Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Izabela B.
To jest chyba racja, jak ja jakis dłuższy czas temu używałam termokoncentrat to efekt był prionurujący,a teraz używałam 2 mies. i efekty niewielkie wręcz żadne?! A to jest racja, że teraz ciężko jest uzbierać te 50EP i nawet na dodatkowe rabaty się nie załapuję bo moje konsultantki nie zamawiają nic..a mam ich 4.. :/ 2 całkiem nic od 4 mies. a 2 takie zamówienia po 15EP :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
nie chciałam ostro skrytykowac, tylko wyraziłam swoje zdanie tez nie jestem nie wiem jak bogata, i nie lubie wyrzucac pieniędzy do kosza, ale po pierwsze było juz chyba za poźno aby kosmetyki odesłac, po drugie za ich odesłanie tez trzeba zapłacic na poczcie, po trzecie nie wiem czy trzeba czy nie trzeba jakis formularz przesylki zwrotnej wypelniac, a ja i tak takiego wtedy nie miałam tyle na ten temat a po co się wpisałam ? z ciekawosci, bo lubie że tak powiem nowinki kosmetyczne, lubie testowac cos nowego, a faberlic jest tak mało popularny, że nie znam konsultantki ani jednej, a pozatym sama nie wiedziałam, że taka firma istnieje,z intenetu sie dowiedziałam i byłam ciekawa, a co tam wpisanie sie nic mnie nie kosztowało, spróbowałam, zobaczyłam co i jak i decyzja że podziekuje i tyle koniec kropka nie wiem jakie były te kosmetyki, kiedy sprowadzano je z Francji, gdyz mnie wogóle nie znałam tej firmy wczesniej więc się nie wypowiadam Forevergirl przykro mi, że zawiodłam cię w sensie bycia konsultantka, dziekuje za poświecony mi czas itp i zycze sukcesu, jesli niew Faberlicu, to gdziekolwiek indziej heh buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
a antycellulitowy peeling pod prysznic, nie jest praktycznie peelingiem tylko żelem z drobinkami owszem , uzywac sie go da , nie jest zły, ale nie da się nim wypeelingowac ciała (wczoraj akurat uzywałam bo został mi z zapasów faberlicowskich) termokoncentrat antycellulitowy (ten w rózowym opakowaniu) mi za bardzo nie odpowiada, stoi na półce i zużyc nie moge, pewnie sie przeterminuje ( w sumie niewielu mu brakuje) i wyrzuce tusz do rzes z serii gold wydłuzający jakis, tez lezy praktyznie nie uzywany kilka kosmetyków z serii you nova - podkład inteligentny i cien jakis różowy też do kitu (ale tej serii juz nie ma więc się nieczepiam) a kosmetyków które mogłybyć to - żel pod prysznic zero kalorii jagodowy 9oczywiscie juz go nie ma) - farba do włosów była niezła, moja mam farbowała nia 2 razy, ja 1 raz, nie jakas rewelacja, ale całkiem ok - rozjasniacz do włosów - taki sredni, lepszy jest chocbny garnier, ale ten nie był zły - taki przecietny - pomadka z serii you nova, mam jakąs bezowa, taka przejrzysta, nie najgorsza, da się używac, nie wysusza ust - ale tej serii też nie ma juz - no i jakiś lakier z you nova do paznkoci miałam - uszedł w tłumie - błyszczyk ponetny blask, troche brzydki kolor mi sie trafił, w katalogu wygladał całkiem inaczej, ale coz, do błyszczyka wiekszych zastrzezeń raczej nie mam - odzywka do włosów krasa, - balsam- chyba regeneracja czy cos - całkiem niezła , nie powiem, ale w tym momencie moim zdaniem cena jest wygórowana, wolałabym kupic np elseve, bo bardziej mi pasuje co jeszcze - deo w kulce - sa ok, mam z rózowa nakretka, ale za drogi jak na taka kule chyba mi się wydaje, bo i nic to specjalnego, zwykły najzwyklejszy deo, aczkolwiek krzywdy nie robi miałam szampony jakies dwa - istana tragedia, ale to była seria SL, nie te nowe krasa jeszcze jakies tam mleczka, i najgorsze jak dla mnie te kosmetyki po których dostałam wysypu na twarzy, co mnie bardzo zdziwiło, gdyz nigdy (jak zyje 22 latat) nie dostałam uczulenia na ani jeden kosmetyk ani do twarzy ani do ciała, a stososwałam ich naprawde duzo, różnych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi daleko od krytykowania kosmetyków. Ja krytykuję firmę za jej postępowanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
jestem podobnego zdania jak kaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
jestem podobnego zdania... p ół roku temu jak wchodziłam do faberlica, ceny były o połowę mniejsze, tłumaczono to tym, że faberlic się nie reklamuje, więc ceny są niskie, ale przecież Faberlic wciąż się nie reklamuje, a ceny wzrosły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Wystarczyłaby chociaż jedna reklama w Tv, raz na jakiś czas i w jakiejś gazecie.. ludzie z ciekawości chcieliby zamówić cokolwiek bo wiele osób nigdy jeszcze nie słyszało o FL. Ale cóż poradzić. A farb jak nie ma tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
stracę klientki na farby, a to było coś innego, czego ani w avonie ani w oriflaime, no cóż...a może będąw październiku, pewnie jednak ceny wzrosną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! Współczuję i Wam i sobie zarazem. U mnie klientki długo nie mogły przekonac się do farb, ale jak jedna się odważyła to miałam później coraz więcej chętnych bo podobały im się kolory. Wiele kupowało intensywny rozjaśniacz. W lipcu miałam ok. 10 zamówień na ten produkt no i co ? I wielka lipa! Napisałam do biura obsługi, odpisały mi, że we wrześniu już na 100 % będą . Ciekawe ile razy będę jeszcze zapewniała klientki, że następnym razem napewno dostaną zamawiany produkt. Nic dziwnego, że klientki odwracają się od nas - konsultantek faberlic, ale jest to tym bardziej przykre bo to nie nasza wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileta
