Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

Wrozko, jesli znajdziesz czas, to tez chcialabym cos wiedziec: Czy ten zwiazek zakonczy sie slubem czy rozstaniem? Moja data ur. 23.11.1981, jego data ur. 3.1.1981. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquid silk
wlasnie wrozko, czekamy na Ciebie, ja bylam pierwsza o 23.00, pytanie jest nizej niz pierwszy o 23.00 wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Pani wróżko - czy regulamin nadal aktualny-5pierwszych osób z 23?!czekamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sasa
zielona panienkaa....... wrozba dla Ciebie na wczesniejszych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sasa
wrozka agawa zielona panienkaa droga wrózko więc mam pytanka może dzisiaj uda mi sie tobie na nie odpowiedzieć. Czy bedziemy w związku?Jak pisze sie nasza przyszłość? Jakie sa jego uczucia w stosunku do mnie? Ja 8.5.78 on 29.9.64 Dla ciebie bardzo wiele znaczy bezpieczenstwo finansowe i milosc drugiej osoby. Potrafisz ciezko pracowa na sukces. Lubisz dobra zabawe i dobra kuchnie. Kochasz harmonie. Dlugo sie dasz kiedy ktos cie zrani. czesto jestes nieprzejednany. on: jest bardzo otarty na ludzi, finanse tez sa dla niego wazne tak jak dla pani! Jego slaba strona jest niezdecydowanie.Latwo zlamac mu serce poniewaz ma tendencje do nadmiernego sluchanie sie partnera. jezeli panstwo wypracuja wlasne zasady , wszystko sie uda. Widze szczescie, rsdosc i milosc na dlugie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Czyżby wróżka zapomniała o nas dzisiaj?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquid silk
moze nam wrozy, a potem napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia 123456
ale nie powiedziała że dzisiaj będzie wróżyła. Więc nie ma sie co tego domagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneetteczka
Ale chyba wczoraj pisala ze bedzie dzis wieczorem, czy sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
wczoraj była o 2316...po to aby napisać że odpisze na dziś..dobre i tyle, ale niech będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka1
wczoraj wrozka byla zmeczona i obiecala powrozyc dzisiaj 5 osobom z wczorajeszej 23 Moze zrobi tak samo czyli przelozy te 5 osob z dzisiejszej 23 na jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
wczorajszym osobom już wróżyła o 20:00..dlaczego nie czytacie poprzednuch stron?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle mi
ja tez poprosze jak mozna 07.12.1985 czy bede z chlopakiem który nie jest ojcem mojego dziecka?? czy wróci do mnie i bedziemy razem szczesliwi??jak tak to kiedy to bedzie?? a co sie stanie z ojcem dziecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka1
no dokladnie juz wrozyla .... mnie chodzi o to, ze byc moze do nas zawita jeszcze dzisiaj i poinformuje ze powrozy jutro tak jak to zrobila wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
Dziękuję wróżko w imieniu pierwszej piątki :) spokojnych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
Tomek_1982 -nie możesz spać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kofanaaaaa
moja data urodzenia (15.12.1987) partnera(8.12.1985) czy bedziemy juz na zawsze razem ? ile dzieci bedziemy miec? czy bedzie szczesliwy zwiazek? czy cossie wydarzy? ... mam nadzieje ze sie zalapalam na wrozenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYZA76
A czy ja ...po raz trzeci, czy czwarty ..Moge??Wrózko, i ja mam pytanie, czy do końca życia będę z jednym mężczyzną, czy pojawi się ktoś w moim życiu jescze, jeśli tak, to może coś wiecej o nim i ..czy wyjadę na stałe za granice..dziękuję: 20.07.1976r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki , czekam juz od okolo 4 dni i czekam, a potem zawsze ktos sie wryje;((((((((ponawiam 29.07.1981 r ja - czy moge zmienic prace? czy to dbry pomysl?czy mam jakies szanse na inna? 21.02.1980 czy bede z nim juz zawsze? czy ten zwiazek ma przyszlosc? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquid silk
wrozko, kiedy sie pojawisz i odpiszesz 5 osobom z 23-ej dnia wczorajszego? przypominam, ze byla pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mala...
Ty, Tomek nie wiedziałam ze ogladasz mode na sukces hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquid silk
nie moge sie dostac na 27. strone topiku, musze sprobowac przejsc na 28. wybaczcie!!!! ; ; ; ; ; ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×