Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

dodam jeszcze żel po depilacji - super, zero podrażnień, skóra nawilżona, używałam go po raz pierwszy wczoraj. Zawsze pojawiały mi się czerwone kropki na drugi dzień a dzisiaj nic nie wyskoczyło. Godny polecenia. A tak wogule to jestsm zaskoczona, oczywiście pozytywnie, jakością tych kosmetyków. Są porównywalne do Vichy, mogę nawet powiedzieć że lepsze. Ilonko, dziękuję za wprowadzenie do tej firmy. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megika
Witam Ja mam krem na dzień z systemem Day Active. Jestem z niego bardzo zadowolona. Jest lekki, świetnie się rozprowadza i jest bardzo wydajny. Mam też odżywczy krem- maskę z FABERLIC. Jest super. Skóra jest po nim tak miękka jak pupcia niemowlaka. Jestem konsultantką Faberlic zapraszam do zakupu. Chętnie Ci doradzę i pomogę dobrać odpowiednie kosmetyki. Pisz! mój email: megi48@op.pl, gg 7311885, telefon kom 510244952. Forma kontaktu zależy od Ciebie. Przy zakupie większości kosmetyków udzielam rabatu 10%. Zapraszam!!!!!!! Kup a nie pożałujesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
Dacky duck, a jak jzu mówisz o wodach podobnych do Oriflame, to doradź mi prosze, które z tych Faberlica sa podobne do Nothen Lighta a które do Gordani Gold? A co do jakosci kosmetyków, sa faktycznie porównywalne do Vichy! Juz nei raz to mówiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileta
Też jestem nowa, ale niektóre kosmetyki zdążyłam przetestować. Pomadka nawilżająca miraż - bardzo fajna, przyjemna konsystencja, kolor delikatny brąz z odcieniem bordowym bardzo twarzowy, kolor iskrzący poncz (różowo- brzoskwiniowy) najbardziej odpowiedni moim zdaniem dla młodych dziewcząt. Czy któraś z was wypróbowała inne kolory? NEO2- super, skóra po zastosowaniu jest gładziutka, odżywiona, oczyszcona i jakby odmłodzona. DEO2 zapach kwiatowo-cytrusowy świeży, DEO3- zdecydowanie kwiatowy, oba bardzo przyjemne zapachy utrzymują się do następnego dnia (chociąż córce DEO3 lekko zabarwił białą bluzkę pod pachami na blado różowo u siebie nic takiegio nie zauważyłam. Podkład inteligentny MK03 - całkiem, całkiem jak na taką cenę i kolor naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mowa o wodach...moja ulubiona to DONNA FELICE choc moje klientki najczesciej wybierają AORe i wlasnie POETYKe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma Faberlic ma przyjemność zaprosić Państwa w dniu 28.05.2007 na spotkanie z kosmetyką tlenową Faberlic Spotkanie odbędzie się: 28.05.2007 godz. 18:00 w Katowicach, w Kawiarni EUROPA ul. Mickiewicza 8 W programie spotkania: - Prezentacja oferty, nowości katalogowych i promocji dla Klubowiczów - Bezpłatne porady kosmetyczne i makijaż - Konkursy, losowanie upominków i liczne niespodzianki dla uczestników spotkania To oczywiście jeszcze nie koniec atrakcji! Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiście się tam wybieram:) Może ktoś z Was też tam będzie to sobie porozmawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mam pierwsze reklamacje na farby -poprostu są nie trwale juz po dwoch myciach glowy kolor plowieje i schodzi ,moze lepiej nazwac te farby szamponami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulvena - jak dotąd miałam do czynienia z następującymi wodami Faberlic: Angelica, Tendre, Poetica, Ramyata, Alizes, O Feerique, Donna Felice. Z tych wszystkich nie zaobserwowałam podobieństwa którejkolwiek do Giordani Gold, natomiast Northern Lights ... w podobne tony uderza miejscami Alizes, ale uważam, że NL jest w porównaniu do niej dużo ładniejsza, posiada głębię, natomiast Alizes, choć z podobnej grupy, po prostu do mnie nie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane konsultantki ze Śląska w Chorzowie przy ul. Bocznej 12 od jutra czynny punkt Faberlica. Będzie można przyjśc, porozmawiać, pooglądać kosmetyki, zrobić zamówienie. