Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

Gość aniasfra
21.11.78 czy moje zycie ma jeszcze sens?czy to co sie obawiam,boje jest prawda? godz ur.13:25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krateczka
To ja ponawiam moją prośbę z wczoraj: 20:35 Krateczka Droga wróżko Urodziłam się 14.12.1977 Czy wyjdę za mąż czy zostaną starą zrzędliwą panna? i czy będę miała dzieci? Bardzo prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquid silk
wrozko, alo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja 22.12.1989 10:50 czy mimo tego,ze ma sympatai wyraznie \"podrywa\" mą znajomą e.t.c uda mi sie anwiazac z nim jakas blizszą znajomosc,czy cos z tego wyniknie....jak mam sie na ten pierwszy krok zdobyc..proszę o odp pilnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabel1 ja 26.11 1978 on 26.10 1980 wrozko dziekuje za wrozbe . Prosze powiedz mi jeszcze czy ten goracy romans przerodzi sie w cos glebszego czy ja bede z nim ? I czy warto czekac jesli on nie daje znaku zycia, o juz zbyt dlugo trwa , coz ta osoba ktora pojawi sie w moim zyciu za pol roku czy bede z nim szczesliwa? Czy czy ja wogle bede miec dziecko? tak jak mowilam miedzy wami goracy romans ale nie widze zwiazku trwalego, silnego bedzie miedyz wami duze zauroczenie mozesz czekac, on cie nie zrani, warto czekac, sama dojdziesz do niowsku ze to nie facet dla ciebie ale milo bedziesz wspominala ten czas!!! bedziesz szczesliwa z kims innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquid silk
a czemu ja zostalam pominieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady night ja próbuję... 29.05.1969r. Kiedy mam szanse na pracę? Czy coś się zmieni w moim życiu? Co ze zdrowiem mojego dziecka? 11.03.2005r. Owszem masz sznase na prace juz w okresie pol roku. Jestes energiczna, pewna siebie osoba ale masz takze slomiany zapal. Widze, ze dostaniesz prace firmie ktora trudni sie handlem. twoje zdolnosci do czegos bardzo sie przydadza:) W okresie kilku lat wyjedziesz daleko za granice, to bedzie zwiazne z twoja praca. wyjazd bedzie kilkutygodniowy Twoje dziecko moze miec problemy z oskrzelami zima 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżko agawo proszę
powróż mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AneeTeczka Wrozko, prosze powroz mi.... ,,jestem na zakrecie zycia, nei wiem co robic.. Ja 01.06.1981 on.05.06.1977 Czy On mnie kocha, i chce ze mna byc?? Czy nasz zwiazek przetrwa? obydwoje uparci obydwoje nie znosicie nudy kochacie ruch, rozmowe, dobry zart, dobre jedzenie nie obedziecie sie bez nowinek i plotek towarzyskich kazde z was ma tysiace twarzy Wasszym mottem jest komunikacja między ludźmi, ruch, działanie, informacja. o ile dojdziecie do porozumienia i nie pozabijacie sie stolkami, wroze wam dluga i bardzooooooo ciekawa przyszlosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plisnosek
Prosze wrozko- to bardzo wazne dla mnie... Czy moj facet mnie zdradza, zdradzi lub zdradzil Czy bede miec z tym facetem dziecko, czy moze z kims innym i czy w ogole...?..... Czy odniose sukces w nowej pracy? On 22 maja 1974, a ja 5 czerwca 1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquid silk
ale ja bylam pierwsza wczoraj, chodzi o to, ze moje pytanie bylo wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana24 Proszę o odpowiedź: Ja-26.01.1982 On-08.03.1982 pyt: CZy doczekamy się dziecka?! i jak będzie wylądać nasze życie?! PROSZĘ!!!!!!Mi jeszcze nie wróżyłaś Pani : Uczciwa, szczera, humanitarna, nieugięta w swoich poglądach, obdarzona dużym temperamentem. Masz silne poczucie sprawiedliwości, wrażliwa na punkcie niewłaściwego traktowania innych ludzi.Jestes oszczedna, potrafisz ciezko pracowac. Idealnie prowadzisz dom. On:Czuły, delikatny, zmysłowy, dobry, ma wielkie serca, łatwo go zranić. jest bardzo bardzo tolerancyjny. Dom, rodzina, poczucie wygody, spełnienia są dla niego tak jak dla pani bardzo ważne. Widze ogromne szczescie zaklocone przez piekna kobiete o twarzy aniola pani partner sie zauroczy ale prosze sie nie martwic ta kobieta to urodzona diablica, ktora bedzie miala na celu wykorzystanie pewnych informacji od pani partnera a pani partner zmadzrzeje po tym stukrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liquid silk ponawiam mialam juz nie pytac o nic, ale na innym topiku mi nie chca odpowiedziec: a wiec ;15 kwiecien 1979, godz. 15.24 1)czy dostane upragniony awans w pracy? kiedy sie to stanie? jak finanse w najblizszych m-cach? 2) napisalas mi wczesniej, ze bede miala dziecko, jakiej plci i kiedy to sie stanie? juz sie wpisalam jako pierwsza o 23, a to jeszcze raz pytanie dostanie pani awans ale droga bedzie ciezka i wyboista, jeszcze przyjdzie pani poczekac kilka ladnych miesiecy ale podwyzka bedzie spora dziecko, widze dziewczynke w okresie 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquid silk
