Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość megika
Jestem konsultantką Faberlic zapraszam do zakupu. W Faberlic sprzedajesz produkty których się nie wstydzisz, są rewelacyjne każdy kto zna to Ci powie. Chętnie Ci doradzę i pomogę dobrać odpowiednie kosmetyki oraz zostać konsultantką. Pisz! mój email: megi48@op.pl , gg 7311885, telefon kom 510244952. Forma kontaktu zależy od Ciebie. Przy zakupie większości kosmetyków udzielam rabatu 10%. Zapraszam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDDDDDDDDD
Siemak ;) Dziewczyny, a jakie są mniej wiecej odpowiedniki avonu co do tych perfum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj raczej nie ma odpowiedników ...W ogóle nie sądzę, by dobrym pomysłem było robienie odpowiedników perfum Avonu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj raczej nie ma odpowiedników perfum Avonu. Z resztą nie widzę sensu, by takowe miały występować w firmie, która z Avonem niewiele ma wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Nie ma takich odpowiedników, bo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDDDDDD
Źle się wyraziłam... Bo mi o to chodziło, które zapachy faberlic'a są mniej wiecej podobne do zapachów avon'u...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguŚśśśś
Witam ;D Również jestem konsultatntka faberlic. Jak coś to pisac na gg: 2873462 ;)) Jesli jestes zainteresowana byciem konsultantką to napewno odp na kazde pytanie i wyślę bezpłatnie deklaracje oraz 2 katalogi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martooshka
kurcze chcialabym zamowic ulotki i plakat ale na stronie www nie wyswietlaja sie ich obrazki... wiecie jak to wyglada mniej wiecej?a moze macie zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda słów
Megika - wszyscy już wiemy, że jesteś konsultantką. Nie musisz nam tu wklejać tego samego tekstu po 10 razy. To nie jest forum do reklamowania się, ale do uzyskiwania pomocy i porady na temat kosmetyków. Twoje reklamowanie się nie jest tu mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się . Ostatnio temat ten zamienił się trochę w jakiś wyścig w pozyskiwaniu nowych konsultantów. Co drugi post nie mówi nic o kosmetykach Faberlic (a przecież taki jest temat tego wątku), tylko o tym , że jest się konsultantką i żeby chętni pisali na gg lub maila. Sorry , ale temat o konsultantkach też jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martooshka
kurcze chcialabym zamowic ulotki i plakat ale na stronie www nie wyswietlaja sie ich obrazki... wiecie jak to wyglada mniej wiecej?a moze macie zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martooshka napisz maila do biura obsługi klienta, że prosisz o opis i zdjęcia tych plakatów. Powinni Ci przysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megika
szkoda słów i cleo 80 i inni którym się to nie podoba będę pisać na tej stronce wszystko o Faberlic co będę chciała a jeżeli wam się to nie podoba to już wasz problem.Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megika - ja założyłam ten topic i jeżeli trzeba Ci dodatkowej motywacji, mówię i proszę zarazem, byś nie umieszczała tu co chwila swoich reklam. Motywuję to tym, że burzy to porządek topicu, powoduje wątpliwości co do naszej wiarygodności (jesteśmy tu po to, by doradzać, nie napędzać interes dzięki darmowości forum) i sprawia, że dyskusja jest mniej czytelna. Ogłaszaniu służy inny topic dotyczący Faberlica. Mam nadzieję, że będziesz na tyle miła i uszanujesz moją prośbę. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martooshka jeżeli jesteś z okolic Chorzowa na wszystkie Twoje pytania znajdziesz odpowiedź w biurze, ul. Boczna 12. Dyżury są w środy 12.00-17.00 i w soboty10.00-13.00. Zapraszam na sobotę to przy okazji poznamy się :)) A jeżeli będziesz chciała zobaczyć jakieś produkty lub nowości na lipiec, kupić jakiś pilnie potrzebny kosmetyk, dokupić katalog po promocyjnej cenie lub przyjść z klientką - też zapraszam. To biuro jest właśnie dla konsultantek. Pozdrawiam Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzionaaaaaaa
zastanawialam sie dlugo czy zostac konsultantka Faberlic ale widze ze to sie "robi" drugi Avon jak najwiecej sprzedac jak najwiecej zdobyc nowych konsultantek....niestety rezygnuje z wspolpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiedzionaaaaaaa bzdury wypisujesz, nie chcesz to sie nie wpisuj. Co ma do tego to, że niektóre osoby chcą na tym jeszcze zarobić!!! A z porównywaniem do avonu to tez coś nie tak. Ja również jestem konsultantką avonu i kupuję tylko na swoje potrzeby, bo tak mam taniej. Nie zarabiam na nim. Z tego co napisałas to widzę, ze i tak nie miałaś zamaru zostać konsultantką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa kosnultantka..