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napewno dowiedzę to miejsce w najbliższym czasie. :) Zapraszam wszytkie moje konsultantki do odwiedzenia biura w Chorzowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do biura Faberlic Chorzów, ul. Boczna 12 środa 12-17 sobota 10-13 I piętro - obok protetyka Biuro Faberlic Chorzów, ul. Boczna 12 środa 12-17 sobota 10-13 I piętro - obok protetyka Biuro Faberlic Chorzów, ul. Boczna 12 środa 12-17 sobota 10-13 I piętro - obok protetyka Zapraszam wszystkie konsultantki , klientki oraz osoby chcące poznać kosmetyki Faberlic z Chorzowa i nie tylko do nowootwartego biura Faberlic. Znajduje się w pawilonie handlowym na I piętrze. Wejście między sklepem komputerowym oraz sklepem spożyczo -chemicznym. Biuro czynne jest w środy od 12.00 do 17.00 oraz w soboty od 10.00 do 14.00. Na miejscu można będzie zobaczyć kosmetyki, uzyskać fachową poradę kosmetyczną, przejrzeć bieżące katalogi, zamówić kosmetyki lub podpisać Deklarację o współpracy. Zapraszam , Iwona.Faberlic@gmail. com GG 7803944 tel. 885-211-704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dostalam paczke ,super w ramach prezentu dostalam plyn do kąpieli \"Harmonia i komfort\",zel przeciez celulitowi,krem do cery trądzikowej oraz zel do włosów :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się, czy te produkty były testowane? Nie znalazłam takiej informacji na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
du-da, kiedyś pisałam maila do faberlic w sprawie atestów , jakie posiadają kosmetyki tej firmy. I w odpowiedzi dostałam taką wiadomość: \"...Każda firma oferująca swoje produkty w Polsce musi posiadać atesty z polskiego instytutu i takowe mamy, gdyż jak wspomniałam jest to podstawowy wymóg. Skan wszytskich atestów to ok 15 stron informacji na temat każdego kosmetyku, tak więc nie mam możliwości przesłac takiej ilości materiału. Nasze kosmetyki posiadają atest Laboratorium IZIS.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedź. Ja jestem zainteresowana kosmetykami Faberlic. Czy mogę sama je zamawiać przez internet-nie chce być konsultantką. Chce kupować kosmetyki na własne potrzeby. Jeśli mogę-to czy przysługiwać mi będa jakieś rabaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupować możesz od konsultantki lub zostając konsultantką, wtedy będąc konsultantką masz rabat 27% obojętnie na jaką kwotę zamówisz. Zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, a nie chcesz kupować bezposredniow w firmie z wszelkimi rabatami i uputami? Jeżeli będziesz miała swojego opiekna masz zagwarantowane wszelkie bonusy. Jak cos zapomnisz opiekun Ci załatwi. Sama jestem takim opiekunem i dbam o moje dziewczyny. Jeżeli chcesz - mogę zostać Twoim opiekunem Iwona.Faberlic@gmail.com GG 7803944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
Du-da - ja wiem o co ci chodzi. Tz zolstałam konsultantka na własne potzreby, zamawiam przez internet i nie chce byc od nikogo zalezna i z nikim sie konsultowac. Nawet sprzedawac mi sie nei cche4, tylko kupuje sobie. Jesli o to ci chodzi odezwij sie - GG1066080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam już wiem jakie są promocje na czerwiec:) Tylko w dniach 1-15.06.2007 dokonując zakupu za 125zł z katalogu czerwiec 2007 otrzymasz niespodziankę za 0,99 zł. Dodatkowo tylko do 15 czerwca przy zakupie wody perfumowanej ADIVA drugi flakon otrzymasz w prezencie. Tylko w dniach 1-24.06.07 przy zakupie zestwu produktów RA (RA2+RA3+RA4+RA5) szczotka do masażu za jedyne 0,99 zł Przy zakupie 3 dowolnych produktów z serii SUN torba plażowa z cenie specjalnej 9,90 zł Przy zakupie 3 farb KRASA szczotka do stylizacji za 4,90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, ze aby otrzymać torbę plażową należy na formularzu zamówienia wpisać kod DA49, szczotka kod DA46. Aby zamówić zestaw dwóch produktów ADIVA w cenie 32,90 należy wpisać kod CE1 Ilona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Ale w czerwcu nie ma Adivy w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megika
fabe a skąd Ty o tym wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o promocjach wiemy od naszej szefowej a potem ja z fabe rozsyłamy to dalej \"naszym\" dziewczynom :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, o promocjach wiem z ulotek jakie firma mi dostarczyła wraz z ostatnim zamówieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megika
od soboty nie mogę uruchomić strony www.faberlic.pl.Czy wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×