mnie tez zalezy, a bylam wczoraj pierwsza o 23.00, jesli trzeba to wkleje jeszcze raz pytanie, prosze o odpowiedz!!!! ponawiam mialam juz nie pytac o nic, ale na innym topiku mi nie chca odpowiedziec: a wiec ;15 kwiecien 1979, godz. 15.24 1)czy dostane upragniony awans w pracy? kiedy sie to stanie? jak finanse w najblizszych m-cach? 2) napisalas mi wczesniej, ze bede miala dziecko, jakiej plci i kiedy to sie stanie? juz sie wpisalam jako pierwsza o 23, a to jeszcze raz pytanie jestem upierdliwa, ale bylam wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquid silk
o, dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. 15.03.1980r 1. Czy mężczyzna z którym jestem to \"ten\" jedyny? 2. Czy powinnam szukać innej pracy? 3. Czy w obecnej pracy mam szansę na awans? I prosze o parę słów na temat najbliższej przyszłości. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozko pominelas mnie :(:( wiec ponawiam ja 30.12.1983 on 10.02.1983. czy bedziemy malzenstwem?szczesliwym? :) i kiedy:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plisnosek
Prosze, prosze, prosze! Prosze wrozko- to bardzo wazne dla mnie... Czy moj facet mnie zdradza, zdradzi lub zdradzil Czy bede miec z tym facetem dziecko, czy moze z kims innym i czy w ogole...?..... Czy odniose sukces w nowej pracy? On 22 maja 1974, a ja 5 czerwca 1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze jestem pominieta...
Prosze, prosze, prosze! Prosze wrozko- to bardzo wazne dla mnie... Czy moj facet mnie zdradza, zdradzi lub zdradzil Czy bede miec z tym facetem dziecko, czy moze z kims innym i czy w ogole...?..... Czy odniose sukces w nowej pracy? On 22 maja 1974, a ja 5 czerwca 198

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate...
8.11.1979 czy i kiedy ułozą mi się sprawy sercowe?czy spotkam tego jedynego?jesli tak to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krateczka
Widzę że sie pojawiłaś wrozko agawo Bardzo proszę znajdź troszkę czasu i dla mnie 18:54 Krateczka To ja ponawiam moją prośbę z wczoraj: 20:35 Krateczka Droga wróżko Urodziłam się 14.12.1977 Czy wyjdę za mąż czy zostaną starą zrzędliwą panna? i czy będę miała dzieci? Bardzo prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Pani wróżko..pytałam o dziecko-czy będziemy mieli- Ja-26.01.1982 On-08.03.1982 Proszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na_zakrecie_zycia
WROZKO!!! A ja ciagle czekam na to co zobaczysz w swych kartach...Prosze, zrob to dla mnie!!!BARDZO PROSZE!!! Jestem zagubiony i nie wiem co robic...:( Czy kobieta, ktora kocham bedzie ze mna? jak juz pisalem jest ona w zwiazku z innym:( Czy tez mam wyjezdzac za granice? Moja data urodzenia 4.01.1983 To dla Ciebie...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na_zakrecie_zycia WROZKO!!! A ja ciagle czekam na to co zobaczysz w swych kartach...Prosze, zrob to dla mnie!!!BARDZO PROSZE!!! Jestem zagubiony i nie wiem co robic... Czy kobieta, ktora kocham bedzie ze mna? jak juz pisalem jest ona w zwiazku z innym Czy tez mam wyjezdzac za granice? Moja data urodzenia 4.01.1983 To dla Ciebie... Prosze wyjechac. Nie widze szans na wspolna przysclosc ale nie tylko dlatego, ze ona ma innego ale tez dlatgo, ze pan szybko sobie uzmyslowi ze to byla jedna wielka fantazja. Za granica nie pozna pan milosci ale tu w Polsce i to w ciagu 2 lat. jednak poza granicami naszego kraju zawiaze pan przyjaznie na dlugie lata!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Pani wróżko..pytałam o dziecko-czy będziemy mieli- Ja-26.01.1982 On-08.03.1982 Proszę!!!! Tylko to pytanie mnie najbardzie interesuje!!!!!błagam, napisałam o tym ale ty odp. tylko na cześć mojego pytania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Pani wróżko..pytałam o dziecko-czy będziemy mieli- Ja-26.01.1982 On-08.03.1982 Proszę!!!! Tylko to pytanie mnie najbardzie interesuje!!!!!błagam, napisałam o tym ale ty odp. tylko na cześć mojego pytania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×