki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie. Czy Kiedy robiłam operacje w Polanicy 2 miesiące temu kontrola jest w sierpniu mam mieć kolejny zabieg to są to jakieś długie terminy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiek 35lat to dobry wiek na operacje nosa ...czy już jestem za stara operacje mam za miesiąc w Polanicy potrzebuję pozytywnego pawera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jestes za stara zeby pojsc do dentysty, fryzjera, kosmetyczki??zycze ladnego noska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe dzięki ale jeszcze chciałabym podpytać kogoś o nocleg gdzie taniej i zarazem lepiej nocować po zabiegu w wilii vitaal czy w Oliwi może ktoś by się odezwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czekam na zabieg powiększenia piersi u dr. Dariusza Rychlika i chciałabym poprosić o opinię na temat tego chirurga. Czy któraś z Pań go zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łydki robi Wysocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie po kolei w glowie z tymi implantami lydek. to się cwiczy nie robi sztuczne we lbie sie poprzewracalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak operuje dr. Rychlik , ale mi operował piersi dr.Wysocki w Polanicy i jestem bardzo zadowolona. Super cycuszki. Polecam wszystkim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza chirurgia estetyczna, u Dr. Zachary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guest with square face
Witam, wiem ze nie do konca na temat jest moj wpis ale czy ktos miał piłowania kość kwadratowa szczęki? Jesli tak to gdzie i z jakimi efektami. Mam bardzo kwadratowa twarz, wyglada naprawde mało atrakcyjnie. Gdy wpisuje w wyszukiwarce wyświetla mi sie właśnie Polanica i dr. Kobus.bylabym wdzięczna za pomoc. Dziękuje i pozdrawiam bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, po 2 latach oczekiwania jutro jadę do Polanicy na operację pomniejszenia piersi. Czy ktoś może napisać czego się mam spodziewać? Czy jeśli mam się jutro tam stawić to już jutro będą mnie operować czy po jutrze? Ile będę musiała tam leżeć, jakie są sale i wyżywienie (nie wiem czy zabierać coś ze sobą...to ok 250 km od mojego miejsca zamieszkania więc nie będę mogła liczyć, że rodzina mi coś doniesie)? Czy przed operacją będę miała jakieś konsultacje, EKG, USG? Dziękuję za jakąkolwiek informację...bardzo się stresuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modo66
Rozumiem, że na nfz i kładziesz się na ch. plastyczną? Sale 3 osobowe z łazienką lub bez. Jedzenie szału nie ma, z głodu nie umrzesz. Są sklepiki na parterze. Szpital ładny nowy. Tv na pieniążek. Pielęgniarki i lekarze są ok, bardzo mili. Co do zabiegu. Radzę uzbroić się w cierpliwość. Równie dobrze możesz być operowana w piątek;) lub w poniedziałek za tydzień. Konsultacje i usg - nie wiem, nie wydaje mi się skoro mają życzenie żeby przywozić własne badania krwi. Ogólnie ok, tylko pamiętaj duużo cierpliwości i wg mnie leczenie p/bólowe mają do d**y więc weź swoje prochy. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wielkie za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zmniejszane piersi w Polanicy na NFZ. Żadnego usg, o badaniu krwi musiałam przypomnieć.Na zabieg czekałam 5 dni. Operacja udana, wszystko ładnie sie zagoiło.Jestem szczęśliwa. Dla mnie ból byl znikomy, ale i tak pielęgniarki pytały czy chce p/bólowe. Potwierdzam wpis wyzej, żarcie smiechu warte, ale z glodu sie nie umrze.Opieka dobra, efekt dobry, czego więcej chcieć.Pozdrawiam koleżankę i gratuluję decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie i u ktorego chirurga w Polanicy mozna zoperowac na NFZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U każdego zoperują Cię na NFZ. Nie pamiętam jak to było ale chyba najpierw potrzebujesz skierowanie od lekarza prowadzącego i jedziesz na konsultację, później czekasz na termin. Jestem szczęśliwą pacjentką dr. Zachary (niesamowity człowiek po poprzedniej bardzo trudnej operacji usunięcia włókniaków nie ma ani śladu. Operacja na NFZ) i przyszła pacjentka dr. Drozdowskiego i dr. Wachowicz - mam nadzieje że też szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam inne pytanie. Czy jak ktoś jest po bardzo nieudanej operacji plastycznej , poszkodowany przez partacza, ale jak wiadomo nie żaden z Polanicy , tylko inny np. wymieniony na czarnej liście, to jak to jest z terminami i załatwianiem takich spraw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce1
zamierzam poprawic sobie nosek u dr Wysockiego czy ktos moze podeslac mi zdjecia z efektami jego pracy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×