Mnie też wkurzają te ciągłe braki w ofercie - np. lakierowy blyszczyk po 8,90 - niedostępny w sprzedaży chyba od 3 sierpnia i to wszystkie kolory. Po co robią promocje skoro i tak towar jest potem niedostępny - błyszczyków już prawdopodobnie nie będzie (pytałam w firmie - chyba że dojdą w ostatnim tygodniu sierpnia). Pudrowych cieni mineralnych - brąz i biały też nie ma. I co ja mam powiedzieć klientkom? Moje zamówienia też strasznie zmalały - na sierpień mam zamówienie na na 30zł, a było tak, że sama wypracowywałam 100pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
ja w sumie juz sie nie powinnam udzielac , bo zrezygnowałam z faberlic natomiast napisze jedna rzecz odnosnie farb - faktycznie dobrze mówice- to było takie cos innego, w avon i oriflame nie ma farb do włosów, wiec faberlic wykazał sie oryginalnoscia tym bardzie ze te farby były niezłe (osobiscie znam lepsze) ale były na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Branicka
Zeby nie było, że ciągle te same narzekaja - dopisuję się. Większość kosmetyków z serii you nova poszła mi do kosza, zamowiłam w promocji wyprzedazowej i mi nie pasowały bardzo i żadnej kolezance też, dodawałam klientkom jako gratisy, to też zniecheciło ich to do kolorówki Faberlica. Kremy sa dobre, fakt! Ale jakbym miała dać za krem 70 zł (takie wątki tu były, że kiedys to tyle kosztowało a teraz jak miło - tylko 24!!) to wolałabym kupić coś z innej firmy za tą cene - miałąbym serio bardzpo bardzo dobry krem, Faberlic az taki dobry nie jest. A ceny za kremy Faberlica 10-15 zł to myśle wystarczajace ceny! Wyzesze zneichecaja, sa smieszne i nikt mi tego nie kupuje od 4 miesiecy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Niestety idzie coraz gorzej, żadna z moich podopiecznych konsultantek nie zamówiła nic na ten miesiąc. fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy zawsze tak jest w faberlicu że jest tak mało kosmetyków? że z kazdym katalogiem zawsze cos taniego wycofają/ Ciekawe dlaczego nie robia tak jak inni, że kosmetyki zostaja , a tylko nowości co miesiąc zawsze jakieś sa. Chyba osoba ktra zajmuje sie projektem i promocjami w firmir toktoś kto sie kompletnie nie zna.wiadomo jest że im produkt tańszy tym więcej się sprzeda, a jak się więcej sprzeda to jest to bardziej opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mockingbird
Co sądzicie o zapachu Chocolate Story?Chciałabym go wypróbować ale nie wiem czy warto...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Mnie się podoba, jest taki oryginalny ale ładny, choć fruit story powalił mnie bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mockingbird
Dzięki.Lubie klimaty "smakowe" czyli kosmetyki o zapachu toffi,czekolady...:)a co twierdzicie o kremie "idealny biust"?opłaca sie kupić?miałam podobny specyfik z avonu, ale kompletnie mnie nie zachwycił,a na ten z yves rocher nie chcę się rzucać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie byłam fanką takich zapachów ale te wyjątkowo mi się podobają , nie są jakoś wyjątkowo trwałe ale idzie zawąchać sie na śmierć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mockingbird
Polećcie mi coś naprawdę dobrego, dopiero teraz zostałam konsultantką.Przeglądałam stare wiadomości i stwierdziłam ze pewnie coś co było dobre rok temu teraz już nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia18008
Witam dziewczyny :) Od pol roku jestem tak ze konsultantka w firmie FABERLIC :-) jestem z nich bardzo zadwolona :) znalzlam takze pare stalych kilientek, ktore tak jak pisalyscie zaufaly kosmetykom oriflame czy avon ale lubia nowosci i nie boja sie eksperymentowac :) Pozdrawiam i zycze wytrwalosci w poszukiwaniu nowych klientek oraz klientow :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W USA wielka popularnoscia ciesza sie kosmetyki firmy E.L.F. Nalezaca do znanego w showbiznesie stylisty Scott Borba firma, przelamuje stereotypy ,ze dobre kosmetyki musza byc drogie. Uzywaja ich m.in. Eva Longoria, Alicia Keys, promuje je takze Oprah w swoim magazynie. Nie sa one sprzedawane przez konsultantow i innych posrednikow pobierajacych po drodze prowizje za ktore musi niestety zaplacic ostatnie ogniwo lancuszka ,czyli klient. Zainteresowanych zapoznaniem sie z linia kosmetykow firmy E.L.F prosze o info. Zobacz jak wyglada super makijaz za ok 8zl szt :) http://www.youtube.com/watch?v=9tTY7d9XFLw&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Witam serdecznie po dłuuugiej przerwie. Absolutnie zainteresowała mnie kwestia kosmetyków ELF z USA. Proszę o info, Andresolaris;) Mój e-mail: iwona309@wp.pl z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeśli można też sobie chętni poczytam. Poproszę te materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mockingbird
Też jestem zainteresowana tematem .Proszę o info madzia_nowaczyk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusha00
witam ja także poproszę o info o kosmetykach agusha00@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migra44
Witam wszystkich aktywnych i równiez poproszę o informacje nt. e.l.f. mój adres: migra44@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×