Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

Gość lady night
A czy stawiając tarota musisz mieć specjalne na to przeznaczone miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrozko pamietasz mnie??:)jesli tak to jednak zadam to pytanie do Twojej odpowiedzi:)czemu napisalas ze pogodzimy sie nad ranem co to znaczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
Keith Caputo-dla mnie znaczenie tego jest jedne...:) Po spędzonej ze sobą nocy...Może się jednak mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek_1982 Już mi wczoraj wróżyłaś 27.04.1982 Gdynia cenisz piekno jestes ostrozny, inteligentny i krytyczny traktujesz zycie serio im dluzej myslisz tym mniej wiesz co czujesz slowa maja dla ciebie duze znaczenie lubisz byc rozpieszczany lubisz dobra kuchnie lasuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede probowac aż do skutku
Bardzo teraz ważne to jest dla mnie ur. 10.10.1983r. jak ułozy mi sie zycie milosne? co mnie czeka? czy dlugo będę z obecnym,czy znajdzie się ktoś inny,kogo pokocham? oraz kiedy znajde ciekawa prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
Tomek i tak dostał w sumie trzy wróżby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
mnie tylko męczy w mojej wróżbie jedna rzecz..ale spróbuję jutro...bo karty naprawdę zwariują przy takiej ilości wróżb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
wrózko jeszcze raz pytam,bo chyba nie przeczytałaś :) A czy stawiając tarota musisz mieć specjalne na to przeznaczone miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam swoj stolik zawsze wroze na nim zapalam swiece to prawda ze wrozba na zywo, zdjecia, bylaby bardziej szczegolowa i orawdziwa wrozba przez internet to nie to samo mozecie to traktowac z przymruzeniem oka ale na pewno czesc prawdy wam napisze musze sie mocno wczuc nie smiejcie sie ale mam tez kota czarnego ale kuli nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje karty sa ze mna 10 lat wczesniej mialam inne takie dal zabawy, do wrozenia kolezankom sa ulozne w brazowym pudeleczku w jednym miejscu zawsze leza na stoliku w rogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
wróżko a w jakim rejonie kraju mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
ja jestem ze śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede probowac aż do skutku
widzę, że wróżka jeszcze nie śpi ;) Wiec ponawiam moje pytanie: urodzona 10.10.1983r. jak ułozy mi sie zycie milosne? co mnie czeka? czy będę jeszcze z bylym/obecnym,czy znajdzie się ktoś inny,kogo pokocham? oraz kiedy znajde ciekawa prace? Bardzo to jest dla mnie ważne,ponieważ konczę swoj zwiazek 5-cioletni,przeżywam poważna depresje, a moj facet, mimo że mi zrobił coś okropnego, chce wrócić, a ja nie wiem, co robić. Ostatnio to żyję jak w transie.Dlatego bedę probować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
Dobranoc wróżko.Niech ta noc przyniesie Ci dużo pozytywnej energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona panienkaa
droga wrózko czy zechciałabys mi powrózć..byłabym Ci bardzo wdzięczna..Ostatnio jest mi smutno i źle..i potrzebuje porady.. Czy Ja i Zbyszek jeszcze zblizymy sie do siebie?? co On do mnie czuje??? Z góry dziekuję...Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede probowac aż do skutku
Tomek, to do mnie? Jeśli tak, to ja kochalam mojego faceta, planowaliśmy razem przyszłość. Kurcze, znamy się 8 lat, a od 5-ciu jesteśmy razem, mieszkaliśmy razem, ale ostatnio coś się stało...i nie wiem, co teraz. Z drugiej strony, poznalam innego chlopaka, jest super, ale boję się probować cokolwiek, bo mam lęk przed ponownym zranieniem. Dlatego pomoc wróżki jest mi bardzo potrzebna. Czy mam ingerować w nowa znajomość... :( a prawdziwa miłość, chyba już mnie nie dotyczy, bo była ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona panienkaa
droga wrózko jak znajdziesz chwilke czasu to proszę pomóz mi,poradź co mam robic... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mi mi mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×