Ej ja mam nfilma czy juz katalogów nie ma??... bo chciałam złożyć dzisiaj zamówienie, ale zobaczyłam tą promocję z pędzlami to się wstrzymam do jutra... ale tak sobie przegladam i patrze, ze nie ma żeby katalogi zamówić! To co ja mam teraz zeobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwróć się do swojego opiekuna, z którym podpisałaś Deklarację. Taki opiekun powinien podpowiedzieć Ci w jaki sposób dostać katalogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie nie ma katalogów. Może jutro już będą ?? A jak nie to napisz w uwagach, że chcesz kupić katalogi, albo zadzwoń i się o nie zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
co to za firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megika
Pielęgnacyjne kosmetyki tlenowe Faberlic zawierają rewolucyjny transporter Aquaftem, który dostarcza tlen cząsteczkowy do głębokich warstw skóry. Skóra staje się zdrowsza, młodsza, piękniejsza... Faberlic to: * wyjątkowe kosmetyki tlenowe * możliwość zdobycia niezależności finansowej Firma Kosmetyczna Faberlic, oferuje swoje produkty w systemie sprzedaży bezpośredniej. Dysponuje zakładami produkcyjnymi i laboratoriami we Francji, Włoszech i Rosji. Składniki zawarte w kosmetykach, powodują faktyczne i skuteczne dotlenienie skóry oraz gwarantują efektywne dostarczenie pozostałych składników odżywczych (zawartych w preparatach Faberlic) do głębokich warstw skóry. Faberlic tworzy w kosmetyce pielęgnacyjnej programy profilatktyczne i lecznicze dla wszystkich typów skóry. Zadzwoń! Poznaj szczegóły, weź katalog, umów się na bezpłatną konsultację. Zostań klientką lub konsultantką Faberlic. Napisz! mój email: megi48@op.pl , gg 7311885, telefon kom 510244952.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ponieważ w firmie brakuje już katalogów na czerwiec wszystkie konsultantki z Chorzowa, Bytomia, Rudy Śl., Siemianowic, Katowic i innych miast ościennych zapraszam w sobotę do biura - Chorzów, ul. Boczna12. U nas można jeszcze kupić katalogi czerwcowe. Jeżeli będziecie chciały porady, obejrzeć jakiś kosmetyk lub poradę kosmetyczki zapraszam od 10.00-13.00. Pozdrawiam Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sema83
Brakuje katalogów czyli pojawiło się chyba więcej konsultantek:) To oznacza,że firma powinna zacząć drukowac ich więcej, bo konsultantek przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę kicha z tymi katalogami. Nie dość ,że są dostępne dopiero od 15. to 19. już ich nie mają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sema83
cleo80 masz rację, to nie najlepiej wygląda. Zastanawiałam się dlaczego moja konsultantka (pierwsza:)) nie zamówiła wczoraj również katalogów, a przeciez dlatego,że ich wczoraj nie było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
czy to sa same produkty do twarzy.interesuje mnie ten temat.mieszkam w malej miejscowosci.gdzie moglabym sie wiecej dowuedziec na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×