Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

Gość Na_zakrecie_zycia
Dziekuje Ci bardzo Wrozko!!! 🌼 A czy mozesz mi jeszcze powiedziec co czeka Ja? Bardzo sie o Nia martwie:( Jej data urodzenia:13.03.1969

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Pani wróżko..pytałam o dziecko-czy będziemy mieli- Ja-26.01.1982 On-08.03.1982 Proszę!!!! Tylko to pytanie mnie najbardzie interesuje!!!!!błagam, napisałam o tym ale ty odp. tylko na cześć mojego pytania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquid silk
agawo, ja bardzo serdecznie dziekuje za cierpliowsc w stosunku do mojej upierdliwej osoby i ze znalazlas czas by mi odpowiedzic na dodatkowe pytanie, zostane na Twoim topiku i bede go podnosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Pani wróżko..pytałam o dziecko-czy będziemy mieli i kedy?!- Ja-26.01.1982 On-08.03.1982 Proszę!!!! Tylko to pytanie mnie najbardzie interesuje!!!!!błagam, napisałam o tym ale ty odp. tylko na cześć mojego pytania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krateczka
Droga wrozko? Kiedy mogę sie spodziewać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania? Aha i jak już będziesz stawiać mi karty to ...albo nie tego nie chcę wiedzieć ... Ale czy wyjdę za mąż i będę miała dziecie to chcę! czekam na odpowiedź! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżki o ja chyba juz nie spotkam :( a gdzie Tomek sie zagubił? a koloradka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Pani wróżko..pytałam o dziecko-czy będziemy mieli i kedy?!- Ja-26.01.1982 On-08.03.1982 Proszę!!!! Tylko to pytanie mnie najbardzie interesuje!!!!!błagam, napisałam o tym ale ty odp. tylko na cześć mojego pytania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana24 Pani wróżko..pytałam o dziecko-czy będziemy mieli- Ja-26.01.1982 On-08.03.1982 Proszę!!!! Tylko to pytanie mnie najbardzie interesuje!!!!!błagam, napisałam o tym ale ty odp. tylko na cześć mojego pytania!! nie widze dziecka w ciagu 3 lat, on bedzie sie bal odpowiedzialnosci... troche stchorzy duze spiecia, klotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na_zakrecie_zycia
Dziekuje Ci bardzo Wrozko!!!🌼 A czy mozesz mi jeszcze powiedziec co czeka Ja? Bardzo sie o Nia martwie:( jesli bede wiedzial to wyjade spokojny... Jej data urodzenia:13.03.1969

