Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

Gość a_ppppppppp
ej no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekkawska
ja się spóźniłam , więc juz nie piszę ale może wam jeszcz wróżka jak przyjdzie to powróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisica78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koda
I tak to jest powierzyć komuś swój los...utracony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisica78
gdyby Pani znalazla chwilke czasu to poprosilabym o wrozbe mimo iz wiem ze nie zmiescilam sie w czasie ani w kolejce. ale gdyb Pani zechciala bylabym bardzo wdzieczna 1) czy maz mnie jeszcze kocha czy moze ma inna kobiete? 2)czy bedziemy ze soba czy moze sie rostaniemy? 3) ile bedziemy mieli dzieci? ja:22.01.1978 on:30.08.1967 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro odpowiem na wszystkie pytania z DZISIAJ od 23, 5 piewrwszych dzisiaj jestem zmeczona i ide spac dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia 123456
jestes kochana 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko85
kochana wrozko gdyby byla chwilka czasu to prosze o wrozbe 1) czy jest ktos mna zainteresowany i czy ktos nie kocha? 2) kiedy znajde prace i jaki to bedzie zawod? 3) co moze Pani o mnie napisac? urodzilam sie 10.03.1984 o godzinie 24:10 sobota bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kofanaaaaa
moja data urodzenia (15.12.1987) partnera(8.12.1985) czy bedziemy juz na zawsze razem ? ile dzieci bedziemy miec? czy bedzie szczesliwy zwiazek? czy cossie wydarzy? ... mam nadzieje ze sie zalapalam na wrozenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżek Kajetan
Nie będziecie zawsze razem wasz zwiazek zmierza ku końcowi już w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYZA76
to ja sie gniewam.buu..😭 ja tez chce!!!! Moge??:)Wrózko, i ja mam pytanie, czy do końca życia będę z jednym mężczyzną, czy pojawi się ktoś w moim życiu jescze, jeśli tak, to może coś wiecej o nim i ..czy wyjadę na stałe za granice..dziękuję: 20.07.1976r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość November rainnn
Witam. Urodziłam się 12.01.1979. Proszę o wróżbę dotyczącą miłości. Chciałabym wiedzieć co mnie spotka... Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna jedna z czarnym nickiem
znowu ja.... 22.12.1989 10:50 zauwazylam,ze moja sympatai chyba zaleca sie do znajomej tzn czesto do niej podchodzi,gadają ze sobą itd.... czy moze to oznaczac koniec zainteresowania mną..........jak moge to zmienic? bardzo zalezy mi na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wrozka
może daj mu jakiś znak że jesteś zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna jedna z czarnym nickiem
no zerkam i zerkalam...moglabym zagadac...tylko ta cholerna niesmialosc,uczucie nog z waty...kurde,no :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia 123456 14.01.1962 jak w sprawach uczuciowych , nie układa m się z mężem , czy szykują się jakieś zmiany, czy znajdę pracę? prosze podac date urodzenia meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquid silk
a czy ja moge zadac pytanie dodatkowe? 150479 czy dostane upragniony awans w pracy? kiedy to nastapi? jak moje finanse w najblizszych m-cach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquid silk
mialam nie pytac o nic wiecej, ale na innym forum nie uzyskalam odpowiedzi, wiec moze tu sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabel1 ja 26.11.1978 godz ok 13.00, on 26.10 1980 wrozko czy mozesz powiedziec cos wiecej o nim czekac na niego? Czy mozesz tez napisac cos o osobie ktora spotkam za pol roku czy to bedzie zupelnie nieznana mi sosba czy moze ktos kogo juz znalam. Czy to bedzie ktos wazny w moim zyciu czy to bedzie moja milosc zycia? masz ogbisty i goracy temperament , szybko sie do wszystkiego zaplaasz ale tez szybko gasniesz.Bardzo emocjonalnie podchodzisz do zycia, jestes czesto nadpobudliwa.Uwielbiasz podroze i zmiany. Glodna wiedzy i pelna pasji On , silna osobowosc. Swietne poczucie humoru i olbrzymi temperament. Jest zawistny, zadrosny i czasami chciwy. bez pasji w swoim zyciu czuje sie nieszczesliwy. czekaj na niego bo miedzy wami mocno zaiskrzy i moze byc goracy romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koda czy będziemy mieli dziecko? czy będziemy żyć w Polsce? jak sprawy finansowe? moja 21.07,1979, jego12,10,1978 Beda panstwo mieli dziecko w ciagu 2 lat. Widze chlopca. osiagniesz stabilnosc finansowa juz za pol roku na przelonie kwietnia i maja nie daj sie wciągnąć w niekorzystne dla siebie transakcje finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona panienkaa droga wrózko więc mam pytanka może dzisiaj uda mi sie tobie na nie odpowiedzieć. Czy bedziemy w związku?Jak pisze sie nasza przyszłość? Jakie sa jego uczucia w stosunku do mnie? Ja 8.5.78 on 29.9.64 Dla ciebie bardzo wiele znaczy bezpieczenstwo finansowe i milosc drugiej osoby. Potrafisz ciezko pracowa na sukces. Lubisz dobra zabawe i dobra kuchnie. Kochasz harmonie. Dlugo sie dasz kiedy ktos cie zrani. czesto jestes nieprzejednany. on: jest bardzo otarty na ludzi, finanse tez sa dla niego wazne tak jak dla pani! Jego slaba strona jest niezdecydowanie.Latwo zlamac mu serce poniewaz ma tendencje do nadmiernego sluchanie sie partnera. jezeli panstwo wypracuja wlasne zasady , wszystko sie uda. Widze szczescie, rsdosc i milosc na dlugie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek_1982 27.04.1982 13:15 Kiedy będę miał dziewczynę Kiedy będę miał pracę oj tomus chyba mowilam ci wczesniej keidy bedziesz miaol dziewczyne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chcialam zadac pytanie odnosnie mojej - naszej przyszłosci maz jest a granica i chcialam zapytac jak sie tam nam ułozy czy tam zostaniemy podaje daty moje i meza, mamy kredyt do spłacenia ? chce zapytac tez o zdrowie malej bo mamy mala córeczke jest obecnie alergikiem moja Joanna 14081978 mąż Marcin 28.12.1979 mala Martyna 05.12.2005 z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krateczka
Droga wróżko Urodziłam się 14.12.1977 Czy wyjdę za mąż czy zostaną starą zrzędliwą panna? i czy będę miała dzieci? Bardzo prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadro
Wrozko!To bardzo wazne!!!Pisze i nic!!Kiedy znajdziesz czas dla mnie?Kiedy moge spodziewac sie odpowiedzi?? Moja data i pytania 29.07.1981 r. czy krok o ktorym mysle - zmiana pracy- to wlasciwa decyzja? czy K 21.02.1980 bedzie jedynym mezczyzna w moim zyciu? Dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia 123456
data urodzenia mojego męża to : 15.03.1959

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia 123456
czu mam to wysłać ponownie o 23 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Proszę o odpowiedź: Ja-26.01.1982 On-08.03.1982 pyt: CZy doczekamy się dziecka?! i jak będzie wylądać nasze życie?! PROSZĘ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×