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
dziękuję...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krateczka
wrożko? ...a może nie odpowiadasz bo ja nie mam przed sobą żadnej przyszłości? :( ani sama? ani z kimś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krateczka To ja ponawiam moją prośbę z wczoraj: 20:35 Krateczka Droga wróżko Urodziłam się 14.12.1977 Czy wyjdę za mąż czy zostaną starą zrzędliwą panna? i czy będę miała dzieci? Bardzo prosze o odpowiedź i tu sie obawialam pisac... pani pragnie zalozyc rodzine, byc kochana a czuje sie bardzo samotna... nie widze wsrod otoczenia kogos dla pani odpowiedniego.. swieta beda czasem zadumy, refleksji ale tez czasem na bolesne mysli o samotnosci nie widze nikogo w ciagu 2 lat. Natomiast pojawi sie przyjaciel i tu prosze najpierw zaufac temu czlowiekowi. To nie bedzie milosc ale ta znajomosc pozowli pani odbudowac swoja ja, poczucie wartosci a to poprowadiz do zmian na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kofanaaaaa
moja data urodzenia (15.12.1987) partnera(8.12.1985) czy bedziemy juz na zawsze razem ? ile dzieci bedziemy miec? czy bedzie szczesliwy zwiazek? czy cossie wydarzy? ... mam nadzieje ze sie zalapalam na wrozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kofanaaaaa
moja data urodzenia (15.12.1987) partnera(8.12.1985) czy bedziemy juz na zawsze razem ? ile dzieci bedziemy miec? czy bedzie szczesliwy zwiazek? czy cossie wydarzy? ... mam nadzieje ze sie zalapalam na wrozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kofanaaaaa
Ile mam czekac na wrozenie juz chyba 4 dzien czekam i nic ... zawsze na godzine sie patrze zeby sie zalapac i nic nie ma heh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kofanaaaaa
moja data urodzenia (15.12.1987) partnera(8.12.1985) czy bedziemy juz na zawsze razem ? ile dzieci bedziemy miec? czy bedzie szczesliwy zwiazek? czy cossie wydarzy? ... mam nadzieje ze sie zalapalam na wrozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA WRÓZKO
izunia 123456 ostatnio sie zmieściłam ale nie podałam daty urodzienia męża więc podaje Proszę bardzo to dla mnie ważne. 14.01.1962-moja data. jak w sprawach uczuciowych , nie układa m się z mężem (15.03.1959), czy szykują się jakieś zmiany, czy znaj dę pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA WRÓZKO
izunia 123456 ostatnio sie zmieściłam ale nie podałam daty urodzienia męża więc podaje Proszę bardzo to dla mnie ważne. 14.01.1962-moja data. jak w sprawach uczuciowych , nie układa mi się z mężem (15.03.1959), czy szykują się jakieś zmiany, czy znajdę pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
ja 26.11 1978 , on 26. 10 .1980 wrozko dziekuje bardzo i moje ostanie pytanie czy potrafisz wywrozyc kiedy wyjde za maz i czy wogole czy mezczyzna z ktorym bede bedzie starszy a moze mlodszy ode mnie czy to bedzie milosc obopolna czy bede szczesliwa w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22.01.1984
1)chciałabym wiedzieć czy mojej mamie grożą jakieś poważniejsze choroby-mama urodzona 25.02.1964 2)kiedy spotkam swoją druga połówkę? 22.01.1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA WRÓZKO
izunia 123456 ostatnio sie zmieściłam ale nie podałam daty urodzienia męża więc podaje Proszę bardzo to dla mnie ważne. 14.01.1962-moja data. jak w sprawach uczuciowych , nie układa m się z mężem (15.03.1959), czy szykują się jakieś zmiany, czy znaj dę pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kofanaaaaa
moja data urodzenia (15.12.1987) partnera(8.12.1985) czy bedziemy juz na zawsze razem ? ile dzieci bedziemy miec? czy bedzie szczesliwy zwiazek? czy cossie wydarzy? ... mam nadzieje ze sie zalapalam na wrozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka kolrowa
Czy ten mężczyzna kiedyś coś do mnie czuł -ni3e jesteśmy już razem ale chciałabym wiedzieć ja 02.10.1985 on 13.10.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krateczka
Bardzo dziękuję :) napisałaś o dwóch latach ...mam nadzieję, że mnie potem coś miłego spotka :) Cieszę się, że nie napisałaś o całym życiu nawet jeśli faktycznie zawsze mam być sama ...lepiej żyć nadzieją że się kogoś spotka, że z kimś uwije się gniazdko. Święta faktycznie będą refleksyjne, bo to pierwsze świeta bez ojczyma... 🌼 dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżko co dalej
z moim życiem???? 27 01 1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koda
Droga wróżko! Wiem, że już mi wróżyłaś, ale mam dylemat, dla mnie poważny. Bardzo Cię proszę o wróżbę dla mnie, bo nie wiem czy to ma sens. Mianowicie. Czy mam wyjechać z kraju? Czy może zostać a wszystko się jakoś ułoży? moja data 21,07,1979, jego 12,10,1978 Z góry bardzo dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Pani Wróżko, jeśli znajdziesz czas to proszę o wróżbę. Moja data urodzenia to: 25.06.1979 A moje pytanie to:czy powinnam wracać do naszego kraju? co z moim życiem zawodowym? Echh jest wiele pytań, ale nie wiem jaka by była odpowiedź więc lepiej nie pytam,bo potem będę za dużo myśleć, a te które zadałam są bezpieczne dla mojej głowy. Dziękuję z góry i życzę miłego weekendu x x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×